Reesi blogi Reklaamiklubi

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Reesi blogi Reklaamiklubi

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 425 total)
  • Autor
    Postitused
  • #267305 Reply
    Rees
    Member

Rasked ajad olid vahepeal.
    Kes kirumist ei talu, ärgu lugegu mu muljeid Tartus haiglas olemisest.
    Neutraalsemat juttu ja ühe ilusa Kuninganna Silvia leiab üleeilse päeva numbri alt kah. Sall on juba teel Austraalia poole, kus üks pruut seda oma värskest sõrmusest läbi tahab tõmmata 😉 Hirmus armas mõelda…

#267306 Reply
    Member

Jõudu ja jaksu paranemisel ! Mul see etapp küll ammugi läbi tehtud tallinnas aga muljed on samad . Õudus kuubis ! Muideks Raplas on palju inimväärsem selline lõikus .
    Sall väga kena ! Muideks , leidsin eile Ravelyst vist uue projekti kohta põnevat teadet . Jään huviga ootama veebruarikuud !

#267307 Reply
    Hetty
    Member

Head paranemist sulle! Mu pojal ka väga halvad kogemused samast majast mandli operatsioonist. Talle mindi kallala ilma narkoosita – elusast peast kui nii öelda võib. Sallid on sul alati väga kaunid!

#267308 Reply
    Member

Imeilus sall!

#267309 Reply
    Mercar
    Member

Eks need opid ole seal jah “põnevad”. Minul kolm peamist mäletust seal majas mandliopil käimisest:
    * Ootejärjekord oli nii pikk, et kui saadud kuupäeval ja kellaajal kohale läkisn oli oppi tegema pidanud arst pensionile läinud ja mitu tundi pidime tõestama et tõesti oli tänaseks just dr Tälli juurde aeg. Lõpuks mingi teine arst ikka päeva viimse opina soostus mu ette võtma.

* kui mulle oldi antud 2 tabletti, lesisin laual ja pandi kanüüli mingit järgmist kraami, siis küsiti minult kas mul on ravimite vastu allergiaid. Sellisel hetkel. Ma ei olnud enam piisavalt ärkvel et sellele vastata ju. Ja mul ON ravimite vastu allergiaid…

* Kui palatis taastusin ja Pratchetti raamatut lugesin siis sain õelt sõimata et ega see siin mingi puhkekodu ei ole, et siin raamatut loen…
    Ma ei saa aru, lärmakad palatikaaslased võisid kõrvulukustavalt Mehhiko seepe vaadata (nii et ma ei saanud magada, mis oleks lugemisele hea alternatiiv olnud) aga see, et ma omaette raamatut lugesin jäi neile ette.

Kiiret taastumist! Ja kaunis sall värskes postituses nagu nad tüüpiliselt sul on ;)

#267310 Reply
    Rees
    Member

@Mercar wrote:

* kui mulle oldi antud 2 tabletti, lesisin laual ja pandi kanüüli mingit järgmist kraami, siis küsiti minult kas mul on ravimite vastu allergiaid. Sellisel hetkel. Ma ei olnud enam piisavalt ärkvel et sellele vastata ju. Ja mul ON ravimite vastu allergiaid…

Oi taevas, Mercar, see on ikka täiesti hirmus-hirmus kogemus! Kuna ma ühe korra olen neeru-uuringutel ühe kontrastaine manustamisega hetkeks pilve peale läinud, siis ma võin kujutada seda õudust ette, mida sa tunda võisid.

Ja minu seisukoht on, et kui palatis on telekas, siis peaks selle kuulamiseks olema küll kõrvaklappide süsteem. Mina olin nii ülbe, et palusin sanitaril telekas kinni panna. Ta oli imestunud, aga no sorry, mind segab isegi kodus telekas, rääkimata siis poollaibastunud olekust väljatulemisel. Õhtul olin leebem ja ei hakanud vastu, kui teised vaadata tahtsid…

#267311 Reply
    Rees
    Member

Olga (psiho_de_lika) andis mõtte ja mina andsin nõusoleku, nüüd on selles koostöös sündinud uus blogi. Kahe sõnaga teen reklaami oma viimases blogipostis.

#267312 Reply
    Member

Tublid olete ! Jaksu edaspidiseks ! Hoian silma peal teie tegemistel ! 8b66t c555r4

#267313 Reply
    Member

Tubli Reesike tubli. Aplaus ja orkester minu poolt.
    Hakkan kindlasti sinu valmistatud ideid läbi kuduma.
    Jaksu ja jõudu uute mustrite väljatöötamisel.

#267314 Reply
    Rees
    Member

Eks seal tegelikult põhiidee on ikka Olga kanda, aga sekka ka mõni minu muster 😉 Varsti pakun välja eraldi kooskudumise teema neile mustritele.

#267315 Reply
    Hetty
    Member

Te olete väga tublid!!!

#267316 Reply
    Rees
    Member

Tähelepanu! Uus lõngaloosimine! Vaevatasuks väikese küsimustiku täitmise eest.

#267317 Reply
    Susa
    Member

Hea meelega täidaks küsimustikku, täitsa ilma lõngata ka, aga kuna ma ei kujuta ette ühelgi kudumiskursusel osalemist (ma lihtsalt ei kujuta ette, kuidas kursusel kudumist õppida.. 😳 ), siis ma parem ei vasta :)
    Loodan, et saad palju häid vastuseid!

Tahaks hoopis kirjutada, et Sinu Rubyd on imeilusad! Kaunid kampsunid ja kui kärmelt Sa need valmis saad!

#267318 Reply
    keson
    Member

Minul on näiteks koguaeg selline tunne, et Rees magab vardad käes ja loob neid imelisi kudumeid, mida kõik tema blogis võivad vaadata 😉

#267319 Reply
    Rees
    Member

😳 😆

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 425 total)
Reply To: Reesi blogi Reklaamiklubi
Your information: