Piuxi tegemised – ripptool ja muudki

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Piuxi tegemised – ripptool ja muudki

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 107 total)
  • Autor
    Postitused
  • #161955 Reply
    Member

eee
    võrkkiik?

#161956 Reply
    Kuutydruk
    Member

Oh, mis Sa narrid nii… :) Pliis-pliis, päris õpetust piltidega 8b66t

#161957 Reply
    Member

Täna sain siis üles pildistatud vahepeal valminud kaks suurt ripptooli. Ei tea, kas niimoodi eelreklaami teha tohib, kuid endale saada võib neid siinsamas foorumis käsitööoksjonil, mis algab 28-ndal veebruaril (minu oksjonidebüüt). Üritan peale seda ka mingisuguse õpetuse koostada.
    Sai tehtud selline punaste ja mustade põtradega

ning sinine-valge mingite vedrukaellehmadega

Kangad 100% puuvillased, ostetud Kreenholmist

Lisaks sain täna ka midagi eriti toredat teha – möllasin natuke Sadolini efektvärvidega, mille nimi Soft sand. Ja tulemus – sellisest seinast

Sai komveerand tundi hiljem selline

Kusjuures selle kolmveerand tunni sees oli nii asjade valmispanek kui ka teipide eemaldamine. See eeldas muidugi väga head abilist abikaasa näol, kes aitas asju sättida ning jättis plätserdamise mõnu kõik mulle ;)
    Nüüd vaatame seda mõnda aega ja siis otsustame, kas teeme terve toa selliseks või saab teistele seinadele midagi muud… eks paistab, igatahes oli sellest, mis enne seinal oli, juba pisut tüdimus tekkinud ning tahtsime midagi uut katsetada. Päris lõbus :) Peaks tegelikult soovitama, et kõigil võiks kodus olla üks selline värvitud sein, mida siis vastavalt tujudele üle värvida võiks :)

#161958 Reply
    quenelle
    Member

Nõus sinuga, et rohkem julgust katsetamiseks:) Oma seina alustan homme.

#161959 Reply
    Member

Tegin emale sünnipäevaks motiividest linikukese.

Matrejaliks Novia Virkkauslanka ja heegelnõel 1,5
    Kui valmis sai, siis vaatasin, et äkki on nii, et emale ei meeldi… et teen õige teise veel. Nüüd olengi test lõpetamas, et ta saaks valida kumb talle rohkem meeldib, kui talle külla lähen :)

#161960 Reply
    Member

Suutsin ennast lõpuks nii suurel määral kokku võtta, et kribasin valmis mingisuguse õpetuse ripptooli tegemiseks. Kui mingeid kitsaskohti jääb, andke aga julgelt teada, üritan siis parendada.

#161961 Reply
    Member

Teine linik emale sai selline (talle meeldis siiski esimene rohkem, kuid soovis mõlemat endale saada)

ning umbes tehtud kotike, millesse sai pandud kingitus (uus telefon).

Kingikott valmis vaid 15 kilomeetrit enne kohale jõudmist, kuid vähemalt olid muidu igavad 2 tundi sõitmist tegevusega täidetud :P

#161962 Reply
    Member

Vahepeal olen mõningad asjad valmis nikerdanud – liblikakesed, kootud vesti ja täna veel ühed liblikad.
    Nüüd alustasin Avele pontsho heegeldamist, mis senimaani selle sama vesti valmimist ootas.

#161963 Reply
    Member

Heegeldasin õele uue vesti (eelmisega ei jäänud ma ise kohe kuidagi tema seljas rahule), nii et õeke sai hilinemisega sünnipäevakingi kätte. Ja talle päris meeldis :)

Kasutatud heegelniiti ja nõela nr 2,5. Ees kinnituseks trukk.
    Ja loomulikult on valmis ka pontsho Ave jaoks :)

#161964 Reply
    Member

Mulle meeldib! Just see, kuidas ta nii nipikalt ja ilusti vormi on heegeldatud.

#161965 Reply
    Member

Eelnevalt on mainimata jäänud, et õpetus on võetud siit lehtedelt: esimene leht ja teine leht

#161966 Reply
    Member

Nii… eile ja täna tegelesin pisut õmblemisega. Valmis said pojakesele püksid. Vat sellised :)

Rohkem saab tegemisest lugeda siit :)

#161967 Reply
    Member

Nonii… sain Ajaviitja käest teatepulga ja arvan, et vastaksin küsimustele hea meelega siin. Niisiis….
    1. Mida tegid 10 a eest
    10 aasta eest olin just lõpetanud põhikooli ja tegelesin arvatavasti jaanipäeva pidamisega :)
    2. 5 asja “Vaja teha” nimekirjas:
    poolikud asjad käsitöö vallas ära lõpetada
    alustada uute ja põnevust pakkuvate ideede täideviimist
    puhata ja ennast vormi saada (selleks tarbeks ostsime enne jaanipühi batuudi)
    paraneda eile batuudi peal sadud vigastustest (see on, kui tahaks kangesti saltot osata, aga päris hästi ikka ei oska :P)
    valmistuda sügisel tööle minemiseks
    3. Lemmiknäksid
    Hmmm… ei oskagi kohe öelda, sest kõik, mis on hea, on selline, mida süüa ei tohiks… nii et ehk toores porgand ja lillkapsas?
    4. Mida teeksid, kui oleksid miljonär?
    Miljonärina lõpetaks oma kodu ehitamise ja teeks maal ühtedest vägevatest müüridest ühe toreda suvemajakese endale :)
    5. Kohad, kus oled elanud
    Maardu
    Tartu
    Tallinn
    Union City NJ
    Saku

Kes aga soovib neile küsimustele vastata, võib seda vabalt ise teha, ei oskagi kellelegi ise seda kohustust edasi anda… :)

#161968 Reply
    killukalli
    Member

Soovisid näha kui keegi inspiratsiooni saanud su rippkiigest.
    Aga palun 😆
    Minu blogis kiik

#161969 Reply
    Member

Ilus lapitöö sul tehtud, Killukalli!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 107 total)
Reply To: Piuxi tegemised – ripptool ja muudki
Your information: