Pitssukad, pitspõlvikud

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Pitssukad, pitspõlvikud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 229 total)
  • Autor
    Postitused
    Mia Raven
    Member

Aga mina mõtlesin üldsegi endale pitsilised randmesoojendajad teha… Nii palju muid asju kukil, aga ei suuda lihtsalt õmblema hakata. Eks näis…

Rees
    Member

Käisin seda teemat nillimas kogu aeg, enda osalemist maha hõigata ei julgenud…
    Aga siin nad siis on: minupoolne variant Lena Fuchsi sokiraamatus presenteeritud pitspõlvikutest. Kuna tegemine hakkas nõnda meeldima, siis varrastel juba uued -sedapuhku enda nuputatud mustri ja kahandustaktiga põlvikud.

leili33
    Member

oh kui kärmesti sul vardad klõbisesid, et juba valmis :)
    kas sa võiksid veidi lähemalt kirjutada, mismoodi sa “kahandustakti” välja mõtlesid ja teostasid?

Rees
    Member

Oot-oot, las ma ikka teen enne valmis… 😉 Äkki ei tulegi nii OK, kui praegu plaanitud. Esimene põlvik alles poole peal.

Member

tubli, Rees! juba nii paistavad väga ilusad ja romantilised, aga tahaks jalas ka näha ;)

Rees
    Member

saab küll jalas näha. Jalad st tütreke on praegu vanaema juures, aga homme püüan päevavalguses ja modelliga uuesti pilti teha

leili33
    Member

ma kohe ei saa jätta teiega jagamata (ja nägusid lisamata), aga vaat mis mina leidsin 😯

kahjuks sukamustrit ei ole, aga palmikute ja vikkelkoes šortside fännajaid võin saksakeelse juhendiga varustada 😈

Member

super lahedad püksad… minuga võiksid küll seda mustrit jagada ;)

robiina
    Member

jummala vinged – tänapäeva “keskea rõõmud” 😆

Member

Veel ühed ägedad sukad, millest võib ka põlvikud saada 😉

leili33
    Member

issakene, pitsiliste pealuudega 🙄 😉 :D
    need oleks pidanud ju esimestena valikusse panema 😈

@kriuks2 wrote:

super lahedad püksad… minuga võiksid küll seda mustrit jagada ;)

Rebecca’st leiab

Member

mina tegin eile proovi Vilma sukkadega ja pean vist väiksemad vardad võtma (lõng Nalle, hetkel vardad 2,5)

Member

@leili33 wrote:

issakene, pitsiliste pealuudega 🙄 😉 :D
    need oleks pidanud ju esimestena valikusse panema 😈

No alles komistasin nende otsa 😆 aga seda mida otsisin tegelikult ei leidnudki :P

Member

ma pidin täna mustade pitspõlvikutega algust tegema, aga komistasin linnas pruunide põlvpükste otsa (mis küll täna veel minust sinna jäid). nüüd seedin asja, sest kui püksid minu jalga saavad, siis on vaja hoopis pruunid põlvikud kududa 9chin

Rees
    Member

Mustadele valmis natuke lisa

Nihuke tunne, et teeks kohe veel…

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 229 total)
  • The topic ‘Pitssukad, pitspõlvikud’ is closed to new replies.