SAARLASED 2010, ARUTLEME

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Hiiumaa * Saaremaa * Muhu SAARLASED 2010, ARUTLEME

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 315 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7440 Reply
    Member

Head Saarlased!

Mida me 2010. aastal teeme?

#256079 Reply
    Guest

Mina tahaks teha salvrätitehnikas midagi ja viltida tahaks ka.
    Pärlitega olen ma alati nõus mässama ja ……
    …….. kui vähegi ajaliselt võimalik olen ma nõud enamvähem kõike proovima:)

#256080 Reply
    Member

Möödunud sügisel oli kord teema Sussimemmest ja ta vilditud sussidest, Imbi teab? No minu varvastel poleks selle vastu küll mitte midagi :)

#256081 Reply
    ritney
    Member

Mind huvitaks ka salvrätiku tehnika ja kraklee.

#256082 Reply
    Piripiiga
    Member

Salvrätikutega kaunistaks minagi. Üks asi, mida olen alati tahtnud proovida, on vitspunutised, aga see on vist pikem ja keerulisem teema. Makrameed võiks proovida (tehakse ju ka ehteid ja niisama ilupaelu nendest, kunagi koolis sai lillepoti riputaja tehtud). Praegu ei tulegi rohkem meelde, nii palju on juba tehtud ju:)

#256083 Reply
    Kuradike
    Member
    #256084 Reply
    maasikas6
    Member

mingki huvitaks salvrätitehnika…see tundub nii põnev ;) ja siis võibolla kas seebi tegemine või küünalde meisterdamine

#256085 Reply
    Smile
    Member

Aga võikski siis jaanuaris natuke salvrätikutega miskit ilusat teha.
    Kes meil õpetajaks võiks olla?
    Äkki Lola!!?? Temal blogis päris mitmeid ilusaid salvrätikuehnikas tehtud töid.

#256086 Reply
    Smile
    Member

Ja veel.. tahan fimot, cernitit .. Tiia käis ju fimo kursusel sügisel. Ta võiks oma teadmisi meile edasi anda. :) 🙄

#256087 Reply
    Kuradike
    Member

@Smile wrote:

Ja veel.. tahan fimot, cernitit .. Tiia käis ju fimo kursusel sügisel. Ta võiks oma teadmisi meile edasi anda. :) 🙄

Mina ka…

#256088 Reply
    Guest

Ei ütleks minagi salvrätiga askeldamisest ära:) (Kui poja terve olen 17jaan mandril aga ülejäänud ajad hetkel küll vabad)

#256089 Reply
    Sirtsuk
    Member

Salvrätitehnika on mulle tuttav, aga kraklee on see mida tahaksin proovida, kahjuks sinna hiljuti olnud kursusele ei jõudnud.

#256090 Reply
    nupsic
    Member

Mina oleksin huvitatud ka susside viltimisest. Mütside, seepide ja tasapinna viltimine on selge kuid sussideni veel pole jõudnud. Kena oleks kellegi kogenuma käe all see esimest korda läbi teha…

Salvrätitehnika ja kraklee on mulle juba tuttavad ja vahvad asjad! Kui on huvi, siis võin selles osas ka teadmisi jagada :)

Veel olen huvitatud siidimaalist ja ka korv/vitspunutised võiks ära proovida. Tean, et viimaste valmistamine on pisut keerulisem ja nõuab siiski vilunud kätt (korra proovisin ise raamatu järgi ja sinna see jäi kah..).

Ja siis veel … häbi tunnistada, aga olen kudumise alal täielik võhik. Kooli ajal sai hädapärast üks sokk valmis kootud ja sellest ei mäleta enam kohe mitte midagi. Äkki leidub mõni lahke inimene, kes aitaks mul soki ja kinda kudumisega algust teha – südamesooviks on lastele oma tehtud sokid ja kindad kätte/jalga panna.

Kauneid pühi soovides,

Helina

#256091 Reply
    Member

Eelkõige on vaja kohta, kus kokku saada.

Imbi kirjutas, et tema ei osale kindlasti uue aasta kõigil kokkusaamistel ja seetõttu pääseme Kunstikooli harva.

Aga ta pakkus välja sellise variandi:

Ülikoolide Keskuse, Kuressaare Pargi tn 5a (Kõlakojast üle tee), saal. 1 tunni üür on 100 krooni.

Mis te arvate? Või on kellelgi muu variant välja pakkuda?

#256092 Reply
    Member

Minul meeldiks õppida ja täiendada oma oskusi sihukestel aladel 😆 Esiteks oleks oleks super lahe kui keegi tuleks ja õpetaks niplispitsi tegemist – tean, et see on suhteliselt mahukas töö aga äkki keegi lihtsalt näitab kuidas alustada, mustrit lugeda jne, et siis kodus ise edasi proovida. Siis tahaks proovid rahvariide vööd teha ja pärlite maailmast tahaks pärltikandit proovida :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 315 total)
Reply To: SAARLASED 2010, ARUTLEME
Your information: