PK 47 Vaateaknad ja vitriinid (5.-11.12)

Homepage Forums – VARIA – Isetegijate fotonurk PK 47 Vaateaknad ja vitriinid (5.-11.12)

• This topic is empty.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    Postitused
  • #10834 Reply
    Susa
    Member

Sel nädalal näidake oma pilte poodide vms kohtade vaateakendest! Millised kujundused on teile silma ja kaamera ette jäänud.

Igalt osalejalt kuni 3 pilti, nimesid registreerima ei pea. Lihtsalt lisa pilt.
    Nädala lõpus nimetab eelmise nädala võitja ühe pildi, mis talle endale kõige rohkem meeldis – pildi autor püstitab uue teema ning kõik saab jälle samamoodi uue alguse.
    Lemmikpilt ja võitja tuleb välja kuulutada hiljemalt pühapäeval südaööks.
    Kommentaarid kõikidele piltidele VÄGA oodatud ka neilt, kes oma piltidega ei osale, sest see ongi tegelikult kogu ürituse peapõhimõte.

NB: Kõik protseduurid, mis pildiga tehtud fototöötlusprogrammis, palume edaspidi kirja panna.

NB: Konkursil saad osaleda vaid ISE TEHTUD FOTODEGA

NB: Üleslaetava pildi pikem külg tohib olla maksimum 650 pikslit!

#314176 Reply
    Guest

1. smile_led

2. smile_led

#314177 Reply
    Member

Pildistatud 9.septembril 2009

#314178 Reply
    Guest

Loomaaiakaru on ju ka omamoodi vaatajate rõõmuks vitriini yles pandud:

Pilt m-v filmilt skanneeritud.

#314179 Reply
    Member

Karikad päikesekiires…

#314180 Reply
    Mercar
    Member

Jõulune vaateaken Montrealist. Pean tunnistama et ma ei tea mida seal müüdi, sest koht oli hommikul kinni kui seda märkasin.

#314181 Reply
    Susa
    Member

Ma tegelikult mõtlesin, et palju rohkem rahvast pidlistab vaateaknaid :) Mul on küll see kiiks, et kui mõnd põnevat või lihtsalt ilusat kujundust näen, siis pildistan. Aga paistab, et isetegijate hulgas ei ole see populaarne.

Vaatasin pildid üle.
    Sant, teades minu nõrkust, muidugi näitas Skanseni akent :)
    Mammi jõulumüügi silt sellisel ajal on naljakas aga akna kujundus mitte eriti pilkupüüdev.. Teisel pildil on vägevalt palju karikaid – mammi enda võidud?
    Karoliinahv – hästi vahva pilt. Jääb mulje, nagu saaks lapsed karu puudutada. Ma isegi olen loomaias lõvipuuri juures mõelnud, et meid eraldab ju vaid klaas! Olla nii lähedal nii suurele loomale on vägev tunne. Aga see pole päris vaateaken :)
    Mercari jõuluaken – ilus ja hooajaline! Vitraažid akende ülenurkades on väga uhked!

Selle nädala võitja:
    Mercar :)

#314182 Reply
    Guest

Ega ma karu tõsimeeli siia vitriinide keskele yles ei pannudki (ja ka minu arvates õige pilt võitis), aga selle loomaaiakaru toreduse rõhutamiseks ma panen niisama veel kaks pilti: sel ajal, kui mina pildistasin karu, pildistas õde meid kahte ja nagu näha, oli meil suur armastus ja yksteisemõistmine esimesest silmapilgust; kui karu omal poolel mind nii palju nuhitada proovis, et klaas uduseks läks, ajasin ma ka omalt poolt viisakusest huvi märgiks klaasi uduseks – kui vaid seda klaasi seal me vahel poleks olnud..

#314183 Reply
    Member

Karikad on väljapanek ühes Järvamaa mõisas… ma oleks surnud, kui ma elus nii palju sporti oleks teinud ;)

Õnne võitjale, väga mõnus pilt!

#314184 Reply
    Member

Tegelikult on see väga vahva teema pildistamiseks … endale jäi Tallinnas mitu vaateakent silma, aga siis polnud fotokat kaasas ja ilm oli ka nirudavõitu fotokaga jalutamiseks ja pildistamiseks (ikka jooksusammul punktist A punkti B) 😳

Aga sellegi poolest palju õnne võitjale !

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Reply To: PK 47 Vaateaknad ja vitriinid (5.-11.12)
Your information: