Raplamaa 28. mai kell 18.30 lapikudumine – jäi ära :(

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Läänemaa * Raplamaa * Järvamaa Raplamaa 28. mai kell 18.30 lapikudumine – jäi ära :(

• This topic is empty.
Viewing 13 posts - 31 through 43 (of 43 total)
  • Autor
    Postitused
  • #235029 Reply
    Rees
    Member

Mis seal´s ikka, pisikesele palju jõudu terveks saamiseks.
    Olen mõelnud, et kutsuks teid kunagi ka siiapoole Raplat, aga tea, kas ikka viitsiksite sõita 😉

#235030 Reply
    Guest

No palju muidu tulijaid oleks? Kui väga palju pole, siis ehk annaks ka minu juures midagi orgunnida.

#235031 Reply
    Tats
    Member

Karta on, et mina ka kahjuks tulla ei saa. Olen ennast töödega nii üle koormanud, et pole mahti oma lastegagi tegeleda.

#235032 Reply
    Jutakene
    Member

aga äkki lükkaks siis üldse edasi sest kes meile ikka seda lapikudumist õpetaks kui mitte kriuks 😉
    ootame millal põnn tervemaks saab ja siis arutame uuesti .

Või mis üldsus arvab :?: :?:

#235033 Reply
    Maarion
    Member

täiesti sobib terve suvi ju veel ees, äkki leiame mõne õhtu, et kokku istuda ja natuke lapitada 😉

#235034 Reply
    Member

Ootame jah kuni ilm jälle ilusamaks läheb sunny Põnnile head paranemist o8m8 Ja asi see teisele poole maakonna otsa sõita oo engine
    Meil ka köhimise vöistlused , üks poiss jäi täna isegi ekskursioonilt maha ja kõige suurem laps(mees 😆 ) ka peale oppi turgutada smile_pkl

#235035 Reply
    Rees
    Member

Nii, sõbrad, kas teist oleks huvilisi sellises koostegemises osalema nagu ma täna öösel blogis maha hõikasin? Osalejate poolt ootan vaid pealehakkamist, kõik vajaliku koostegemiseks muretsen kohale ise.

#235036 Reply
    Member

kui põnn terve ja päev ja aeg sobib siis oleksin mina küll nõus tulema proovima seda asja :) Tundub põnev ! Aga on sul mingi kindel päev/aeg ka juba valmis mõeldud…. Ja pole see Märjamaa üldse nii kaugel – vaid kiviviske kaugusel Raplast ;)

ja nagu maarion ütles suvi veel ees ja ilm äkki läheb ka soojemaks ja suvisemaks.. ja teeme selle lapikudumise siis suvepoole minu juures :D

#235037 Reply
    Tats
    Member

Kui aeg sobib, siis oleksin nõus osalema.

#235038 Reply
    Rees
    Member

Päev ei ole veel välja mõeldud. Lähiajal teen uue teema, seal siis pikemalt.

#235039 Reply
    Guest

Võiks siiski Rapla jääda, pole mul millegagi minna ja pole sentigi, et kuhugi sõita :(

#235040 Reply
    Rees
    Member

Helmeste tegemise paigutan arvatavasti juuni lõpu poole, sest inimestel ju suvealgus ära plaanitud. Ja sina MustKass ära muretse, kindlasti leiad kellegi, kes su pakiraamile võtab. Küsi vaid, IT rahvas on alati lahke olnud…

#235041 Reply
    Adelliine
    Member

Ehhh, kahju et seekord ära jäi, aga lapse tervis kõikse tähtsam ja ega ise vabatahtlikult ikka batsille otsima ka poleks tulnud 🙄 . Põnnile head paranemist! Aga vaat sellest edaspidisest kokkusaamistest… ei oska praegu ei ööd ega mütsi lubada, sest paarinädalane lõuna-puhkus ootab ja mis edasi, ei tea…. 🙄

Viewing 13 posts - 31 through 43 (of 43 total)
Reply To: Reply #235041 in Raplamaa 28. mai kell 18.30 lapikudumine – jäi ära :(
Your information: