Saarlased, 25. juulil 2010 Mareliga viltima

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Hiiumaa * Saaremaa * Muhu Saarlased, 25. juulil 2010 Mareliga viltima

• This topic is empty.
Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • Autor
    Postitused
  • #281405 Reply

Loodan, et saan ennast ka veel kirja panna – võtaksin mütsi viltimisest suurima rõõmuga osa. Talvel käisin küll ka käsitööpoes saunamütsi viltimas, aga see on nii mõnus tegevus, et prooviks toredas seltskonnas heameelega veel:) Materjalid peaks ka kõik olemas olema. Aga paluksin siis mingit juhist, et kuidas kohale sõita.

#281406 Reply
    Sirtsuk
    Member

Ikka tule!

Kas kellegile Mareli saatis kohale jõudmise õpetuse, ta ise ju enam netti ei tule ?
    Ise loodan vanast rasvast kohale jõuda, detsembris lumega sai seal ju käidud… 😆

#281407 Reply
    Guest

Mul on see kohalejõudmise juhend iseenesest alles veel.. Ma ise paraku tulla ei saa… :(

#281408 Reply

Enikene, palun jaga siis seda juhendit minuga. Muidu vist jääb mul minemata. Nii hilja ärkasin muidugi ka…

#281409 Reply
    Guest

@kivipaberkäärid wrote:

Enikene, palun jaga siis seda juhendit minuga. Muidu vist jääb mul minemata. Nii hilja ärkasin muidugi ka…

Saatsin sulle kirja :)

#281410 Reply

Tänud, kiri käes ja loodan, et leian koha üles.

#281411 Reply
    Smile
    Member

Olen 100% osaleja.
    Leisi maantee on selge. Loodan, et Mareli leidis IT lipukese ka üles ning paneb selle kindalsti õige ristmiku peale lehvima (oht on vales kohas ära keerata). :D😉

#281412 Reply
    nupsic
    Member

oh mind uinamuinat… jälle jäin hiljaks :(

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
Reply To: Saarlased, 25. juulil 2010 Mareliga viltima
Your information: