SAARLASED 2010, ARUTLEME

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Hiiumaa * Saaremaa * Muhu SAARLASED 2010, ARUTLEME

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 315 total)
  • Autor
    Postitused
  • #256213 Reply
    Guest

Kas Saaremaa isetegijad on õppinud ka organzalillede tegemist? Kui jah, siis millal ja kes õpetas?

#256214 Reply
    Guest

pole kuulnudki sellisest asjast ❗

#256215 Reply
    Mareli
    Member

Laantelaps käis meile neid organsalilli õpetamas.

#256216 Reply
    Guest

Need on üsna lihtsad….mina õppisin need neti juhendamisel ise ära :) Aga seltsis on muidugi segasem ja kooskäimine ise on juba tore :)

#256217 Reply
    metsamaku
    Member

Eks paeltikandi kohta on ju ka raamat lausa olemas, aga kellegi juhendamisel läheb asi ikka paremini, kahetsen siiani, et pole saanud sellest kokkusaamisest osa võtta, kus seda õpetati…
    Mis setu pitsi puutub, siis perekondlikel põhjustel peab seegi vahele jääma 😥

#256218 Reply
    Member

Muide ega see maikuu veel läbi pole ja kuna nii paljud seto pitsi õppima minna ei saa (kaasaarvatud mina ise), siis võiks ju mais ikkagi midagi veel teha. Näiteks Fimo 😆 või siis midagi muud :P Enne kui suvi pääle hakkab ja rattaste vurinal seda nautima saab mindud.

#256219 Reply
    Guest

Minul jäi ka eelmine kord paeltikand vahele aga tahaks seda kangesti osata. Äkki siis teeks järjekordse korduse kuu? Kui palju neid on, kes huvitatud oleksid? Ja kes oleks nõus õpetama? Sirtsuk on õpitut vist ka hiljem kasutanud, kui ma ei eksi? Oled äkki nõus õpetama?

#256220 Reply
    Member

Mina oleks väga huvitatud (et ainult kuupäev sobiks) ja äkki saab keegi käigupealt pärltikandit ka õpetada

#256221 Reply
    Guest

Mina oleks kah huvitatud, loodan ainult et midagi ootamatut vahele ei tuleks.

#256222 Reply
    Guest

olen huviline kui aeg ja koht klapib

#256223 Reply
    Sirtsuk
    Member

Ma olen kunagi alguses ise õpetanud roosi tegemist ühel kokkusaamisel.
    Laantelapse õpetusele ma kahjuks ei jõudnud. Nii et oskan vaid roosi ja lehti.

#256224 Reply
    Guest

No algatuseks hea roos ja lehtki:) Aga kas keegi, kes käis Laantelapse koolitusel saaks meile lähemas tulevikus oma teadmisi edasi anda? Nüüd on muidugi mai juba peaaegu läbi ka, nii et ma ei tea, kas ajaliselt maisse enam mahub.

#256225 Reply

Mina oleks väga tahtnud fimo õppida, eriti mustrite – lillede tegemist aga kui tuleb paeltikand ja pärltikand, mis siis ikka. Ma olen ka paeltikandit internetist vaadanud ja proovinud, aga kui keegi ette näitaks oleks ikka teine asi. Teeme ära:)

#256226 Reply
    Guest

Paistab, et isetegijatel on kiired ajad. Hea meelega tuleks kokkusaamisele, kui keegi korraldaks. Ise kahjuks ei ole organiseerija tüüpi.

#256227 Reply
    Member

Aga mul on tore uudis :D Meie Kuradike sai pisikese poja o9m9 Palju õnne icon_hb

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 315 total)
Reply To: SAARLASED 2010, ARUTLEME
Your information: