Roosi Käsitööäri Valgas

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 107 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4527 Reply
    eria
    Member

Ootame teid meie poodi külla.
    Kuid selle teema pealmine motiiv on saada teie käest tagasisided kas olete rahul või kui kellelgi on mõni mõte siis kuulan hea meelega. Hetkel oleme väike ja alles alustanud . Lähiajal on tulemas palju muutusi. Seega saade ka neist siin temas lugeda! Sest ,plaan ei ole mitte kui ainult käsitöö kauplusena tegeleda vaid ka juhendamisega , võimaluse andmisega neile kellele ei ole teatud masinaid , samas on plaanis ka meie tublide käsitöötegijate tehtud asju müügi võtta. Plaanis on ka juba kindlale teemale viidavad käsitööpäevad ja üritused.
    Nii ,et ootan tagasi sided teilt.
    smiles_val

#189987 Reply
    ussicke
    Member

Vinge, et ära tegid – ise ikka saad aru, kui suure asjaga sa hakkama said :D ?

Küsiks: kas on plaanis teha ka Roosi Käsitööäri kodulehekülg?

#189988 Reply
    eria
    Member

@ussicke wrote:

Vinge, et ära tegid – ise ikka saad aru, kui suure asjaga sa hakkama said :D ?

Küsiks: kas on plaanis teha ka Roosi Käsitööäri kodulehekülg?

Tänan !
    Koduleht on tegemisel ,eelduste kohaselt ja plaanide järgi peaks lähiajal valmis olema!
    Sealt saab siis edaspidi infot mis meil pakkuda on . Kas seal ka kohe poe moodi asi saab olema ei oska kindlalt öelda. Eks näis mis aeg toob !

#189989 Reply
    ussicke
    Member

Koduleheküljelt tahakski just nende õppimise ja katsetamise võimaluste kohta lugeda – iial ei või ju teada, millal Eesti ühest otsast teise satub ja kui sääl midagi põnevat toimub, siis oleks tore ette teada ja osaleda :)

#189990 Reply
    essi
    Member

väga ilus pood. jõudu ja jaksu ja palju ostjaid. kui kunagi sinnapoole asja on ,siis tuleme kindlasti läbi.

#189991 Reply
    Member

tulen homme vaatama

#189992 Reply
    Member

mul on nüüd teatud mürgitus, sellest mida ma nägin, vägeeev
    Edu Sulle Aire! selle asja edasi viimisel
    väga hea pood soovitan kõigil minna, minu silmis tasus see käik ära küll ja pealegi võrust siit kust ma suvitan pold nagu väga kauge ka
    ja Eestimaa kaardil sai üks koht juurde ja Lätis oln ma ka nüüd käinud

#189993 Reply
    stuart
    Member

Mmmm, see näeb niiiiiii mõnus ja lahe välja 8b66t

#189994 Reply
    Member

stuart see ongi lahe!!!
    ma juba ikka mõtln miks ma seda i ost ja toda ka 😆

#189995 Reply
    Annyliis
    Member

piltidelt paistab nii mõnus käsitöötarvete pood olema, et kahju kohe, et lähemal ei ela. Kindlasti, kui sinna peaks aga sattuma, peab lihtsalt läbi astuma :)
    Edu ja jõudu :D ! swi6

#189996 Reply
    eria
    Member

Seda on vaid hea kuulda! Ja teade kui tore kui uksest sisse astub tuttav inimene niiii kaugelt! See näitab ,et Eestimaa on tõesti üks mõnusalt väike koht!
    Kuid nüüd üks väike palve!
    Kuna oleme muutuste tuules siis otsime vanu käsitöö jaoks vaja läinud töö riistu olgu see siis vana vokk või õmblusmasin mis iganes . Lähevad poe aknale. Ei pea olema töö korras ja võivad vajada remont ja lihvimist või mis iganes! Kellel on siis palun teada anda roosi@roosi.ee
    Loodan ,et saame kokkuleppele.

#189997 Reply
    Member

Me Kuldsete Kätega külastasime seda poodi ka eelmine nädal ja on tõesti üks ütlemata mõnus koht ja mida kõike seal ei müüda!!! Ja Eria ise tuntud headuses leti taga – no juttu jätkus kauemaks… Meil oli nüüd küll nii, et Tartust Valgasse sõitmiseks kulus poole vähem aega kui poes shoppamiseks ja jutustamiseks! Ja see sai ka kohe selgeks, et me hakkame Valga vahet tihti sõitma! Eriale jõudu ja jaksu oma plaanide elluviimisel ja kõigile Isetegijatele ma ütlen, et ükskõik kui kaugel te sellest poest ka ei asu, see minek sinna tasub ära!

#189998 Reply
    eria
    Member

Oleme avatud suuremates ja avaramates ruumides!
    Kesk 6, Valgas, tulge külla!
    :D

#189999 Reply
    Member

Kas need siin kõige alumisel pildil paremat kätt on kotisangad?

Mul oleks nii hädasti vaja peenikesi suuremat sorti plastikust kotisangu, mida saaks üle heegeldada.

Tallinnas Abakhanis on väiksed ja mujalt pole osanud otsida.

#190000 Reply
    Member

vägev, nüüd oleks jälla Valga poole asja :D
    aga ma saadan oma sõbranna ta pidi tulema augustis

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 107 total)
Reply To: Roosi Käsitööäri Valgas
Your information: