Pitssukad, pitspõlvikud

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Pitssukad, pitspõlvikud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 229 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Minu poolt välja valitud pitssukkade õpetuses on veel üks väike näpukas sisse lipsanud.
    Kokkuvõtmise osa
    Rida1: vardal nr 1 – koo parempidi kuni 3 silmust vardal, 2ppk, 2pp.
    Lõpus peab olema 1 pp.
    See tõeline näpukas, aga panin igaks juhuks kirja.

Oi mulle meeldib neid kududa, muster on lihtne ja jääb kergesti meelde. Ja väga mõnusalt istuvad jalas. Varsti saab pilti ka!

Member

😳 aitäh parandamast!

Member

mul hakkab esimene Vilma põlvik valmis saama varsti – päris lahe on kududa, kuigi selle ninaotsaga pole eriti rahul ja kannalapi tegin ka märksa vähemate ridade arvuga (Nalle lõng ja need peenikesed vanaema antud sukavardad kasutusel)…

Member

Mina koon ka Cheneti sukki. Aga olen alles esimese juures, seega pildiga läheb aega. Kuid kududa on neid tõesti mõnus 😆

Member

üks sukk sai valmis :) täna alustan teisega

Member

Mul ka põlvikud valmis, üritan mingi aeg pilti ka näidata 😉

Member

tubli tüdruk! smile_aplaus

Member

Alusatsin Södera põlvikute kudumist. Need on mu elu esimesed varba otsast alustatud sokilised :D Ja paras mõtlemine on ikka, et kuhu kasvatused jne. Nüüd ma siis lugesingi siit jälle teie postitusi ja sain targemaks. Lähen üritan edasi. Lõngaks on mul mingi Red Heart Sokilõng ja vardad nr2,5.

Pühapäeva hommikuse seisuga on vardad vahetatud pisut peenemate vastu ja alustasin uuesti :D

Member

nonii, naised! kuidas läheb, põlvikud-sukad hakkavad valmis ka saama? ilm nagu nõuaks juba smile_pkl

ise olen ma niikaugel, et pean juba 4. kord põlviku alguse üles harutama :( Õigemini jätan ma ta ootele ja alustan teise tokiga põlviku teisest otsast, st varvastest. Üritasin siin neid šoti põlvikuid teha ja kui nüüd lõpuks nr 2 varraste ja hästi tiheda koega sain etteantud silmade arvuga põlvikuotsa enda jaoks parajaks, selgub, et tagasikeeratav osa tuleb ikka kole lai kõrgusesse. teen siis kogu põlviku teisest otsast valmis, ehk selle ajaga selgineb mõte, mis selle ülemise otsaga edasi teha (või kas üldse seda teha). muidu saab talv enne läbi kui sääred sooja saavad :)

kribukrabu, me ootame ikka veel pilte! 😉

Member

Hästi läheb, tänan küsimast 😉

Mina nii kaugel, et üks on valmis ja teine seal laba keskel, seega ühe õhtu töö, aga hetkel ei paista vaba hetke, sest lapsed on haiged ja nõuavad põhjendatult oma.

Mul küll pole mingi talvine variant tulemas, puuvillased sellised. Aga väga epud …

Kohe kui valmis, sutskan oma pildid üles!

kerstine
    Member

Minul said ühed põlvikud valmis. Pilt blogis http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=131. Nüüd vaja ainult veel pitsilised ka teha :)

Member

Mul on valmis Södera põlvikute üks pöiaosa. Alustasin teist pöida, sest otsustasin kududa paralleelselt, et kõik ikka sarnane saaks.

Member

Mul üks enam-vähem valmis, teisega peaaegu kannani jõudnud. Seega lõpp ikka paistab juba!

Member

Nonii, siin need minu põlvikud nüüd siis on. Oli üks mõnus kudumine.

http://farm3.static.flickr.com/2383/1589023337_7b585acb14.jpg

http://farm3.static.flickr.com/2038/1589023327_3f7d17b4a7.jpg

Blogis on veidi juttu kah.

-pille-
    Member

Minul valmis ainult ühe põlviku varbaots 😳 ,sest vaja ju nii palju asju korraga teha ja laste kõrvalt seda mustrit näpuga ajada suht raske.Teen ikka neid södera põlvikuid aga blogis pilt ka kui kaugel omadega olen!

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 229 total)
  • The topic ‘Pitssukad, pitspõlvikud’ is closed to new replies.