Saarlased – saame kokku!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Hiiumaa * Saaremaa * Muhu Saarlased – saame kokku!

• This topic is empty.
Viewing 10 posts - 31 through 40 (of 40 total)
  • Autor
    Postitused
  • #142038 Reply
    -lola-
    Member

@Mme K wrote:

Ma just vaatasin mõnda saarlaste blogi. Väga toredad päkapikud, küll ühekaupa ja siis see päkapikkude rivi — no hiigla vahva. Nagu päris :) Mu usk päkapikkude olemasolusse sai kõvasti turgutust!

smile_pki- õige

#142039 Reply
    Member

Olen kehv foorumi külastaja/lugeja ja alles täna sain teada, et saarlastel kokkutulek oli. Kahju et osaleda ei saanud. Tahtsingi teada, et olete plaaninud uue kokkusaamise, kus ja millise teemaga? Äkki tuleks isegi kampa kui aeg sobiv on. 🙄

#142040 Reply
    Sirtsuk
    Member

@kathriin wrote:

Olen kehv foorumi külastaja/lugeja ja alles täna sain teada, et saarlastel kokkutulek oli. Kahju et osaleda ei saanud. Tahtsingi teada, et olete plaaninud uue kokkusaamise, kus ja millise teemaga? Äkki tuleks isegi kampa kui aeg sobiv on. 🙄

6.jaanuar oli meil plaans uuesti kokku tulla. Kindlasti tuleb sellest teema ka. Võin sulle ju siis ühe messi postkasti potsatada, kui sa ehk ei märka seda. :)
    Ja teemaaretusi oli mitu, aga vist jäi ikka viltimise peale. Parandage mind, kui eksin. ;)

#142041 Reply
    Member

Mina sooviksin ka kindlasti järgmine kord osaleda, sain täna liig hilja teada, et kokkusaamine toimus. Muidugi ei osanud ma foorumis käia ja sealt otsida. Aga nüüd targem:)

#142042 Reply
    metsamaku
    Member

Tore oli teid kõiki näha ja uusi tarkusi – oskusi omandada. Teie päkade armee on lõpplahe!!! Otse loomulikult toksis metsamaku kohe esimesel võimalusel oma päka ka lõpuni. Ainult kohese arvutisse pääsemisega oli raskusi 😆 , puhkepäev ikkagi… Nüüd ta siis siin:

#142043 Reply
    Sirtsuk
    Member

@metsamaku wrote:

Väga lahe! ;)

#142044 Reply
    -lola-
    Member

8b66t Tere tulemast meie päkaperre! :)

#142045 Reply
    Member

Väga viis, Metsmaku 43w22

#142046 Reply
    Piripiiga
    Member

Väga vahva oli! Mõned minutehtud pildid üleval blogis http://omalooming.blogspot.com/ Jällegi üks uus huvitav tehnika, mida katsetada.
    Järgmise kohtumiseni!

#142047 Reply
    -lola-
    Member

@Piripiiga wrote:

Väga vahva oli! Mõned minutehtud pildid üleval blogis http://omalooming.blogspot.com/ Jällegi üks uus huvitav tehnika, mida katsetada.
    Järgmise kohtumiseni!

Oh kui mõnnad pallid -nii trendikad tumepruunid 😆 ja lill on imeilus

Viewing 10 posts - 31 through 40 (of 40 total)
Reply To: Reply #142041 in Saarlased – saame kokku!
Your information: