SAARLASED 2010, ARUTLEME

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Hiiumaa * Saaremaa * Muhu SAARLASED 2010, ARUTLEME

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 315 total)
  • Autor
    Postitused
  • #256168 Reply
    Guest

mina oleks ka albumite valmistamisest huvitatud.mõne väikese märkmiku olen valmis meisterdanud,aga juhendaja käe all oleks ikka natuke parem. ja muidugi savist midagi meisterdada oleks ka päris huvitav

#256169 Reply
    Piripiiga
    Member

Klaasi sulatamine meeldiks mullegi väga, kuigi Anne vist ise teeb selleteemalisi koolitusi ka, pole ise sinna jõudnud. Mul üks sugulane teeb lahedaid klaasesemeid: paneb mõne huvitava pudeli sisse teist värvi klaasikilde ja siis see pudel sulab lapikuks ja teised klaasikillud sulavad ka sinna sisse. Fantastiliselt ilusad asjad tulevad.
    Ega albumiköitmise kordus ka külgi mööda maha jookseks…

#256170 Reply
    Member

Eelkõige on oluline, et mille jaoks ÕPETAJA olemas on?

Kes saab midagi väljapakutud tehnikatest õpetada?

Või kes teab kedagi, kes kindlalt oleks nõus õpetama?

#256171 Reply
    metsamaku
    Member

Mina olen fimo poolt! Aga klaasisulatamine või savitamine oleks ka vahva!

#256172 Reply
    Mareli
    Member

Muhus teeb keraamikat Marget Tafel. Tal on ju savistuudio seal. Äkki saaks tema juurde ühele tunnile minna ?

#256173 Reply
    Guest

kui ma ei eksi siis vist Saarlanna käis Valjalas õpetamas albumite kõitmist.äkki ta on nõus meilegi õpetust jagama. kamba peale midagi ikka kokku saame. ja kui vaja võin Valjala tööpaja ruumi küsida.

#256174 Reply
    Guest

Mina käisin jah Valjalas õpetamas. Albumite tegemist oskavad siit mitmedki õpetada. Aga kui on huvilisi, siis võin muidugi seda õpetada :)

#256175 Reply
    Guest

Mina soovin ka albumi tegemist õppida.

#256176 Reply
    Guest

Ka mulle kuluks see albumi õpetus ära, ongi just ühte albumit vaja muretseda:)

#256177 Reply
    Guest

äkki oleks meil võimalus jälle ülikoolide keskuse ruumi kasutada. võiks ju kokku saada ja albumeid meisterdada.

#256178 Reply
    Sirtsuk
    Member

Kui jääb seekordseks kokkusaamiseks jaapaniköide, siis mina seekord ei tule! Olen neid juba tegema õppinud.

#256179 Reply
    Member

Saarlanna on nõus oma köitmise teadmisi-oskusi jagama 25. aprillil alates kella 11-st.

Kas sobib?

Kes saaks tegeleda Ülikooli keskuse ruumi üürimisega?

#256180 Reply
    Guest

minule sobib

#256181 Reply
    Member

Tere:)
    Kui vähegi linna poole pääsen, siis prooviksin ka Teiega ühineda. Mida vaja kaasa võtta oleks?:)

#256182 Reply
    Guest

Minule sobib ka 25. aprill. Ülikooli keskuse ruumid on väga hea mõte. Teadjamad, jagage palun infot selle kohta, mida peab kaasa võtma!

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 315 total)
Reply To: SAARLASED 2010, ARUTLEME
Your information: