Pitssukad, pitspõlvikud

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Pitssukad, pitspõlvikud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 229 total)
  • Autor
    Postitused
    leili33
    Member

Projekti juhiks on Muhv :)

Mõned esialgsed variandid, mille vahel võiks valida:
    1. chenet’ pakutud pitsi-palmikulised ( Muhv katsub paari päeva jooksul juhendi ära tõlkida)
    @ampsak wrote:

jätkuvalt lõngaküsimus – sealse mustri lõpus jääb mulje, et päris paks lõng (100 g 225 yrd= 100 g 206 m), aga pildi peal on sellised õrnad ja ilusad sukad… ma tahaks selliseid nagu pildil ju

2. Vilma Södera sukat (leili33 võib tõlkida kui on soovijaid)
    3. Susan-palace põlvikud
    4. Šoti põlvikud, juhend N. Bushi raamatus Folk Socks

Koht Pildialbumis

-pille-
    Member

Mina tahaks küll nr.2 södera sukat teha.Olen juba mõnda aega neid vaadanud aga tõlkimisega hädas.

Member

Ma põlvikuid kooks küll. Nendest on lemmik nr 3 variant, ilmselt võtangi plaani :)

Krissukass
    Member

mina mina ka tahaks nr 2 põlvikuid teha, väga tore oleks kui nende õpetus ära tõlgitakse, tänud ja päikest

Member

Ossaraks…. jälle huvitav kooskudumine :D Minu pikad koivad kannaksid meelsasti põlvikuid, kui ma ainult jõuaksin osaleda selles ühises tegevuses 😳 Ma mõtlen ja pean plaani ja vaatan oma lõngavarud üle.

kiusupunn
    Member

Just, ohsaraks! Neid kudumise kiusatusi on niiiiiii palju ja kõike (vähemalt üle ühe) tahaks ka teha. Mina pean küll mõned tahtmised tahaplaanile lükkama, sest tunnen, et olemasolevad tööd PEAB enne valmis tegema, kui mõne uue asja käsile võtan. Aga selliseid säärekatteid tahan kindlasti. Esialgu vaatan ja unistan, kui aeg küps, asun ka kuduma. smile_c0ti

Member

pika säärega sügisaapa sisse oleks hullult mõnus selline sukk… sel juhul ma talvesaapaid ei ostakski vist

kassrosin
    Member

Põlvikuid teeks isegi mina lausa avalikult kaasa! Tavaliselt ma osalen projektides nii pool-salaja, et kui asi juba ammu käib, siis ka ikka lõpuks alustan. Aga vot nende tegemist alustaks kohe koos teistega, kasvõi muude asjade kõrvale!
    Tahaks neid Söderaid kõigepealt endale, aga veelgi paremini sobiksid sarnased põlvikud mu piitspeenikestele õdedele. Nii, et kui väga raske pole ühte paari teha, siis saaksin lausa kõik 4 varianti ära katsetada ja neile jõulupakki panna. Oi, mulle see idee meeldib!
    Ja tõlke eest oleksin minagi väga tänulik!

Member

Mulle meeldivad šotlased… , aga raamatut loomulikult pole ja seekord jääb ka ostmata. Kahjuks :( 😳

Member

Proovisin esimest varianti pildi järgi kududa, (enda õrritamiseks) 😉 ja jätkuvalt olen arvamusel, et ma soovin selliseid! smile_c0ti

Member

ja moes on ju ka sellised sokid!

Member

Ma ka osaleks, meeldivad variandid 2 ja 4

Member

Need nr 2 teeks küll hea meelega!

Member

Ühed sellised oleks ka veel pakkuda tegemiseks. Pole küll teab mis pitsilised, aga loodan, et sobivad teema alla.
    Itaaliapärased kellukesetriipudega põlvikud.

http://farm2.static.flickr.com/1263/1412152216_9db45b8c96.jpg

Üks pilt lähemalt ka:

http://farm2.static.flickr.com/1037/1412152220_73139dfd8d.jpg

Pärit Lena Fuchs´i raamatust Suur sokiraamat. Õpetus eesti keeles minul olemas.

kerstine
    Member

Minul mõlkus meeles ka põlvikute kudumine. Ostsin eile juba lõngagi ära. Aga minu omad ei tule küll esialgu pitsilised vaid palmikutega http://www.garnstudio.com/lang/fi/visoppskrift.php?d_nr=103&d_id=10 Kui nendega hakkama saan, siis võtan pitsilised ka ette.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 229 total)
  • The topic ‘Pitssukad, pitspõlvikud’ is closed to new replies.