Ristpiste mustreid

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Tikkimine Ristpiste mustreid

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 428 total)
  • Autor
    Postitused
    tripsu
    Member

saatsin sulle privaatsõnumi tyf

Aga kas keegi oskab öelda linki venekeelsele isetegemise foorumile? Tegelikult ma ei teagi, kas see just käsitööfoorum oli…:oops:

Kolasin jõulude ajal netis ristpistemustreid otsides ringi ning sattusin lehele, kus oli ristpistemustrite teema ning seal oli fantastilisi mustreid. Mulle tundub, nagu oleksin sinna jõudnud Isetegija kaudu, lingi kirjeldusena just “fantastilised mustrid” vms. Aga kindel ma selles pole.

Salvestasin sellest teemast ikka väga palju mustreid ja panin lingi lemmikute alla, aga paraku ütles arvuti kõvaketas üles ja… 🙄
    Nüüd ei õnnestu mul seda lehekülge enam leida.

Kohe kindlasti tahtsin sealt tikkida üht lumememmepere pilti, pakun, et padjamuster. Memmesid mahtus 7-8 vähemalt pildile.

Oleksin väga-väga tänulik abi eest leidmisel!

Member

Jõulude ajal (vist) andis KatjaII (jällegi vist) kuskil teemas küll mingi lingi, kust sai palju ristpistemustreid. Kahjuks ma ei tea seda lehekülge ega mäleta ka, mis teemas see link olla võis.

Suur aitäh! Leidsin lingi üles :)

Oli küll KatjaII link jõuluajast:

http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=539&PN=1&TPN=12

Guest

Kas autode ristpiste mustreid ka kuskil on? Ma siit lehekülgedelt ühe lingi leidsin, kuid see ei töötanud

Member
    Guest

Tänan!

Dreamer
    Member

Kas kellelgi on äkki põdra tikkimismustrit-plaan ühele inimesele teha kingiks midagi tikitult. Teema aadressid enam-vähem läbi tuulatud, eriti jõuluteemad, aga ei ole sobivat leidnud. Ja kus Pärnus tikkimisvahendeid müüakse. Tänud.

Sain juba-vennanaisel oli üks Lena nr, kus lahedaid jõulutikandeid.

Lilleke
    Member

Lappa need lingid läbi äkki leiad
    Põdrad
    Nunnu pilt

Susa
    Member
    Member

Oleks vaja kapsapead aga ei leia?

Member

Olen uus ja ei saa mitte ühtegi picasawebi lehte lahti..meeleheide juba! Olen mingi 5 tundi püüdnud netist leida sobivat pilti kallimale padja tegemiseks.. ja no mitte ei leia.. tahaksin tikkida mingi ilusa pildi, kus oleks peal paar ja päikeseloojang.. või siis ainult paar. Oskab ehk keegi mind aidata? Palun?

tripsu
    Member

saatsin sulle privaatsõnumi 8)

Guest

Kas keegi oskab mind aidata, kust ma leiaksin sellise pildi nagu “Fun in the Sun I” mustri. See on tehtud ühe maali/pildi järgi, mille autor on Alfred Gockel. Ma leidsin selle kunagi ühelt lehelt, millel olid ka selliste piltide järgi tehtud mustrid nagu “Moon Dance” ja “Love Dance”, aga ma ei suuda seda kuidagi leida enam. Kas keegi on näinud seda (ja mäletab kus) või kellelgi on see olemas? Oleksin väga tänulik!

http://imagecache5.art.com/p/LRG/20/2057/EXQ4D00Z/alfred-gockel-fun-in-the-sun-i.jpg

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 428 total)
  • The topic ‘Ristpiste mustreid’ is closed to new replies.