Piuxi tegemised – ripptool ja muudki

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Piuxi tegemised – ripptool ja muudki

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 107 total)
  • Autor
    Postitused
  • #161985 Reply
    stuart
    Member

Ooo, väga lahedad purgid! :D

#161986 Reply
    Member

Tänan, Stuart :)
    Aga midagi uut ka – üle pika aja sai õmblusmasinalt tolm maha pühitud ja pühapäeval valmis suuremale pojale uus hommikumantel.

Konkreetselt vaja hakkab seda minema, kui lasteaias basseini vesi sisse saab ja nad ujumas hakkavad käima :) Juttu blogis ka pisut :)

#161987 Reply
    Hetty
    Member

Nii vahva hommikumantel!!!

#161988 Reply
    Guest

nii ilusad asjad.

#161989 Reply
    Kissu
    Member

Väga lahe mantel. Ma juba jupp aega mõtlen, et peaks ka lapsele hommikumantli tegema, aga pole nagu seda ettevõtmist ja õiget riiet ja lõiget ja… Vähemasti see on nüüd teada, kust lõike saab :)

#161990 Reply
    Member

Tänud 😳 :) . Vahepeal olen tegelenud mitme asjaga, mida pole blogisse üles pannud, kuid nüüd lõpuks siis ka üks postitus, kus kirjas minu kõrvitsalugu. Ise ma tulemusega rahule ei jäänud, kuid lasteaias lastele meeldis ikka väga :)

#161991 Reply
    Member

Nii. Nüüd on päris pikka aega vaikust olnud, kuid seda suurte projektide pärast, mis kuidagi veel valmida ei taha. Kuid kuna varsti hakkab ajalimiit otsa saama, siis kunagi tuleb ennast ikka käsile ka võtta. Aga vahepealsete asjadena on valminud punapruunid pitspõlvikud ja mõned järjehoidjad. Ehk jõuan veel midagi valmis, enne kui liiga jõuluks ära läheb :)

#161992 Reply
    Member

Sai ka pisut jõulumeeleolu looma hakatud. Ehk jõuab veelgi, kui muud toimetused lubavad :)

#161993 Reply
    Member

Vennanaine sai omale juubeli puhul suure märsi. Just nii suure, et kõik ta asjad sisse mahuksid, täpselt, nagu oli soovitud :) Pisike jutt ka blogis :)

#161994 Reply
    Parbi
    Member

Tõeliselt ilusad asjad!

#161995 Reply
    Member

Nii… lõpetan nüüd omagi aasta ära ja panen siia veel lingid viimastest asjadest, mis siin veel näitamata. Sai tehtud kaks baretti – üks Üllele ja teine Annile. Siis veel Maimule uks purgitäis küpsiseid jõuluks. Ning värvispektri koostegemine lõppes minu jaoks kõristitega lastele.
    Ilusat uut aastat teile kõigile!

#161996 Reply
    Hetty
    Member

Head uut aastat!!!
    Vahvad tegemised!!

#161997 Reply
    Merikajakas
    Member

See küpsisepurgi mõte on päris huvitav, peaks ise ka kunagi proovima :)

Baretid on ka nii ilusad, et ei oskagi otsustada, kas meeldib rohkem must või valge. Näpuosavust on sul küllaga :D

#161998 Reply
    Member

Hei! Pole jälle mõnda aega midagi siia üles pannud. Kuid praeguseks siiski natuke juba olen ennast liigutanud. Nii et näidata on lilli ja veel lilli, välja näevad sellised:
    Ja et midagi imehead ka teistega jagada, sain lõpuks üles kirjutatud enda täiendustega banaani-rosina keeksi, mida viimasel ajal õige sagedasti olen teinud ja keegi pole veel väga ära tüdinenud. Õpetuse leiad siit. Selleks korraks jälle kõik.
    Suured tänud teile kõigile pideva kaasaelamise ja innustavate sõnade eest!

#161999 Reply
    AlleRaa
    Member

😯 Ma arvasin, et see on päris lill! Väga lahe!

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 107 total)
Reply To: Piuxi tegemised – ripptool ja muudki
Your information: