Saarlased – saame kokku!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Hiiumaa * Saaremaa * Muhu Saarlased – saame kokku!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3289 Reply
    Member

Saame kokku 2 detsembril Kuressaare Vanalinna Kooli käsitööklassis kell 12.00. Kokkusaamise teemaks on nõelviltimine. Kõigil, kellel on võimalik, palun võtke kaasa vill ja viltimisnõel. Kui ei ole ei villa ega nõela, siis ei juhtu ka midagi hullu, kohale tasub igal juhul tulla! Viltimisalused on koolis olemas, aga kes tahab enda oma kasutada, siis võib selle ka kaasa võtta. Rõõmsa kohtumiseni :D

#142009 Reply
    Member

Sa oleks nagu minu mõtteid lugenud……. :D Mõtlesin paar tundi tagasi, et äkki on juba Saaremaal ka nii palju isetegijaid, et võiks kokkusaamist organiseerida. Ja just nõelviltimine mõlkus mu mõttes. Mina teen omalt poolt küll kõik, et kohal olla ❗

#142010 Reply
    pisikepatsik
    Member

Minagi loodan kohale tulla, nüüd ainult küsimus, kuskohast Kuressaares saaks viltimisnõelu osta? Ehk keegi teab?

#142011 Reply
    metsamaku
    Member

Mingi pisike poeke Rae poest edasi Veski poole minnes, vist Talupood.

#142012 Reply
    Sirtsuk
    Member

pisikepatsik -Textiili kangapoes ja lõngapoes(turul) on ka neid nõelu.
    Ma ei tea veel kuidas kujuneb detsembrikuu, aga loodan ka kohal olla. :)

#142013 Reply
    pisikepatsik
    Member

Tänan, kui Tallinnast ei leia (hetkel siin), siis kindlasti otsin Kuressarest edasi.

#142014 Reply
    Member

No kõige arukam on ju Salmele sõita kus Pilvelammastel on nii vill kui nõelad müügil.

#142015 Reply
    Member

Mina olen ostnud turu pealt lõngapoest, aga ka Susa käest. Muideks, koolis pidid ka mõned nõelad olemas olema :)

#142016 Reply
    -lola-
    Member

Oh kui lahe ettevõtmine, püüan ka kohal olla.
    Talupood nyyd uues kohas- vanalinna võõrastemaja/kohvipoe vastas-väikeses majakeses koos mahetoodetega :)
    Mul vill olemas vaja ka nõelu hankima minna 😆

#142017 Reply
    metsamaku
    Member

😆 Mul just vastupidi -nõel on, villa pole… Aga kohale tulla tahaks küll, kuigi täpselt muidugi veel ei tea. Natuke nõutuks teeb see, et just eelmisel päeval on isetegija jõulupidu.

#142018 Reply
    Member

See just ongi tore – kuuleks muljeidswi6

#142019 Reply
    Member

Ma mõtlesin muidugi, et mitte see ei ole tore, et sa nõutuks jäid 😳 , vaid ikka see kui Sinu käest sünnipäeva muljeid kuuleks 🙄

#142020 Reply
    -lola-
    Member

Kui siis teaks kus Vanalinnakoolis see käsitöö klass ka asux -jääx koolipeal ilmselt ekslemine ära 😉

#142021 Reply
    Member

Käsitööklass on esimesel korrusel söökla juures, sisse saab koolimaja tagumisest uksest. Aga me võiksime ju ka veidi varem koolimaja ees kokku saada ja siis koos käsitööklassi minna
    :)

#142022 Reply
    Piripiiga
    Member

Üritan ka tulla, kui võimalik, kuigi pole veel ei villa ega nõela.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
Reply To: Saarlased – saame kokku!
Your information: