SAARLASED 13. juunil 2009 PAELTIKAND

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Hiiumaa * Saaremaa * Muhu SAARLASED 13. juunil 2009 PAELTIKAND

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 74 total)
  • Autor
    Postitused
  • #6236 Reply
    Member

Lubasin teile, et võtan ühendust LaanteLapsega paeltikandi teemal. Võtsin.

LaanteLapsele sobiks kokkusaamise kohana rohkem Orissaare. Kas te olete valmis minu ja Sokikese “kodukülla” tulema :) ?

13. juunil kell 10.30 Orissaare Lasteaias PAELTIKAND LaanteLapse juhatusel

Osavõtutasu 50 krooni.

LaanteLaps soovitab, võta kaasa:

– Tugevam riie
    * sukanõel ja tavaline nõel ning nööpnõelu
    * lõngajuppe ( Efektlõngad jätke koju, kaasa siledad lõngad )
    * mulineed
    * peenemaid – laiemaid paelu
    * rohelist laia ja kitsast paela
    * pärleid
    * kes tahab raamil tikkida, siis raam
    * käärid
    * pitsi
    * niiti ( lisaks mulineedele ja lõngadele )

Varuge tükike organsat ja üks küünlake ka, teeme organsalille päeva lõpuks ka ära ( juhul, kui te seda juba õppinud pole Wink ).

Orissaare Lasteaed asub peatänava vahetus läheduses. Kuressaare poolt Orissaarde sisse sõites (seda teed on vist küll kõik liinibussiga sõitnud) tuleb mööduda bussijaamast ja siis vaadata hoolikalt viitasid. Peagi, u 200 meetri pärast, suunab paremale viit “LASTEAED”. Kui pöörad, näed kohe lasteaia hoone nurka ja aeda. Oledki kohal. Tere tulemast!

#231652 Reply
    Member

OT, kuid:
    Kas lapid on kohale jõudnud?
    Palun tagasisidet ;)

Praegu saab veel tellimust suurendada või teha = kootakse pisikese varuga = kes ees, see saab … VEEL … ;)

#231653 Reply
    Mareli
    Member

Mulle sobib Orissaare suurepäraselt. :D
    Ja paeltikand sobib veel paremini.

#231654 Reply
    Sirtsuk
    Member

Orissaare tundub nii kaugel :D, aga kui te meile jõuate tavaliselt, ju siis me teile ka saame! ;)
    Kui Laantelaps saab, võiks ju mais teha küll paeltikandit. Aga ütlen kohe, et 23-24 mai mulle ei sobi.

#231655 Reply
    Mareli
    Member

Ei, ei, nii, ei lähe .
    Paeltikand tuleb ikka juunis.
    Mais 😳 mind pole.

#231656 Reply
    Member

LaanteLaps arvas, et mida suve poole, seda parem, küllap siis ikka teemegi nii, et mais on Kuressaares paelte punumine ja juunis Orissaares paeltikand. Arvan, et juuni alguse poole võiks sobida, pole veel suur suvi.

Ma hakkan Orissaares ruume otsima.

#231657 Reply
    Kuradike
    Member

Minu jaoks ei ole Orissaarde tulemine probleemiks, kui just väga vara ei alusta.

#231658 Reply
    pisikepatsik
    Member

Tore, kui paeltikand juunisse jääb, sest ma ise suurema osa maist Tallinnas…Ja vahelduse mõttes Orissaarde tulla pole ka mulle probleem :D

#231659 Reply
    Member

Saarlased, teile oluline info ;)
    Muhu kollast puuvillast triibustikku hakatakse juba homme käärima!
    Seega on teil reageerimiseks aega tänane õhtu ja homme pool päeva, et esimesele rongile jõuda ;)
    Kääritakse küll ka teatava varuga.
    Kui keegi aga sellesse tellimusse ei mahu juhtumisi, küll siis tuleb uus tellimus jälle kokku panna ;)
    Annan teada, kui rindel on muutusi ;)

#231660 Reply
    Guest

Ma ei ole veel ühelgi teie kokkusaamisel käinud, aga mõtlesin endamisi, et kui hakatakse süstikpitsi või paeltikandit tegema, siis lendan peale. Ja nüüd tuleb üks neist lausa koju kätte! Tarvis hakata nimesilti nuputama 9chin

#231661 Reply
    Member

topeltlohe, loomulikult tee nimesilt valmis ja astu kampa!

Mul on Orissaares juba ruumi suhtes edukad eelläbirääkimised käimas.

#231662 Reply
    Member

Annan teada, et Muhu kollane läheb nüüd käärimisele.

Valmis kangast on kokku umbes ca 120 m.
    Sellest 81 m moodustavad juba kirja pandud tellimused.
    Seega on mingi varu, kes tahab veel kangateo ajal liituda ;)
    Kärsitut ootamist! ;)

#231663 Reply
    Guest

oh paeltikandit tuleksin suuuuuurima rõõmuga tegema, nüüd tuleb ainult loota, et´mina sel päeval tööl pole..ja orissaarde saamise peale tuleb samuti nats nuputada..(bussidega ma just suur sõber pole kuna seal hakkab enamasti sees keerutama)

#231664 Reply
    Guest

paeltikanddist olen kindalsti huvitatud. Linnast minejad saavad ju ühe autoga minna, olen ise valmis sõitma. Paneme kenasti auto täis ja minekule!

#231665 Reply
    Member

13. juunil õpime LaanteLapse juhatusel paeltikandit ❗ Kokkusaamine toimub Orissaare lasteaias.

Mina olen täna õhtust alates nädalaks “levist väljas”. Järgmisel reedel loen teie vastukaja.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 74 total)
Reply To: SAARLASED 13. juunil 2009 PAELTIKAND
Your information: