Põhjatähele

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud Põhjatähele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 101 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3782 Reply
    Member

Teen siis kah sellise teema 😉

Asi aga selline:

uurisin-puurisin raamatukogu ja mul nyyd selline ettepanek lahenduseks …

On 2 lahendit, neist ise pooldan rohkem teist 😉
    1. teha olemasoleva raamatukogu alla skannide hakitud teemad ajakirjade raamatute kaupa eraldi.
    See ajab aga sassi raamatukogus samanimeliste pealkirjadega jututeemad (kus naiteks uuritakse/kysitakse mingi ajakirja ilmumise vm. kohta)
    Ja samas venitab see raamatukogu teemade listi hirmus pikaks ka.

* mingile yksikule ajakirjale m6ne yksiku lingiga eraldi teemat ei plaani teha, vaid teha 1 teema, kus on vaiksema linkide arvuga ajakirjad jms. koos, kuid tahestiku jarjekorras leiavad.

2. lahend teha uus alafoorum `Raamatukogu skännid`
    (olemasolev alafoorum muuta siis naiteks selliseks: `Raamatukogu jutud ja abivahendid`)
    Seal oleksid siis ainult ajakirjade-raamatute linkide all vastavad skannid v6i albumite kogumike skannid ja kasutajate kommentaarid linkide tootamise/mittetootamise kohta.
    Kusjuures pidevalt oleksid need teemad ka puhtad = ajas mittevajalikud teemad kustutamisele ja vaid linkide teemas sisemine pidev korrektuur.
    Ei yhtegi jutustamise teemat 😉

Igasugune kriitika ja soovitused teretulnud! 😉

Et siis usina toomesilasena see hakkimine ette v6tta … 😉

#163597 Reply
    Member

mina ei ajaks foorumit liiga kirjuks – ma ei teha sellepärast isegi heegeldame koos asju eraldi tõsta

Minu poolt oleks variant A: jätta nii nagu on ja aegajalt mittetöötavad lingid välja selekteerida ning kustutada, Variant B: korjata kõik lingid ühte (esimesse) postitusse kokku ja seal siis modeda neid

olen absoluutselt vastu, et tekiks mitu(kümmend) raaamatukogu teemat või eraldi alafoorum

#163598 Reply
    master
    Member

@ampsak wrote:

olen absoluutselt vastu, et tekiks mitu(kümmend) raaamatukogu teemat või eraldi alafoorum

ei olegi enam midagi lisada :P

#163599 Reply
    Member

ok

http://isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?p=355262#355262 it killud, trükivead
    @p2hklike wrote:

@anxy wrote:

Tänan. Siis ma ei hakka omavolitsema.

Pärl pannakse lihtsalt (või noh vähemalt ni iangu mina panen), koon vastava silmuse läbi, tõstan tagasi vasakule vardale, haaran hiigelnõela, mille olen eelnevalt pärlist läbi pistnud, võtan tolle kootud silmuse konksule ja tõmban lõnga läbi pärli ning silmus suundub nüüd paremale vardale. 8)

Ma ei ole kunagi seletamises tugev olnud. 😳

Siis ma arvasin õigesti :) aitäh!

#163600 Reply
    Member

Hakkasin raamatukogu labi narima…

Kas selline systeem sobib, nagu alustasin?

Ja tehniline kysimus ka:
    Kuidas m6jutab (kas m6jutab) foorumi postitusi see, kui aja jooksul 1 postitus megapikaks muutub? = pean silmas raamatukogu postitusi, kui tahestiku jargi tehtud postitustesse pidevalt lisada linke (siis venib see konkreetne postitus ju aja jooksul megapikaks)

* M6tlesin teha esialgu 3 teemat: ajakirjadele, raamatutele, Picasa albumite kogumikele

* Klounid raamatukogu postituste sees naitavad mulle ajutist toojarge 😉

#163601 Reply
    Susa
    Member

Ta ei saa aja jooksul väga pikaks minna, sest praegu on juba näha, et aastatagused lingid ei pruugigi enam töötada.
    Aga kui meil on 40-lehelised lobateemad, siis elab 10-lehelise asjaliku teema ka üle – nii arvan mina.

Aga eks Master mõtleb tsipa ja ütleb :)

#163602 Reply
    master
    Member

ah, noh, mis nüüd mina teemadest tean 😆

#163603 Reply
    Susa
    Member

Tõstsin selle teema vanakraamilattu. Praegu on ta üsna tühi ja tegeldud viimati 2008 veebruaris. Las olla seni seal kui miskit muutub.

#163604 Reply
    Member

Ok.
    Kui uuel aastal saan raamatukogu korda, siis tõstan-liigutan vajalikke teemasid.

#163605 Reply
    Member

Oi, pagan … küll mul on sii hunnik mittetöötavaid linke = uuel aastal hulga tööd, enne kui saan kuulutada end teie ridadesse naasnuks :m8hh:

Praegu käisin kiirelt üle minitikandid ja momogrammid.
    Vähe on töötavaid linke järgi jäänud :(

#163606 Reply
    LaanteLaps
    Member

ma kammisin pisiperet. hullumaja, kui palju on vanu või mittetöötavaid linke.

#163607 Reply
    Susa
    Member

Vaatasin seda pitside alafoorumit. Tundub, et Anks jagab neid pistiasju! Äkki peaks siis nüüd need erinevad niplispitsi võtted koondama ikkagi niplispitsi alla. Aga lisama igale ka seletuse, millega tegu!

Tundub, et pitsid on selline asi, mille tausta on vaja uurida. Need nimetused ja erinevaused, miks üht kutsutakse ühtmoodi ja teist teistmoodi on väga põnevad ja silmaringi huvides ka tore teada.

#163608 Reply
    Member

Plaanisingi just Anksile kirjutada.
    Annejeannele ka kirjutasin juba = ta osalt vist prantsuse keele tõttu jagab ka neid asju.
    Ma jätaks praegu need nii, nagu on.
    Ja kui olen saanud lisainfi juurde, siis väikese lisaseletusega lööks jah need niplispitsina tehtavad asjad ehk kokku.

Muide, palju on ka nõelpitsi eri variante = need peaks kah üle lugema ja end kurssi viima ning siis neid redigeerima.
    Ma laseks jõuluaja ja uue aasta mööda ning pärast seda suks neid korrigeerima ja inimesi infonõudega pommitama 😉

#163609 Reply
    Susa
    Member

Äkki poolitaks selle eelmise raamatukogu teema? Sealtmaalt, kus aasta 2009 postid peale hakkavad :)

#163610 Reply
    Member

teen ära, kui kratid magama saan 😆

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 101 total)
Reply To: Põhjatähele
Your information: