Projektid, mida tulevikus teha, 2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Projektid, mida tulevikus teha, 2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 564 total)
  • Autor
    Postitused
  • #264298 Reply
    Member

@Susa wrote:

@Kosmosemutt wrote:

Kas meil ei võiks joosta üks tähtajatu rahvuslik projekt? Nüüd kohe ja mitte tulevikus.

Kuidas selle projekti püstipanemine edeneb? :)

Edeneb. :) Oleme Freddyga kõvasti aru pidanud sel teemal.
    Ei tule TK projekti, tuleb lihtsalt tähtajatu teema “Käsitöö läbi aegade” alla. Ülepanemine on selle taga, et Kosmosemutt on vihtunud öösiti tööd teha nagu loom :( ega pole jõudu olnud konkreetset sõnastust lõpuni mõelda. Tahaks lähemal ajal teksti üle vaadata ja üles panna küll, sest blogides käija ma pole, traditsiooniline käsitöö huvitab mind kõige enam ja sooviks need asjad kokku koguda ja imetleda.

#264299 Reply
    Member

netist leidsin taaskasutus idee mis on minuarust hüper vahva. tegemist siis t-särkidest aluspesu tegemisega. okioki ärge pahandage minuga aga ma alati poes hädas kuna ei taha osta sünteetilist pesu ja uus puuvill on … noh keemiat täis, väga raiskav ja kahjuks tihti ka mitte kõige võluvam.
    samas vedeleb selliseid suuri magamise t-särke kodus palju (aegajalt üritustelt saab jne). arvan, et tegemist oleks toreda projektiga kuigi võib tunduda natuke shokeeriv alguses.
    lisatud koduleht kus on olemas pildid ja kahed lõiked.

http://www.supernaturale.com/articles.html?id=70

#264300 Reply
    Sokike
    Member

edith38,
    ei pahanda Sinuga keegi. Väga hea mõte! Sobib hästi ka teema Vanade riiete totaalne muutumine alla. :)

#264301 Reply
    Member

Na arvan, et selle lingi võiks hoopis õmblemise alla välja panna, hea asi igal juhul.

#264302 Reply
    Guest

Ammu mõlgub see pesu õmblemise mõte meelel. Materjalid ja riistad ka olemas, aga ei ole julgust külge hakata… Kui teiste kogemusi kuuleks ja näeks – ehk siis söandaks. Tõesti on igasuguseid vahvaid T-särke millest annaks teha. Hea kui keegi eestikeelset lollikindlat õpetust saaks jagada.

#264303 Reply
    Guest

mina mõtleasin, et võiks teha ise omale koti, on igasuguseid kotte . Koolikott, poekott,käekott jne. Poekoti mõte tuli, kuna olen kuulnud et kilekotid lähevad 5 krooniseks ? siis on odavam, kangast endatehtud kott ju , mitukorda kasutada, kui kilekotil tulevad sangad ära vms :)

#264304 Reply
    yllep
    Member

Poekoti koostegemine oli ju alles eelmisel aastal.

#264305 Reply
    Tintsu
    Member

Aga võikski olla siis ükskõik millise koti tegemine, mida kellelgi parasjagu vaja on.

#264306 Reply
    Sokike
    Member

Kui oleks ükskõik-millise-koti tegemine, siis lööksin minagi kampa, sest poekotte on meil kodus rohkem kui küll, aga mul hoopis vaja alternatiivi seljakotile, üht kotti musta rahvuslikus stiilis mantli juurde ja üht roosa-lilla kevadise rõivastuse juurde… :)

#264307 Reply
    Guest

Poekotti tahaks küll, aga õmblemine ei tule mul hästi välja. Mina hoopis heegeldaksin või kooksin koti heameelega.

#264308 Reply
    Guest

TK must ja valge tundub hästi huvitav, annan kindlasti oma hääle :)

#264309 Reply
    Member

poekotti saab väga edukalt heegeldada vanadest plastik kottidest (ükskõik kas siis poe või leivakottidest :).
    siin üks leht kus on paar pilti ja inglisekeelne õpetus:
    http://www.allfreecrafts.com/knitting/bag.shtml
    see vist küll läheb kategooriasse tagasi vanaemade aegadesse kuna vist vanasti tehti niiviisi suvemütse (olen näinud pilte isegi niiviisi heegeldatud sandaalidest aga kes seda teab kui mugavad need on)

#264310 Reply
    Member

Ma annaks ka oma hääle TK Musta ja valge projektile. Tundub täitsa hea idee olevat :) Ja teine hääl Nööbimängudele :)

#264311 Reply
    Guest

Mina annan hääle Köögitarvetele (lootuses, et köögi ilusaks tegemise alla kuuluvad muuhulgas ka uued toolikatted) ja Mustale ja valgele ning Käsitöötarvete hoidjale, olles samas kindel, et projektid ei satu ühele ja samale ajale.

#264312 Reply
    Evemari
    Member

Mina hääletan musta ja valge poolt ning TKV Rõõmustamie isetegijate lapsi saab ka hääle.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 564 total)
Reply To: Reply #264298 in Projektid, mida tulevikus teha, 2010
Your information: