Reesi blogi Reklaamiklubi

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Reesi blogi Reklaamiklubi

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 425 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7754 Reply
    Rees
    Member

Miks see teema?
    Kolisin oma blogi ära, kuid paljudele headele sõpradele ITs tahaks ikka naha vahele pugeda. Silmarõõmu pakkuda. Inspireerida. No kasvõi natuke eputada, eksole… Selleks siis ka Reklaamiklubi
    😉

Viimased blogiuudised jutustavad sõrmustest ja taaskasutusest lilleprosse tehes.

#267186 Reply
    Susa
    Member

See on suurepärane mõte, et siia oma teema tegid!
    Pean ausalt tunnistama, et ei jõua eriti väljapoole IT-d blogisid uurima, aga nüüd on lõpmata hea võimalus taaskord kõigi su kaunite tegemistega kurssi saada :)
    Need sõrmused on võrratud!
    Ja hoidku igasugu käsitööpühakud inimest nööbiusku pöördumast! Sest nööp tundub olema üks kallis kraam… Aga see sinu nööbiga sõrmus näeb võrratu välja!

#267187 Reply
    Rees
    Member

Ma tegelikult kaalusin kaua, kas teemat teha. Lugedes Ise Tehtud Asjade teema algusest kleepspostitusi, vaadates statistikat ja teade ise ka kui harva võib sinna “Väljaspool ITd” lehele sattuda, siis… miks ka mitte, eksole.

#267188 Reply
    Hetty
    Member

Tore, et siin teada annad oma tegemistest, sõrmused-prossid on kaunid!!

#267189 Reply
    Annyliis
    Member

Selle reklaami ohver olen mina juba mõnda aega 😆 . Käin ja piilun ikka vahetevahel Reesi blogi. Isetegijas teema teha on hea mõte. Saab kiiremini uudiseid uutest postitustest/tegemistest!. :)

#267190 Reply
    Guest

ütleksin, et väga hästi tehtud sõrmused ja prossid. Pole siiani veel nii ilusaid isetehtuid sõrmuseid näinud :)

#267191 Reply
    Member

Tere tulemast ! Oligi sinu blogis kommentaaride postitamisega hädas 😳 Blondiini värk :P

#267192 Reply
    keson
    Member

Terekest Rees.
    Kuigi ennegi juba jälgisin sinu töid ja tegemisi, siis tänu sellele teemakesele on uudised kiiremini teada. mjyt

#267193 Reply
    Member

Kõige kiiremini saab ju jälgida Rss vahendusel, ise kasutan bloglinesi, kus vajalikud blogid kenasti reas. IT blogide jälgimisega on kehvasti, aga Reesi blogi saab väga hästi kätte.
    Google Reader peaks veel mõnusam ja parem olema.

#267194 Reply
    Rees
    Member

Tänases öös valmis uus postitus. Natuke mõtlik, natuke kriitiline. Lõpus ka väike palve kõigile, kes viitsiksid kriitikat tehes mind aidata. Ette tänades…

#267195 Reply
    Rees
    Member

Rahutut juttu natuke. Muide, postiljon käis ära ja pakki ma ei saanudki…

#267196 Reply
    Member

Pitsikuhi kassi kõrval on aukartustäratav. Nunnu pilt ka.
    Pudeliroosid on nii kaunid(vähemalt fotol), et kui poleks kirjas, siis ma ei aimaks, mis algupärane materjal on. Edu prügisorteerimisel!

#267197 Reply
    Member

Sinu galerii ja müügikohake on muljetavaldav. Vaatasin suu ammuli ja imetlesin ,kui mitmekülgne naisterahvas sa ikka oled.
    Väga vahvad tööd ja kui palju aega on sinna küll kulunud.
    Edu sulle.

#267198 Reply
    Susa
    Member

Pudeliroosid on täiesti hämmastav asi! Ilusad ja põnevad :)

#267199 Reply
    Rees
    Member

Pisike pildiülevaade ühest unustatud Haapsalu sallist

Tänan kõiki innustavate ja heade sõnade eest! Palsam hingele selles kiirustavas ja poolsegases maailmas… 🙄 :D

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 425 total)
Reply To: Reesi blogi Reklaamiklubi
Your information: