Segadus kommenteerimisega

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Segadus kommenteerimisega

• This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7980 Reply
    Sokike
    Member

Hakkasin eile tööarvutis ühele blogile kommentaari saatma. Nagu ikka valisin “Kommentaarid”, sisestasin oma teksti ja vajutasin “Saada kommentaar”. Kui kommentaar kuvati, märkasin üllatusega, et minu tekst oli sattunud valesse kommentaariumi, kus vesti asemel juttu hoopis mütsist ja papudest. “Piinlik äpardus”, mõtlesin ja klõpsasin kommentaarid kinni. Avasin uuesti selle blogi, mida olin kavatsenud kommenteerida ja kõik kordus otsast…
    Koduse arvutiga kõik normis, aga täna töö juures jälle sama lugu. Kommentaar sattus valesse kohta. Samasse, kuhu eile. Siis vaatasin enne mind tehtud kommentaare hoolikamalt ja märkasin, et janne35-ga oli juulis 2009 juhtunud sarnane lugu – nimelt olid sinna kogunenud ka tema erinevate asjade kohta tehtud kommentaarid.
    Mis värk on? Kus ja kas ma olen ise midagi valeks sättinud? Sest enne eilset ei ole sihukest probleemi märganud.

#271270 Reply
    Susa
    Member

Ja see blogi ja postitus, kus sellised asjad juhtusid on…? Selleks, et midagi uurida, peaks teadma, kus kummalised asjad toimuvad :)

#271271 Reply
    Sokike
    Member

See postitus, millele ma esiteks proovisin kommentaari kirjutada oli see, aga kuhu mu kommentaar tegelikult sattus, pole suutnud tuvastada. :)
    Kui õigesti mäletan, siis täna proovisin kommenteerida Maagi lastekombekat, aga sattusin jälle samasse, kuhu ei oska juhatada.
    See peab olema minu omadele eelnevaid kommentaare arvestades hiljemalt 3.juuli 2009 postitus või mõni päev varasem.
    Märkasin veel, et kui tavaliselt on kommentaariumi päises riba aadressiga, mis lõpeb võrdusmärgi ja numbriga selle järel, siis tolles aplas kommentaariumis puudus võrdusmärgi tagant number.
    Ja probleem on ilmselt ainult minul ja ainult ühe arvuti taga! 🙄

#271272 Reply
    Susa
    Member

Pean ütlema, et müstika minu jaoks. Sinu kommentaar läheb lendu, samas teised on saanud just selle posti alla oma kommentaari jätta.

Kirjutan probleemi üles ja kui meil foorumit jälle itimees külastab, siis näitan talle ette :)

#271273 Reply
    Sokike
    Member

Kõige tõenäolisem tundub, et ma olen iseoma tööarvutis teinud mingi kummalise näpuliigutuse, mis mind on sinna kommentaariumi kinni “kittinud”.

#271274 Reply
    Sokike
    Member

Tegin, mis ma tegin (kustutasin “küpsiseid” jms), aga probleemist sain lahti. Nii et häire maas. :)

#271275 Reply
    Susa
    Member

Rõõm kuulda :)
    Küpsiste hävitamisel on alati head tagajärjed ;)

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Reply #271270 in Segadus kommenteerimisega
Your information: