Saylast tellimine-vol.3!!! – lõpetatud!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Saylast tellimine-vol.3!!! – lõpetatud!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 124 total)
  • Autor
    Postitused
    eria
    Member

Täna lähevad järgmised pakid teele, andke siis teada kui käes :
    kikimiki
    kreysy
    perenna
    vero
    pisikepõrguline
    urri
    mirjam
    Kildu Kurrik
    Peach
    snups
    takjanupu
    Tuleratsu
    merili1401
    Lotta
    mia32
    kitkat
    lea1

Member

Mina pean nüüd küll eesti posti kiitma
    sest sain oma paki just kätte
    :)
    aitähh eria

eria
    Member

kas kõik oli ,ok?

Member

Jaa kõik oli ok, ja oli pärleid mis olid veel ilusamad kui ma arvasin, ja mis vallutasid just mu südame :) mõneks ajaks :)

kõik koos:

lemmikud:

tulid ruttu jahh, aga seekord proovisin sellist trikki, et lasin erial saata paki töö juurde, meil käib iga päev postiljon ja teinekord kaks korda, ja selgus tõsiasi, et ilmselt siiski firmadesse tuuakse pakid rutem kohale kui eraisikule koju

Member

oh, kui ruttu,
    :P äkki jõuab siis minu oma kah homseks kohale, et enne nädalavahetust käes oleks. :P
    Siis saab ka meisterdamise suuremalt ette võtta. :P

Urri
    Member

No õigluse huvides pean mainima, et mina olen küll Eesti Postiga ülirahul! Kui minu nimel on pakk või muus suurem saadetis, siis reeglina helistatakse mulle ja küsitakse, kas ma soovin seda koju või tööle või mis ajal mulle sobib.. (Maal elamise eelis küllap)ja reeglina on kõik olnud käes kui mitte järgmine päev siis ülejärgmine kindlasti, nii et võin seegi kord juba loota, et homme oma kribu.krabukest näha saan… ja odav on nende teenus kah, minu arust vähemalt. Aga Eria, kas Sulle saatmise eest midagi juurde maksma ei pea?

eria
    Member

ei pea! :D

Member

Kui sellel nädalal veel kätte saaks oleks väga lahe 😆 ! Homme laari süüa tegema, siis oleks nädalavahetus nikerdamise päralt icj7 . Ma täna proovisin nõelviltimist 😯 , mulle meeldib ja siis veel pärlid ja õmblemine ja …. tuju on nii hea kohe. Pühapäeval veel Harjukate kogunemine.
    Eria smile_lil

eria
    Member

No nii ,nüüd on pakid teie poole teel!
    Eks andke teada, kui käes.
    Ja kui tõesti on midagi valesti siis andke kohe teada kuna pakke on palju ja kraami ka palju ,kuigi vaatan ja kontrollin mitu korda ,ei anna ma pead, et vigu sisse ei tule!
    Kolm pakki on veel minu käes stuarti paki annan üle pühapäeval ise. Ja pisikepõrguliselt ja kitkatilt ootan aadresse!

Member

Mul pakk käes j88j

karnaaks
    Member

tänud Eria, mina sain ka teate töölt , et suur maksikiri on kohale jõudud ja ummistanud tööl postkasti 😆

Member

8b66t minul oli ka pakk postkastis

stuart
    Member

:tramp:

Drex
    Member

hommikul kell 8 sain kätte smile_lil

Member

minu pakk käes ja kõik on olemas! loveshower
    Suur aitähh Eriale!

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 124 total)
  • The topic ‘Saylast tellimine-vol.3!!! – lõpetatud!’ is closed to new replies.