Põikipidi kootud pullover palmikute ja mummudega

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Põikipidi kootud pullover palmikute ja mummudega

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 248 total)
  • Autor
    Postitused
    Sirtsuk
    Member

Väga ilus! :)

Member

@Muhv wrote:

variant 1
    variant 2
    aga need vist on mõeldud 1:1 soonikule rohkem. Kuskil IT teemas viitas leili33 mu meelest ka 2:2 sooniku nõelaga lõpetamisele, aga ma kahjuks ei mäleta millises 😳
    Leidsin netist sellise
    2:2 sooniku maha nõelumise juhendi

Lisan ka omalt poolt piltidega 2:2 sooniku lõpetamise nõelaga. Äkki läheb veel kellelgi vaja :D

Member

Ei ole märganud ega tähele pannud, et taoline põikipidi kamps oleks siit läbi lipsanud. Pikakäistega ja nööpidega, lühikese kehaosaga.Aga pilti näeb SIIN

Roheline
    Member

Liisbet ja kiusupunn, nii armsad kampsikud! 😯

LaanteLaps
    Member

Vau! See on alles meistriteos!
    Super – super! 😯 😯

Member

Veel üks põikipidi kootud kampsiku versioon ja siin on õpetus1, õpetus2, õpetus3 – kõik vene keeles.

Member

valmis kampsunid on kõik nii ilusad :)
    mina pole veel varrukast kaugemale jõudnud :)

Magrat
    Member

veel üks valmis 😉

liisbet
    Member

Nii vahva! Mulle hakkavad nad järjest rohkem meeldima. Hakka või uut kuduma.

Dots
    Member

Kõgil on nii ilusad pulloverid kootud 8b66t

yllep
    Member

Väga ilusad kõigil välja tulnud c555r4

Member

Magrat, sul ka suurepärane. smile_aplaus
    ma panin oma vardad lausa tabalukku, et enne jõule kampsi kallale ei asuks (ja seega kinke unarusse ei jätaks). aga pärast jõule, vot siis on see esimene asi, mis varrastele saab!

Member

mul on väga kindel kavatsus veel üks kududa. Lõng ka juba varutud (kui see nüüd ikka sobib. On teine selline liru.)
    Üritan enne mõned muud tööd ära teha ja siis…..

Magrat
    Member

mul on ka tõsine kiusatus veel üks kududa, natuke õhem ja õrnem ja viisakam mõlgub meeltes… aga kindlasti mitte enam see aasta. sest tegelikult sai sellegi jaoks aega näpistatud just jõulukinkide arvelt 😳 ei plaaninud sugugi kohe teha, aga nii kui esimesi nn proovilappe (loe: tööde algusi) nägin nii murdusin 😈

Member

magrat see on lihtsalt imeilus ja mõnus :)

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 248 total)
  • The topic ‘Põikipidi kootud pullover palmikute ja mummudega’ is closed to new replies.