PK muster nr 57

• This topic is empty.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Autor
    Postitused
  • #12172 Reply
    Member

Nüüd on ainult kaks võimalust- kas ma ei oska enam kududa ja mustrit lugeda või on nimetatud mustris viga sees, mida ma palavast uimase peaga leida ei suuda. Ehk keegi aitaks…palun 4d23

#338827 Reply
    Member

Minul ka pea uimane, mis on PK?

#338828 Reply
    AlleRaa
    Member

Minu esimene reaktsioon oli, et Pildistame Koos :)
    Tegelikult vist ikka Pitsilised Koekirjad. Mul on 1986 a. trükk. Silma järgi ei oska arvata, mis seal mustris valesti võiks olla.
    Palmikukeerd on ebatavaline, kolm silmust üle kahe tõstetud.

#338829 Reply
    Member

1995.a omas on pitsmuster, kus mõnel real on küll rohkem silmi kui algselt, kuid täiesti klappiv ja kootav.

#338830 Reply
    Member

PK on Pitsilised Koekirjad, 1986 :) Sorry, palavus on ikka aju täiesti hapnikuta jätnud. Ma ka vaatan ja vaatan, aga vot see palmikukeerd ja selle kohal olev kolm kokku ei jää kohakuti… nagu pildil on. Mina viga leida ei suutnud (mustrit jooksma ka ei saanud) ja valisin teise mustri (loodetavsti see hakkab jooksma)

#338831 Reply
    AlleRaa
    Member

Siinkohal oleks abiks uus mustri kirjapaneku viis Stitch Maps. Seal saab valida vertikaalselt, kuidas silmused kujunevad.

PS. Huvipärast tahtsin kohe uut programmi järgi proovida, kuid kahjuks pole (veel) võimalik lisada ei palmikut ega nuppu.

#338832 Reply
    Guest

Huvitav, kas kordustrükkides mustrid erinevad? 1978. aasta väljaandes nr 57 mustris palmikukeerdu pole 🙄

#338833 Reply
    Member

On erinevad jah, minul on 1986 ja 1995, viimases on ka nt rohkem servapitse.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
Reply To: PK muster nr 57
Your information: