Salakudumine 2014.

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Salakudumine 2014.

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 168 total)
  • Autor
    Postitused
  • #345461 Reply
    Sunray
    Member

Minul on nüüd 1 kinda 2 vihje kootud. Vardad olid etteantud, lõng 8/2. Minul mahub sinna sisse 3 sõrme, saleda käega 18 aastasele neiule ei lähe peale rannet edasi, ehk siis neli sõrme. Ainukesena libistas käe sisse 8 aastane, aga temale jääb kinnas liiga pikaks. Kui seda sama mustrit jälgida, siis sobiks minu kudumiskäekirjale vardad 2,0 ja 2,5 ning lõngaks 6/2. Täna küll midagi harutama kohe ei hakka, aga sedasama kinnast ei ole nagu ka mõtet edasi kududa…..
    😥

#345462 Reply
    AlleRaa
    Member

Ilus kinnas, Sunray, kahju kohe, et kitsas on. Mul oma ranne läheb küll ilusasti kätte. Ma olen tavaliselt lõdvalt kuduja.

#345463 Reply

Mul ka küsimus: kui palju tohin ise muuta? Mul tuleb jälle väga suur see kinnas…mul endal S käsi…praegu olen pöidlakiilu juures…ee…mul seda kiilu poleks üldse vaja…ja käepealt jääb ka suureks. Tavaliselt koon endale kinnast 12-13 silmust vardal. Nüüd alustasin ka vähemate silmustega ja kasvatasin “rohelises osas enne sakki” nii et sain 16 silmust vardale, et ikka muster ära mahuks… 🙄 Praegu sama seis nagu Sunrayl…kohe ei haruta…mõtlen! ;) Lõng peaks veel peenem olema…vist.

#345464 Reply
    Member

Mina ka lõdva käega kuduja ja minule on teine vihje täpselt paras kätte.

#345465 Reply
    Member

Kuna pole vitsasid veel kordagi kudunud (väga tahaks proovida), siis panen nime kirja ja stardin. Minul ka tavaliselt kirikindal vardal maksimaalselt 14 silma, aga hakkan pihta ja vaatan, kuidas kujuneb. Kui suureks jääb, siis koon 1,5 vardaga kogu kinda.

#345466 Reply
    AlleRaa
    Member

@Kungla rahvas wrote:

Mul ka küsimus: kui palju tohin ise muuta?

Ise endale kood, muuda vastavalt oma vajadustele.

#345467 Reply
    Maki
    Member

Minul on lõng vist sutsu jämedam (otsisin väiksed kerad ehk ülejäägid selle projekti kudumiseks) ja peale teist vihjet mahub ilusti kätte ja tiba suur on, aga eks peale pesemist-viimistlemist tõmbab vähe kokku, nii et peaks paras tulema. Ette antud 15 s= 4 cm asemel on minul 13 s= 4 cm.

#345468 Reply

Minu kindaalguseid näeb siit. Ikkagi harutasin ja nüüd teen omaloomingut…pean mustrit vähendama pisut. ;)

#345469 Reply
    Guest

Oi, Sunray, sa oled ikka väga tugeva käega kuduja! Nii kahju, et väljapakutud variant sulle väikeseks jäi 😥 Aga kindad on kaunid ja väga ligilähedased originaalile.

Paraku on kudumise käekirjad nii erinevad ning tulebki tõdeda (mida ma ka kartsin), et antud juhend ei pruugi kõigile ideaalselt sobida.
    Otse loomulikult on kinnaste iseendale mugavdamine lubatud, peaasi, et lõpptulemusega rahule jääte.

Ikka hääd ja edu!

#345470 Reply
    Sunray
    Member

Ei ole hullu.
    Minu uus katsetus. Vardad 2,5 ja 3. Lõng 6/2 villane. Minu käeselg on täis, mustrit sinna enam ei mahu, aga jään sõrmemustreid ootama.

#345471 Reply
    Member

Minu piilukas. Pilt tehtud üsna tumedas toas, aga tahtsin mustri kirjutajat kiita väga arusaadava juhendi eest. Vitsad on tõega põnevad kududa ja kindlasti kasutan neid nüüd ka edaspidi.
    Minul kootud täpselt õpetuse kohaselt, lõngaks erinevat värvi Drops Alpaca. Minu käeseljale veel mustrit mahuks. Jään järgmist vihjet ootama!

#345472 Reply

Mina ennast küll kirja ei pannud aga salamisi hakkasin ikka kuduma.Värvide valikuga läksin alt(kerad eraldi on täiest eristatavad)aga mustris läheb kaotsi.ET kindad saavad paksud, siis ei raatsi üles ka harutada.Ja sellistena koon nad lõpuni ka.Pildid postituses.

#345473 Reply
    AlleRaa
    Member

Link Külli nurgakese kinnastele. Panen su ikka kirja, statistika mõttes. Põnev on teada, kui palju kudujaid meil on. Minu ootused on igatahes ületatud ;)
    Loodan, et päevavalguses on värvid paremini eristatavad, kui tulevalgel. Seetõttu ongi soovitatav kududa proovilapike, et näha värvide kokkusobivust. Tõesti juhtub, et üks värv “sööb” teise ära.

#345474 Reply
    Member

Minul kootud ka ranne nr2 vardaga, sest väiksemat varrast lihtsalt ei olnud aga soov proovida oli suur, minu käele tuleb kinnas täpselt paras. Tore salakudumine ja kõigil on väga armsad tööd sunny

#345475 Reply
    Guest

Tänan, Muhv, nüüd sain pildi otse postitusse.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 168 total)
Reply To: Reply #345464 in Salakudumine 2014.
Your information: