Rakvere kandi rahva aastaplaan 2010

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Lääne-Virumaa * Ida-Virumaa Rakvere kandi rahva aastaplaan 2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 277 total)
  • Autor
    Postitused
  • #255488 Reply
    Guest

😈 Olen siin oma ”heategevuslike” töödega jännis ja ei julge 100% ennast lubada külla, aga palun saada mulle ka rajalegend (Blondiinile sobilik)

@Essu memm wrote:

Aga mis sellest arvate :?: http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?p=293822#293822

Aru ma ei saa. 😮 Eelmisel aastal olid IT suvepäevad Kihnus ja line-tantsu laager ka. Sel aastal IT Muhus ja line-tantsijad 20-22 aug ka. Valin nagu ikka tantsimise, sest seda ei saa kuidagi üksi teha….. :?

#255489 Reply
    sinilill
    Member

ma vist pean veitsa selgitustööd tegema 😆
    Kulla- kui ma Aiiti blogis esimest korda maja pilte nägin, oli see nii mere-äärelik, et ma kujutasin kohe ette, kuidas Aiit tormist merd künnab ja selle verandaga (oh, ma tahaks ka sellist verandat…) maja aknal põleb latern, mis talle kodu teed näitab… no on ju romantiline? Ja taustaks tuleb “Kui on meri hülgehall” (järjest siis koos teiste ilusate ja hingliste merelauludega, nagu “Meretuul” ja “Laev lahkub hommikul” jne).

Kadri, aga mis kell sul 18-al tähtaeg on, oleme selleks ajaks tagasi 8) (see oli nüüd muidugi nali).

Minuga tuleb veel Krista.
    Aiit, palun mulle ka juhised siis!

PS! Ja “Siin me oleme!” on ka miskipärast kogu aeg silme ees icj7

#255490 Reply
    aiit
    Member

Krista Rakverest kirjutas mulle, et ta võib õpetada rahvuslikke paelade punumist, näiteks kihnu südamepaela jm või muid rahvuslikke käsitöövõtteid.
    Sobib see Teile teemaks?
    Kui sobib, siis Krista ole palun hea ja anna teada, mis asju varuda on vaja!

#255491 Reply
    sinilill
    Member

Mulle see paelandus sobib, isegi väga asjakohane hetkel. Ja me võtame Hexy ka peale, nii et meid tuleb:
    sinilill
    vusserdis+ väike vusserdis
    Krista Rakverest
    hexy

JAVEEL-SINILILLE KOER SAI TÄDIKS!!! Ehk siis minu ema koeral (meie koertel on sama isa) sündisid pühapäeval kutsikad, kui kellegi on soovi, andke aga teada!

#255492 Reply
    aiit
    Member

Juhised, kuidas minu juurde kohale saab tulla saatsin Sinilillele, Lotte Vanaemale ja Urvakesele.
    Kui keegi ilma jäi, andke teada!

#255493 Reply
    kulla385
    Member

Mulle võib ka igaks juhuks juhised saata, kunagi ei tea mis tuju hetkel on äkki olen ka vups ja kohal :D

#255494 Reply
    Member

Ootan siis kõigilt mereteemalisi riietusi, Sinilill andis mulle väga värvikalt edasi mõne mõtte :D

#255495 Reply
    Guest

Paelapunumine sobib väga hästi.
    Igastahes tegin natuke grillimiseks mee-sinepi ja kõik muu mis kätte juhtud liha.

#255496 Reply
    Member

mina võtaks ka teejuhiseid aga kohaletulek selgub samuti viimasel minutil.
    Huvitav kas Krista kõlavöösid ka teha oskab?olen neid ammu vaadanud ja isegi kirjandust uurinud ,aga ilmselt ilma näitamata hakkama ei saa.
    kas Furbi ei õnnestu kuidagi kodust välja meie seltsi meelitada?Sinilill??

#255497 Reply
    Essu memm
    Member

@aiit wrote:

Juhised, kuidas minu juurde kohale saab tulla saatsin Sinilillele, Lotte Vanaemale ja Urvakesele.
    Kui keegi ilma jäi, andke teada!

Koopia mulle ka palun 😉 Kuigi päris kindel ei ole…

#255498 Reply
    Essu memm
    Member
    #255499 Reply
    sinilill
    Member

“Kostüümidest”- nagu Hexy mainis, andsin talle mõned oma nägemused, mis minul seostub teemaga “Meri” ja fantaasia päris lendas kohe mõne aja 😆 . Paneks siia ka mõne märksõna: mereröövlid, meremehed/naised, “Siin me oleme”, kalamehed/naised, kalad, veeelukad, veetaimed, Neptun, näkid, vesi ise (Meestetantsupeol Kaire Vilgats) :mrgreen: Kui juba, siis juba, Essu memme munadepüha lokirullidega muttide kokkusaamist ju mäletate, kui lahe oli?

@laalake wrote:

kas Furbi ei õnnestu kuidagi kodust välja meie seltsi meelitada?Sinilill??

uurin peale lõunat järele…

#255500 Reply
    Member

Kahjuks mina osa võtta ei saa, kuna laupäeval on mehe sünnipäev ja pidu juba planeeritud 😥 Kõlavööde tegemist võin järgmisel korral õpetada küll. Ilusat ilma ja olemist teile :D

p.s. Vaike ja Meeli – teie asjad endiselt omaniku ootel 😉 Tulete enne minekut äkki läbi ja haarate kaasa?

#255501 Reply
    sinilill
    Member

@furb wrote:

p.s. Vaike ja Meeli – teie asjad endiselt omaniku ootel 😉 Tulete enne minekut äkki läbi ja haarate kaasa?

😳 oih, täitsa meelest läinud, sorry … pea jääb ju iga aasta vanemaks 😆

#255502 Reply
    aiit
    Member

Krista andis mulle teada, et ta kahjuks ei saa tulla.
    Nii… kes meile nüüd midagi huvitavat õpetab? Ettapenekuid?

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 277 total)
Reply To: Rakvere kandi rahva aastaplaan 2010
Your information: