Pitssukad, pitspõlvikud

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Pitssukad, pitspõlvikud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 229 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

@Muhv wrote:

väga ilusad! ole kena, pane ka pildialbumisse üles 😉

Ma proovisin, aga……. ei õnnestunud 😳

Nüüd ikkagi õnnestus :D

kiusupunn
    Member

No nii, minu kolm suurt tööd valmis, ühed sokid(hetkel kuivavad) ka ja nüüd siis täna tõin Karnaluksist omale meelepärase sokilõnga ka koju. Tegu itaalia lõnga Fortissima Socka-ga. 50g/210m, kiri näitab, et 2,5-3 vardad. Äkki peaks ka 2mm vardad võtma :?: No sokinina on hetkel valmis, kohe tuleb mustriosa ❗

Member

mina kudusin just sellest Fortissima sockast põlvikU ja kasutasin tõesti nr 2 varrast ja sellegagi pidin veel enda kohta ikka väga tugevat kude tegema, et juhendijärgsed silmad mingit ämbrit ei moodustaks :D

kiusupunn
    Member

Tänud! Kohe proovin, sest ka mina sellise lõdvema käega ….

anne476
    Member

Liitun ka põlvikute kudujatega! Alustatud on śoti põlvikud! Lõngaks Red Heart- Sport Socks (75%villa, 25% polüamiidi)100g = 410 m ja vardad on nr 2. Paistab, et tulevad pärsi ilusad! Ühel põlvikul saab sääreosa kohe-kohe valmis!

Member

@anne476 wrote:

Lõngaks Red Heart- Sport Socks (75%villa, 25% polüamiidi)100g = 410 m ja vardad on nr 2. Paistab, et tulevad pärsi ilusad! Ühel põlvikul saab sääreosa kohe-kohe valmis!

Ma kasutasin täpselt sama lõnga ja nr 2 vardaid :) Sobisid tõesti hästi omavahel.

Sapsi
    Member

Help!?!?
    Mida see tähendab? 😳
    p0[1, 1], k0[0, 1]

Member

st et väiksem suurus jätab selle osa üldse tähelepanuta, järgmine suurus teeb vastavalt sulgudest ainult 1vp, veel suurem suurus 1vp, 1pp

Sapsi
    Member

Aitäh 😳

kiusupunn
    Member

Kilkan kah, minu põlvikud valmis! Mõnus oli kududa! Kindlasti tulevad ka järgmised põlvikud!

Member

kiusupunn, hurraaa, tubli, näita pilti nüüd ometi ❗

kiusupunn
    Member

Pildi panin blogisse!

anne476
    Member

Raporteerin!
    Mul põlvikud valmis ja pilte näeb siin: põlvikud
    Nüüd probleem- kuidas nad üleval püsiksid?

Member

väga kenad!!! mul juba kahju, et ma oma põlvikul mustrit muutsin, originaal on ikka nii ilus (kartsin, et jääb liiga vähe auke).
    soonikuosa oli ju vähendatud silmadega, eks? ma kudusin selle veel omakorda tugevamini kui muidu. ja ümbes sentimeetri ulatuses kudusin veel selle värvitu peene kumminiidi sisse. ja tundub, et ostan veel sellist niidiga kaetud musta kumminiiti (selline peenike ka) ja lihtsalt põimin ta silmuste vahelt läbi, et veel paremini püsiks.

anne476
    Member

Aitähh! Kuna mul juba valmis, siis saan kasutada ainult seda viimast varianti! Mul vist isegi on seda peent musta kumminiiti!

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 229 total)
  • The topic ‘Pitssukad, pitspõlvikud’ is closed to new replies.