Projektid, mida tulevikus teha, 2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Projektid, mida tulevikus teha, 2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 564 total)
  • Autor
    Postitused
  • #264388 Reply
    Guest

Olen hulluks läinud!…Pakun välja oma viimase aja mõtteid…

TK Ma armastan täppe ja mummusid.

Teha võiks kõike, millel täpid või mummud peal- sees: täpilistest kangastest lapitekk,täpilised kindad või sokid, mummulisest riidest seelik, kootud või heegeldatud mummudega asjad jne.

TK Triibud ja ruudud.

Täpselt samuti- kõikides tehnikates triibud ja ruudud on lubatud, peaasi , et oleks triibuline või ruuduline.

Mõlemad on korraga pakkumisel ja eraldi just selleks, et oleks võimalik valida just omale sobiv variant.Käima võiksid nad minna ka koos kui hääli saavad ja keegi nõus oleks toetama projekti vedamisega,sest üks inimene kahte tegemist juhtida ei saa… Kõik on isetegijate häältes ja kätes!

#264389 Reply
    Member

Mina annaks oma hääled TK Oma Raamat ja TK Nööbimängudele… :)

#264390 Reply
    Evemari
    Member

Mina toetan eelpool nimetatud tähtajatut rahvuslikku projekti, kui see peaks käiku minema.
    Raamatu- ja lugemisaastaga seoses tuli mõte, et võiks koos teha järjehoidjaid mistahes tehnikat ja materjali kasutades (välja jätaks need kaunid metallist konksudega järjehoidjad). Selle projektiga saaksid kaasa lüüa ka nooremad ja väiksemate oskustega tegijad.

#264391 Reply
    Member

Järjehoidjatega samas projektis võiks ehk ka raamatukaasi teha.
    Aga mul on küsimus, miks tehakse selliseid piiranguid? See on muidugi projektiautori õigus, ei vaidlusta üldse seda, aga lihtsalt uudishimust ja soovist mõista – no ei saa siiani veel üle sellest, et nii superprojekt nagu Taasakasutus elimineeris suure hulga huvilisi, kuna piiras tegutsemise ainult õmblemisega. Sama siin, miks ei võiks ka neid metalljärjehoidjaid koos õmmeldud, tikitud, heegeldatud, kleebitud jm järjehoidjatega koos teha? :)

#264392 Reply
    kikukas
    Member

@Evemari wrote:

Raamatu- ja lugemisaastaga seoses tuli mõte, et võiks koos teha järjehoidjaid mistahes tehnikat ja materjali kasutades (välja jätaks need kaunid metallist konkusedega järjehoidjad). Selle projektiga saaksid kaasa lüüa ka nooremad ja väiksemate oskustega tegijad.

Tõesti seoses lugemisaastaga hea mõte. Aga metallist konkudega järjehoidjad võiks jääda, ei näe põhjust, miks selliseid järjehoidjaid ei võiks teha. Olen isegi ostnud meie isetegijate käest, mulle nt väga meeldivad.
    Projekt võiks tõesti aasta lõpupoole jääda, kohe on vaja sõduripoistele raamatud valmis teha, Hansapäevadeks on lastele sokke ja mänguasju vaja ning varsti tulevad Aasta Isa lapitekid tegemisele ja igasuguseid kiirprojekte on meil siin.
    Aga just, et lugemisaasta, igasugused raamatukaaned ja järjehoidjad sobiksid imehästi projekti.

#264393 Reply
    Evemari
    Member

Ärge minge nüüd minu unisest mõttest põlema, et need metallkonksud peaksid välja jääma. Olge rahulikud, kui proejkt peaks tõesti käiku minema, siis minu poolt metallkonksudele takistusi ei ole ega tule, liiati kui on nii paljud, kes tahavad kindlasti neid toredaid konkse kasutada. See mõte meeldib ka mulle endale, et see projekt võiks alguse saada näiteks suvepoole ja kesta kohe pikalt ja mõnusalt:)
    Projekti nimena võiks olla TK Järjehoidja lemmikraamatule.
    PS! Äkki tuleb kellelgi veelgi parem võimalik projekti teema, pakkuge julgsti.

#264394 Reply
    yllep
    Member

Mina pakuks välja TK “Rahvuslikus stiilis kott”. Teha võiks nii poekotte kui ka käekotte või mis iganes muid kotte…põhimõte on selles, et kotil oleks midagi rahvuslikku: kasutatud triiburiiet, tikandit või kootud sisse mustrit…võimalusi on ju palju ja erinevaid.

#264395 Reply
    Member

Lugemisaasta projekt võiks pigem kohe käima minna ja kesta aasta lõpuni. Ja võiks ju olla ilma registreerimiseta, siis saab iga soovija oma panuse aasta jooksul anda ja tähtajad ei suru peale.
    Lisaks miks piirduda järjehoidjate ja raamatukaantega? Selle raames võiks teha kõike, mis seostub raamatutega – kasvõi raamaturiiuleid näiteks, või lagunenud raamatute parandamine või ümberköitmine, lastele ise tehtud raamatud. Ja miks mitte selle projekti raames ka RAAMATUID LUGEDA – näiteks käsitööalaste raamatute või artiklite lugemine ja teistele tutvustamine.

#264396 Reply
    Tintsu
    Member

Ohh, Freddy mõte on väga hea!!!!

Ja annaks hääle mummudele ja triipudele.

#264397 Reply
    Snuupiduu
    Member

Minu hääl mummudele :)

#264398 Reply
    Tirgis
    Member

Triibud mulle meeldivad:D hääl triipudele!

#264399 Reply
    Sokike
    Member

Tähtajatule kõiki raamatute ja lugemisega seotud isetegemisi kaasavale lugemisaasta projektile annaksin hääle minagi. :)

#264400 Reply
    lauriina
    Member

Toetan lugemisaasta isetegemise projekti.

#264401 Reply
    Susa
    Member

Freddy – see raamatuaasta projekt on väga lahe!
    Kas sa oleksid nõus selle läbi mõtlema ja kohe püsti panema? Teekski aasta lõpuni kestva registreerumiseta projekti. See TK leiaks pesa Käsitööraamatute alafoorumis.

#264402 Reply
    Member

Lugemisaasta teema oleks lahe jah. Selle all saab ju ka näidata mõnest loetud raamatust inspireeritud töid (ei mõtle siinkohal mitte käsitööraamatust võetud mustrit, vaid kasvõi näiteks isetehtud mänguasjadena elustunud muinasjututegelasi).

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 564 total)
Reply To: Projektid, mida tulevikus teha, 2010
Your information: