SAARLASED 2010, ARUTLEME

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Hiiumaa * Saaremaa * Muhu SAARLASED 2010, ARUTLEME

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 315 total)
  • Autor
    Postitused
  • #256288 Reply
    -lola-
    Member

Jep 😆 Mina oleks ka 18 olemas!

#256289 Reply
    metsamaku
    Member

Mina ka praeguse seisuga tulija.

#256290 Reply
    Sirtsuk
    Member

Praeguse seisuga mul 18 kahjuks ei sobi, 19 oleksin ilmselt tulija.

#256291 Reply
    -lola-
    Member

Hüüan siin Tea eest kah,ta on 18 töine ,aga ka talle sobiks 19 sept hästi ja ta oleks sellest sõidust väga huvitatud:)

#256292 Reply
    Piripiiga
    Member

Mulle peaks ka mõlemad kuupäevad sobima ja oleksin ka tulija.

#256293 Reply
    Mareli
    Member

Kirjutasin neile küll, aga pole veel vastust saanud. Nagu aru saan sobib 19 sept. siis kõigile paremini. Kohe, kui midagi uut kuulen, annan teada.

#256294 Reply
    Guest

kas 11 aastase huvilise võib ka kaasa võtta ?

#256295 Reply
    Mareli
    Member

Teema jätkub siin . :D

#256296 Reply
    Mareli
    Member

Kuna sain eile tööjuurest koondamisteate, siis tekkis kohe hulga energiat ja ideid, mida edaspidise eluga peale hakata. :D

Mis te arvate, kui kutsuks meilegi Saaremaale külla Lõngamaania ???

Ja veel, saan aru küll, et suvi pole veel läbi, 😆 aga mis saab meie selleaastasest jõulupeost ???
    Kas on vabatahtlikke, kes enda aita kutsuks ?

#256297 Reply
    Smile
    Member

Jeah, kes teab, milleks see koodamisteade Sulle hea on.. hoopis uued väljavaated tulevikku. :D

Lõngamaania võiks küll meile tulla. Olen neid lõngasid ainult piltidelt näinud ning tellida pole veel julenud. Kuigi kiitus on suur.

Pidu peaks aastalõpus ka ikkagi tegema. Sel aastal nagu polegi kokku saanud, ehk siis pittu tulevad kõik. :D
    Peoruumiga kahjuks on meil kitsas. Ait on käsitöövärki ja muud kilakola täis ning rehetuba on meeste töötuba. ;)

#256298 Reply
    Sirtsuk
    Member

Lõngamaania Saaremaale oleks väga lahe! Olen neid lõngu juba omandanud, aga vähe veel teha jõudnud!
    Ja aasta tuleks ikka peoga ära lõpetada…

#256299 Reply
    Mareli
    Member

Lõngamaania tuleb kohale, kui on rohkem tahtjaid kui 6. Seega, pange ennast ikka usinasti kirja.
    Sain neilt kirja, et nad saava doktoobris uusi lõngu ja saaksid meile lõngakaardi vaatamiseks-tutvusmiseks saata. Siis saaksime juba vajalikud-meeldivad lõngad ennem välja valida. Aga kas teeme lõngapäeva oktoobri lõpus või novembris, et saaksime lõngast jõulukinke teha, või kutsume nad hoopiski detsembri alguseks ???

Kuidas teile meeldiks ?

#256300 Reply
    Sokike
    Member

Mina ka vana lõngamaniakk. Muidugi tulgu meile! Mida varem, seda parem! :D

#256301 Reply
    Member

Kus täpselt see lõngaralli toimuma saaks?

#256302 Reply
    Mareli
    Member

Minul on küll ükskõik, kus see toimuma saab. Ilmselt ka Lõngamaanial, kuigi ka neile oleks mõnusam sõita Kuivastust Orisaarde, või Liivale ennem, kui Kuressaarde.
    Aga meie kohalik probleem on ju selles, et Kuressaarest Orissaarde on palju pikem maa sõita, kui Orissaarest Kuressaarde, :D seega …… arutleme !
    Millised on ettepanekud ?
    Ja kas kutsume nad oktoobriks ?
    Või detsembriks ?

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 315 total)
Reply To: SAARLASED 2010, ARUTLEME
Your information: