Reaung tegemised

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Reaung tegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 229 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3339 Reply
    Member

Vastvalminud randmesoojendajad:
    Knitted estonian handwarmers/ mõnusad villased randmesoojendajad / gyapjú csuklóvédők

#142794 Reply
    Susa
    Member

Väga armsad! Vaatasin Sinu teisi polte ka galeriist ja Kihnu vitstega müts ja poja kootud vest jäid kohe eriliselt silma!
    Väga mõnusaid kudumeid teed!

#142795 Reply
    yllep
    Member

Väga lahedad! :)

#142796 Reply
    karnaaks
    Member

vahvad rahvusliku mustriga esemed! 😉

#142797 Reply
    exxe
    Member

On ikka armsalt vahvad küll…on ikka hea vaadata teiste töid…sest ise pole mingi nobenäpp ja ajaga on ka kriis :(

#142798 Reply
    Member

Ilusad tööd jah c555r4 Väga meeldisid need randmesoojendajad ja vest ning võrratud tuttimütsid.

#142799 Reply
    leili33
    Member

väga mõnusad asjad kõik! :)

#142800 Reply
    Member

Aitäh vaatamast ja kiitmast, aga päris aus olles on mul tegelikult alati siia foorumisse sisenedes tunne, et võrreldes teistega on minu tööd kaunis lihtsakesed, ja mul ei ole isegi oma blogi… kui piinlik.
    Ühesõnaga olen selline suvaline isetegija võrreldes teiesuguste hakkajatega, aga püüan end ka edaspidi rohkem mobiliseerida ja teist innustust saades ehk saab minustki asja.

#142801 Reply
    Member

ossa ossa, vaatasin mõnuga terve galerii läbi, ja värvikombinatsioonid on väga ilusad.

#142802 Reply
    Member

Nii, nüüd hakkab laps lõpuks riidesse saama ehk siis vest ja müts said juurde kindad:

http://www.flickr.com/photos/8836464@N08/

Nende kudumine läinuks iseenesest ludinal, aga kuna ma pole varem nii väiksele inimesele kindaid kudunud, siis panin kuduma hakates alguses paris kohas mõõtudega puusse, nii et pöidlad pidin pikemaks kuduma ja randmesoonik tuli ka esialgsest 2x pikemaks teha (harutama ei hakanud, selle asemel korjasin alt servast silmused uuesti üles ja kudusin soonikut tagurpidi juurde). Õnneks poeg jäi tulemusega rahule, roositud tähekestele andis ta isegi musi :-)

#142803 Reply
    Member

Nii ilusad! Lihtsad ja erilised!

#142804 Reply
    Member

väga armas komplekt sai kokku ja need randmesoojendajad on ka väga ilusad. sinu värvivalikud meeldivad ka väga :)

#142805 Reply
    leili33
    Member

ämblikukirja ja peaaegu unustatud roosimis-tehnika on kokku andnud nii toredalt kaasaegse tulemuse :)

#142806 Reply
    Hetty
    Member

Väga kaunis asjad!

#142807 Reply
    Member

Väljaõmmeldud motiividega villakampsun, idee saadud raamatust “Mulgi kindad”. Muster on pärit Helmest ja raamatus esitatud roosimismustrite rubriigis, kuid kuna roosituna tundus motiiv kampsunil kahvatu, otsustasin mustri silmuselise õmblemise kasuks.
    detail 3

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 229 total)
Reply To: Reaung tegemised
Your information: