Piuxi tegemised – ripptool ja muudki

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Piuxi tegemised – ripptool ja muudki

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 107 total)
  • Autor
    Postitused
  • #162000 Reply
    Member

Eelmisest postitusest on juba päris pikk aeg möödas, kuid paraku ei ole ükski asi päris valmis saanud, kuigi käsil on mul neid päris mitu. Kuid ühed pildid on siiski näidata. Mõnda aega tagasi leidsin siitsamast foorumist viite youtube videole, kus oli väga vinge pluus ja selle kandmise õpetused. Video ise on siin. Peale selle nägemist ei saanud minu hing igatahes rahu. Ja mõnda aega tagasi valmiski esimene katsetus (pilte ei saanud lihtsalt varem tehtud). Niisiis, ole aga hea ja vaata minu blogist minu tuletist sellest võrratust riideesemest :)

#162001 Reply
    urviki
    Member

Väga huvitav riideese ja kui palju kandmisvõimalusi :D . Sealt youtube lehelt ei saa ju enam ära 😉

#162002 Reply
    Essu memm
    Member

Vaimustav ❗ ❗ ❗

#162003 Reply
    Kissu
    Member

Vinge ❗ ❗ ❗

#162004 Reply
    Member

Nonii jälle kuu aega möödas ja mina polegi veel kedagi heade sõnade eest tänanud ja midagi näidanud. Nii et nüüd muudkui vigu parandama :) Et kõigepealt siis suuuuuured tänud heade sõnade eest. On need ju nii innustavad ja meeldivad kuulda/lugeda :) Ja nüüd uutest tegemistest. Siin on pisut juttu veinipudeli lõhkumisest ja FIMOga katsetamisest ning siin üks kevadine heegeldatud linik. Lisaks tegin ka töökaaslasele sünnipäevaks ühe boolero, kuid see ei ole veel senimaani pildile paraku jõudnud. Üritan teda kunagi siiski fotokaga rünnata :D

#162005 Reply
    Member

Tibuliniku muster siin

#162006 Reply
    tsunaami
    Member

Tibulinik on vahva!

#162007 Reply
    Member

Jällegi on olnud pikk vahe blogipostitustes. Kuid seekord sain siis üles pandud oma roosiliniku pildid.

Jutt ise siin.

#162008 Reply
    Verpin
    Member

Väga kena

#162009 Reply
    Member

Nii pikka vahet ei olegi ma vist postitamistes veel teinud. Aga natuke eputamist siis – toolikatted, püksid ja linikud lasteaeda.

#162010 Reply
    Member

Septembris sai ka natuke nokitsetud. Lasteaia nukunurk sai kaks uuendatud voodit koos voodiriietega, veel kaks tooli ja üks tumba lasteaias said endale uued katted ja lisaks kudusin midagi nii ilusat, mida varem pole teinud. Ehk siis üks tagasihoidlik pääsusaba, mis sai küll nii väike, et jõudis vennatütre sünnipäevakingikotti. Eks järgmine tuleb väheke suurem :)

#162011 Reply
    Guest

See pääsusaba on ikka väga edev :)

#162012 Reply
    Member

Tänan :)

Nüüd aga midagi hoopis teistsugust. Lisaks tavalisele õmblemisele-kudumisele-heegeldamisele olen ma endale leidnud uue hobi. Nimelt hakkasin ma sellest sügisest käima kunstiringis. Esimese kuu tulemusi saab näha siin. Väike näide:

#162013 Reply
    Member

Sai bolero pildile püütud:

#162014 Reply
    Member

Väga ilus! Sellist kannaks ise ka iga kell :D

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 107 total)
Reply To: Piuxi tegemised – ripptool ja muudki
Your information: