Roosi Käsitööäri Valgas

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 107 total)
  • Autor
    Postitused
  • #190031 Reply
    tintsik
    Member

Aga mul on Roosi Käsitööäri püsikliendikaart, nii ilus ja täitsa trükisoe kohe! Nüüd saan püsivalt tundide kaupa pärlikausis sobrada :D
    Ma ei suuda ikkagi ära imestada seda kiirust, mismoodi Roosi poes reageeritakse klientide soovidele. Alles me olime nädalavahetuse seal ja rääkisime, et võiksid olla kliendikaardid ka, siis ei olnud neist veel miskit valmis. Ja täna juba olemas!

#190032 Reply
    Member

Mina tahaks see nädalavahetus minna, aga ei tea, kas õnnestub, kõik oleneb sellest, kuidas auto rooli keerba 😉

#190033 Reply
    Member

Rool ei keeranudki selles suunas 😥 Kuna me ei olnud oma autoga, siis ei tahtnud teistele oma soove peale pressida ja nii me siis kimasime otse Nuustakule!

#190034 Reply
    eria
    Member

Oi ,Oi kui kahju!Kuid eks me ootame ikka. Mine sa tea millal taas tee siia toob! 😉

#190035 Reply
    yllep
    Member

Aga mina täna käisin seal vahvas poes…..väga mõnus pood. Sinna oleks võinud jäädagi :D

#190036 Reply
    Member

Aga minul ei õnnestu minna http://www.roosi.ee viskab mingi veateate ette!

#190037 Reply
    Sapsi
    Member

Mul FF asi toimib.

#190038 Reply
    Member

Mul IE ei toimi :(

#190039 Reply
    eria
    Member

Täiesti toimiv proovisin mitmest arvutist! 🙄

#190040 Reply
    tintsik
    Member

Mul toimib nii IE-st kui FF.

#190041 Reply
    Member

Ma eile suure tuhinaga tõmbasin alla IE ver 8 (beta) ja see keeras mul kõik nii tuksi, et täna ei pääse enda arvutist enam üldse netti ja sellest ka kindlasti see põhjus, miks ma http://www.roosi.ee sisse ei saanud.

Hetkel kolleegi arvutis täiesti toimib! Vabandust paanika tekitamise pärast 😳

#190042 Reply
    ussicke
    Member

Oh häda ja ebaõnne – kas te kujutate ette, et olete Valgas, sõidate bussiga Roosi ärist mööda ja ei saa bussist maha, sest juhil ja juhtivtöötajatel on täitsa teised plaanid?!

Igatahes täpselt nii haledalt tundsime end meie Tädi Sohviga, kui õppereis Valga-Valka ja Valgamaa vaatamisväärsusi tutvustas ja (täitsa pärani lahti) Roosi ärist mööda sõites saime ainult aknast lehvitada.

Nuuks.

Järeldus: tuleb omakasupüüdliselt ära kasutada Valga kolleegi lahket kutset ja tulla omal käel tagasi… rahakott puuga seljas ja ideed paksus märkmikus 😈

#190043 Reply
    Urri
    Member

Kuidas neil nii lünklik vaatamisväärtuste plaan on? See äri kuuldavasti ongi üks suuremaid ja olulisemaid vaatamisväärtuste hulgas? 😆

#190044 Reply
    kikuliis
    Member

Eria! tehke mingi hinnakiri ka! Siis teaksin kust kasulikum tellida on :D

#190045 Reply
    Triin27
    Member

Tellisin interneti teel ja väga rahul teenindusega ja pakk ka käes hästi kiiresti . :P .
    Jõudu jaksu edaspidiseks .

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 107 total)
Reply To: Roosi Käsitööäri Valgas
Your information: