Saylast tellimine-vol.3!!! – lõpetatud!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Saylast tellimine-vol.3!!! – lõpetatud!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 124 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

😯 , mis mul postkastis oli loveshower . Tänud sulle Eria icon_mersi , paki sisu veel kiita ei saa, kuna otsustasin end kiusata, enne lahti ei tee, kui poiss läheb lõunaunne :tramp:

Urri
    Member

Minul pakk käes!!! Suured-suured tänud Eria! Kõik tellitu on kindlasti olemas, kas aga ka midagi võõrast on ei saa kontrollida, sest topski ei hoidnud tellimust alles ju… No ma loodan et ikka kõik see kaunidus on minu.

Member

Minu ka pärlipakike käes,

suured-suured-suured tänud sulle eria!

eria
    Member

Kui kellelgi on midagi katki läinud palun andke kindlasti teada, proovin hüvitada selle!

Peach
    Member

mina kaa sain täna üllatusena paki ja kõik on kõige paremas korras!
    palju tänu heale ürituse vedajale 😉

Member

Alles praegu mees teatas, et tal autos mulle kiri, mille postimees talle pihku pistis.

icon_hb Aitäh, eria!
    Kõik, mis tellisin on olemas ja katki pole ka midagi.

Anzie
    Member

Hõikan ka siin, et minul pakk siis käes! 😉

Member

Mul ka kõik käes. Suured-suured tänud, eria!!!

Member

Minul ka pakk käes loveshower Ühed südamekesed olid üle ootuste armsad, kahju kohe, et rohkem ei tellinud (nagu mul neid pärleid vähe oleks 😆 ) , aga eks järgmine kord ehk 😉
    Suured tänud Eria smile_lil

Member

Ka minul oli pakk postkastis (jep-mitte pakiteade vaid lausa terve pakk :D )

Kõik on super!

Suur suur aitäh Eriale i87y

stuart
    Member

Jehuu, sain ka paki k2tte :D Ja suur AIT2H Eriale et korraldada viitsis ja et ta minu juurde viitsis ja suutis orienteeruda, selle eest peaks lausa medali andma :D

kitkat
    Member

Minagi sain paki täna kätte ja kõik ilusti olemas :D Suur suur aitäh Eriale! Oli meeldiv kohtuda 😉

eria
    Member

Oi kui tore et kõik korras! :D
    Kuid veel neli pole teada andnud kas pakk käes. Nii et veel ootamist pisut!

Pisikepõrguline
    takjanupu

Member

Sain ka täna hommikul paki kätte. loveshower Kõik on super!!! :D Ootasin juba laupäeval, aga seekord oli kiri jäetud postkontorisse ja mulle postkasti ainult teade.
    Suured-suured tänud jällegi eria Sulle tänuväärse ettevõtmise eest! icon_hb

Member

Käisin just postkasti piilumas – ei midagi :(
    Tundub, et Lilleküla postkontori tädid on jälle kõige aeglasemad posti sorteerijad/teadete väljastajad/laialivedajad 👿

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 124 total)
  • The topic ‘Saylast tellimine-vol.3!!! – lõpetatud!’ is closed to new replies.