PK 33: Nagu natüürmort (27.08.-02.09.)

Homepage Forums – VARIA – Isetegijate fotonurk PK 33: Nagu natüürmort (27.08.-02.09.)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Autor
    Postitused
  • #11549 Reply
    Guest

Teinekord jääd mõnda pilti vaatama ja tundub nagu kunstoteos. Näiteks:

Magav kass pealuu ja vaasiga

Suvine söömaaeg

Reeglid:
    Igalt osalejalt kuni 3 pilti, nimesid registreerima ei pea. Lihtsalt lisa pilt.
    Nädala lõpus nimetab eelmise nädala võitja ühe pildi, mis talle endale kõige rohkem meeldis – pildi autor püstitab uue teema ning kõik saab jälle samamoodi uue alguse.
    Lemmikpilt ja võitja tuleb välja kuulutada hiljemalt pühapäeval südaööks.
    Kommentaarid kõikidele piltidele VÄGA oodatud ka neilt, kes oma piltidega ei osale, sest see ongi tegelikult kogu ürituse peapõhimõte.

NB! Kõik protseduurid, mis pildiga tehtud fototöötlusprogrammis, palume kirja panna.
    NB! Konkursil saad osaleda vaid ISE TEHTUD FOTODEGA

#328689 Reply
    agikene
    Member

Leidsin viimaste piltide hulgast mõned pildid, mis ehk sobivad siia…

Piltidel on värve pisut kohendatud ja suurust vähendatud.

#328690 Reply
    Member

Foto tänaselt ürituselt Paide kultuurikeskuses… lavakaunistus

#328691 Reply
    Guest

Vot see mammi pihlakatega pilt on tõesti nagu natüürmort … või ehk selle maalimiseks valmis sätitud sügisene taimeseade. smile_pintor

#328692 Reply
    kaisakas
    Member

Proovin ka õnne 😉

#328693 Reply
    Guest

No vaat, millise kunsti keskel me elame :D Väga meeldivad kõik. Agikese hamburger on nagu omaette moodsa kunsti šedööver ning torti, õhupalle ja sireleid kipuks maalima küll, nagu ka mammi sügiseseid pihlakaid. Kaisakase pildile jäi pilk kohe pikemalt pidama 9chin

#328694 Reply
    kaisakas
    Member

Kusjuures selle pudeli leidsin ma eestis käies ühest vanast majast(selle majaga käib kokku pikem lugu aga see on mõnedele kõrvadele liiga rets), kohvri sain mammalt. Taustaks oleva maali koos raamiga leidsime siit, öösel kui tegime väikese sirutuspeatuse, autotuled olid täpselt prügikasti peale ja seal ta seisis. Kella, veinikohvri, puust linnu ja anuma kus pihlakad ostsin ma siit kaltsukast, tomatid sain naabrimehelt :) Pildi tegin täna kui seda teemat nägin.
    Vanakraami koguja, varsti ei mahu ise enam ära elamisse.

#328695 Reply
    agikene
    Member

@kaisakas wrote:

Kusjuures selle pudeli leidsin ma eestis käies ühest vanast majast(selle majaga käib kokku pikem lugu aga see on mõnedele kõrvadele liiga rets), kohvri sain mammalt. Taustaks oleva maali koos raamiga leidsime siit, öösel kui tegime väikese sirutuspeatuse, autotuled olid täpselt prügikasti peale ja seal ta seisis. Kella, veinikohvri, puust linnu ja anuma kus pihlakad ostsin ma siit kaltsukast, tomatid sain naabrimehelt :) Pildi tegin täna kui seda teemat nägin.
    Vanakraami koguja, varsti ei mahu ise enam ära elamisse.

Nii lahe :)

#328696 Reply
    kaisakas
    Member

Ja

#328697 Reply
    Guest

Kaisakase pildid on nii vinged, et need võiks suurendada ja seinale panna :)

#328698 Reply
    Member

Jaaaa, mulle meeldib eriti Kaisaka esimene pilt! Võrratu

#328699 Reply
    Member

#328700 Reply
    Tintsu
    Member

Kaisaka piltide vastu on sel nädalal väga raske midagi välja panna! Väga head pildid ja eriline pluss, et see pildistamine on spetsiaalselt teema jaoks ette võetud.

#328701 Reply
    Guest

Tunnistan siiralt, et mulle meeldisid kõik fotod, ja ilmatu tore, et neid tuli päris kenake hulk :D Samas muutis see valiku tõesti väga raskeks. Lõpliku valiku tegin kolme vahel: mammi “Purgid”, Kaisakase teine foto linnuga ja Tintsu pudelitega foto.

Ning selle nädala võitja siis Kaisakas – palju õnne!

#328702 Reply
    Tintsu
    Member

See oli ka minu lemmikpilt :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
Reply To: PK 33: Nagu natüürmort (27.08.-02.09.)
Your information: