Projektid, mida tulevikus teha, 2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Projektid, mida tulevikus teha, 2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 564 total)
  • Autor
    Postitused
  • #264283 Reply
    Guest

avastaja üleskutseid on nii vahva lugeda! 😆 c555r4

minu soov ja tahtmine koostegemise projektides osaleda või ideid välja hõigata rauges paraku eelmise aasta lõpuga.
    näiteks üks Muhvi tsitaat: Mind paneb ka imestama, et mõned ilma projektideta enam üldse käsitööd tehtud ei saa.

Muide, tahtsin juba ammu küsida, et kuhu kadus Susa vahva idee Sõbrale pakitegemise kohta? Idee sai väljahõigatud, mõned hääled kogutud ja siis oli areenilt kadunud nagu tina tuhka. mingi tähtaeg kukkus?

#264284 Reply
    Member

@ElinaLy wrote:

minu soov ja tahtmine koostegemise projektides osaleda või ideid välja hõigata rauges paraku eelmise aasta lõpuga.
    näiteks üks Muhvi tsitaat: Mind paneb ka imestama, et mõned ilma projektideta enam üldse käsitööd tehtud ei saa.

Nüüd on sul võimalus proovida, kas ilma tähtajaliste projektideta ka midagi välja tuleb. Ja usu mind, palju paremini tuleb, sest projektireeglid ei piira 😉 Omaette tegemine on alati viljakam.

#264285 Reply
    Sutsuke
    Member

Aga mul on hoopis selline küsimus. Kaalun mõtet liituda sussiprojektiga aga eriti ei julge, sest kunagi proovisin esimesele pojale susse teha ja need ebaõnnestusid. Samas tahan veel katsetada. Loomulikult võib ja saab seda teha ilma “teeme koos” projektita aga seltsis on lihtsalt lõbusam ja projektis osalemine annab tõuke ka kaua mõeldud mõtted teoks teha.

Et mis siis saab, kui olen liitunud mingi projektiga aga töö läheb vussi ja uue katsetuse jaoks ei jätku aega?

#264286 Reply
    Susa
    Member

@ElinaLy wrote:

Muide, tahtsin juba ammu küsida, et kuhu kadus Susa vahva idee Sõbrale pakitegemise kohta? Idee sai väljahõigatud, mõned hääled kogutud ja siis oli areenilt kadunud nagu tina tuhka. mingi tähtaeg kukkus?

Sellega juhtus paraku nii, et kui oleks tahtnud Sõbrapäeva pakke vahetada, oleks pidanud selle projektiga algust tegema kohe jaanuari esimestel päevadel.
    Paraku ei kogunud projekt peale väljahõikamist piisavalt hääli, et oleks saanud alustada ja sellepärast sai ka häälte nimekirjast maha võetud kui aegunud asi.

Mul on praegu selline küsimus, et paljud teist, kes andsid hääle naispiraatide aardevahetusele – kus te nüüd olete? Projekti registreerumine käib, mitmed on öelnud, et ajaliselt ei sobi ja ei saa osa võtta. Aga kõik ülejäänud?
    Kui registreerumise ajal 10 osalejat täis ei tule, siis projekti ei toimu. Ja sellest oleks ju hirmus kahju, sest idee on tõesti tore!

Mis puutub sellesse, et miks mingi projekt teatud ajal algab, siis tasub jälgida ootel olevate projektide teema esimest posti. Kui üks käimasolev projekt lõpeb, siis alustame järgmisega. Esimesena saab algamisõiguse kõige enam hääli kogunud TK(V). Nii saate ise ka veidi ette ennustada, milline projekt mis ajal algab.

Sutsuke – TK projektis ei juhtu midagi. Kui ei jõua, siis ei jõua. Albumisse sinu tehtud asjast pilti ei tule ja kui koostatakse mingit osalejate nimekirja, siis ei saa sa nime taha naerunägu. TK projektides osalemine on tegelikult puhtalt üritus iseendale :)
    Muidugi kui sul on soovi osaleda TKV projektides, siis seal osalemiseks peab olema ette näidata 2 õigeaegselt lõpetatud TK projekti.

#264287 Reply
    nele
    Member

Hääletaksin nööbiprojekti poolt :) . Ja must-valge poolt ka.

#264288 Reply
    Guest

Hääletaks köögitarvikute poolt, mul on stiimulit vaja smile_c0ti

#264289 Reply
    Guest

@Sutsuke wrote:

Aga mul on hoopis selline küsimus. Kaalun mõtet liituda sussiprojektiga aga eriti ei julge, sest kunagi proovisin esimesele pojale susse teha ja need ebaõnnestusid. Samas tahan veel katsetada. Loomulikult võib ja saab seda teha ilma “teeme koos” projektita aga seltsis on lihtsalt lõbusam ja projektis osalemine annab tõuke ka kaua mõeldud mõtted teoks teha.

Et mis siis saab, kui olen liitunud mingi projektiga aga töö läheb vussi ja uue katsetuse jaoks ei jätku aega?

Julge pealehakkamine on juba pool võitu!Susse on erinevaid,äkki leiad sellise tehnika,mida proovida-oled asjalik õmbleja-proovi ikka , juba iseenda pärast.Liitumise osas ma sind utsitada ei saa,see on sinu otsustada. Vaata juba valmis susse ka pildialbumist! Julget pealehakkamist!

Elu reegel – kõik on just nii nagu on, nii heas kui halvas.Minu meelest on ka natuke nihu läinud asi vajalik , just selleks , et teada saada kui “kergelt” kõik tuleb. Igaüks võib oma südamesopist leida tegemise , mis natuke kripeldab hinges-aga kõrvalt vaataja ei pane tähelegi , sest tema ju ei tea ,mis ei meeldi. Ja jubedamast jubedam on see kui üritad parandada või paremaks teha , aga siis on kõik hoopis “metsas” ja nördimus suur. Küll on aga kogemus! ,mida keegi võtta ei saa ja tarkust on ka selleks korraks rohkem . Parimatest parim on mõnest tegemisest saada energiapomm just läbi õnnestumise ja iseendalegi üllatusena võib Südamest asjaga rahul olla.Sellistel puhkudel on õnn silmini ja rind uhkust täis – hakkama sain! Seda soovingi kõigile!

Muide, ma “soendan” vardaid üles:pikad ja peenikesed teised ja palju on neid kinda sees kah. 😳 😉

#264290 Reply
    Eliko
    Member

Minu hääl ka Nööbimängudele.

#264291 Reply
    helii
    Member

Mina lööks hea meelega kaasa projektis Must ja Valge.

#264292 Reply
    Susa
    Member

@Kosmosemutt wrote:

Kas meil ei võiks joosta üks tähtajatu rahvuslik projekt? Nüüd kohe ja mitte tulevikus.

Kuidas selle projekti püstipanemine edeneb? :)

#264293 Reply
    Mareli
    Member

Mina olen igati käsi tegema kõiksugu rahvuslikku käsitööd. Kuhu see teema siis jääb ? :)

#264294 Reply
    Guest

Minu hääl projektile Must-valge

#264295 Reply
    Guest

Mina annan hääle TK “Nööbimängudele”. Kui praegu “Naispiraatide “vahetusest asja ei saa,siis võiks sügisel uuesti hääletada.Sest praegu käimasolev “Romantika” pakivahetus konkureerub liiga suurema eelisega.(Mina ise ka osalen Romantikas ja kahte nii lähestikku projekti ei saa omale lubada.)

#264296 Reply
    Annyliis
    Member

Josefiine mõte on väga hea. 9chin Paistab, et nii mõnigi on õnnetu, et ei saa TKV “Naispiraatides” osaleda, kuigi tahaks.

#264297 Reply
    Guest

Mina pakuksin, et siis on ka mõned lapsed, k.a. mina, ja mõtlesin, et enamus TK’d ja TKV võivad olla noortematele rasked, siis võiks olla lastel selline oma võistlus, kus peab mingi multika või raamatu kangelase ise tegema. Nt Pipi, karlsson, sipsik jne :)

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 564 total)
Reply To: Projektid, mida tulevikus teha, 2010
Your information: