Pildistame koos: teema nr. 1 – LÕNG 4-10 veebruar

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Pildistame koos: teema nr. 1 – LÕNG 4-10 veebruar

• This topic is empty.
Viewing 14 posts - 76 through 89 (of 89 total)
  • Autor
    Postitused
  • #164882 Reply
    Susa
    Member

Seda pilti vähendasin, ja tavapärase sharpeni asemel kasutasin hoopis soft focust.

#164883 Reply
    Member

Susa rohelised laaned on tõesti nagu maal – pane või seinale!

#164884 Reply
    Rees
    Member

@Muhv wrote:

Susa rohelised laaned on tõesti nagu maal – pane või seinale!

Just! Ja kuidagi väga rahustav! 🙄 Lõngateraapia?

#164885 Reply
    -lola-
    Member

Issver-sussver mis mõnus teema-ma oleks selle maha maganud 😥
    Mul selle nädala märksõnadeks oli “sünnipäev”-nii lasingi nagu orav rattas 😆 Tegin ka mõne klõpsu!
    Lillene lõng/lõngane lill!

Mannavaht!

Must ja valge!

#164886 Reply
    tigress
    Member

proovisin kah pilti teha, ilm küll üldse ei soosinud minu ideed (tibutas ning üldse kole ja hall).

“Ja Jehoova Jumal keelas inimest ja ütles: “Kõigist aia puudest sa võid küll ande noppida, aga hea ja kurja tundmise puust sa ei tohi noppida, sest päeval, mil sa sellest nopid, pead sa surmani käsitööd tegema!”

#164887 Reply
    Member

@takjanupp wrote:

aga muidu ma arvan, et kuna meil siin ming konkurss ei ole, siis ma pakuks, et igaüks võib pildiga teha, mis soovib ja töödelda seda, palju soovib. võibolla jah võib siis mainida pildi juures, et midagi on muudetud. aga võibolla pole vaja ka. peaasi, et ilusaid pilte näha saab :P

Mina olen ka selle poolt, et kui midagi pildiga teha, siis võiks seda mainida. Näiteks, et tegin tausta tumedaks või, et … jne. :) Vastuseks siis ka Susa küsimusele.

#164888 Reply
    Susa
    Member

Aga pane see siis esimesse posti reeglitesse kirja, et kõik protseduurid, mis pildiga enne siia ülespanekut tehakse, tuleb pildi juurde kirja panna.

#164889 Reply
    LillySmuul
    Member

[quote=”tigress
    “Ja Jehoova Jumal keelas inimest ja ütles: “Kõigist aia puudest sa võid küll ande noppida, aga hea ja kurja tundmise puust sa ei tohi noppida, sest päeval, mil sa sellest nopid, pead sa surmani käsitööd tegema!”

Mul oli see idee (nahtud kuskil netis) algusest peale ,aga mul polnud raagus puud kuskilt v6tta! 😆
    Aga sinu pilt on parem ,kuna jutt sinna juurde sobib hiilgavalt! smile_sik

#164890 Reply
    Susa
    Member

Hihii tigress, ma tahtsin siis kui päike paistab võtta rohelised ja punased lõngakerad ja minna nendega randa. Meil on seal üks üksik raagus puu, mille okstele ma mõtlesin nad siduda ja siis pildistada nii, et jääks see puu keradega ja suur tühi liiv :)

Aga sul on hästi hea tekst pildi juures! :D Vinge!

#164891 Reply
    Member

Nonii. Nagu ma lubasin, siis proovin kirjutada iga pildi kohta(või vähemalt igale kasutajale) oma emotsioone.

Lynx – mul tuleb meelde ETV lastesaatest see Tuust. =D
    Vikike – värvid meeldivad väga :)
    Killukalli – wwwoowww =O sellist lõngahunnikut tahaks iga isetegija omale, ma olen täiesti kindel! väga vinge!
    Mercar – see lõng tundub selline.. soe.. ja kare =)
    LillySmuul – oooh.. siiiiiiiiiiid. Ja need värvid sobivad omavahel hästi kokku.
    Pirtu – see lõngatokk tundub seal nii üksik.. Kollase lõngaga oleks ehk efekt veel mõnusam olnud – selline kõle ümbrus.. ja siis kollane lõngatokk nagu päike keset planku :) Ja teine pilt… lõngadisko! =D
    Sant – see pilt on nii sürr.. mulle meeldivad sellised asjad!
    Mercar – See pilt ajas mu naerma, tõesti.. väga lahe! Ei tea mida konnapoiss (või -tüdruk) omale koob?
    Siret73 – vahva loss! Ja see lossivalvur piilub nii kavala näoga ;)
    Pisi-Pisi – mm… sellised vanaema kootud pehmed villased sokid tulevad kohe meelde.. mm.. mõnus!
    Bubbly – Oehh. :’D Ma pool tundi naersin.. aitäh! =D
    Muhv – Lõngahunnik on suurem kui lõhnahoolik :D Ja.. kolmas pilt. Muidugi kududa!
    Siuu – Ma ei suudaks nii peene lõnga ja nii peenete varrastega midagi teha… see on.. ilus. Ja mõnus kontrast võrreldes selle teise, paksu lõngaga.
    Takjanupp – Mis asi see on :O? Sürrilt sünge.
    Põhjatäht – Taaskasutus on tore, mis neist lõpuks tuli?
    Drex – Andekas :D
    Tintsu – Seeriast meeldib kõige rohkem see alumine pilt.. selline.. kodune tunne tekib seda vaadates. Sellise pildi paneks elutoa seinale näiteks :)
    Elts – Sädeleb, sädeleb! =D
    Susa – Ka mulle meenutavad need rohelised laaned vetikaid.. mm.. suve tahaks!
    Lola – Mannavaht on neist kolmest lemmik, mõnusad lillad triibud-säbrud.
    Tigress – Idee ja tekst on superlahedad.

Ja.. Kuna on juba pühapäeva õhtu, siis ma usun, et keegi pole vastu, kui ma teatan oma selle nädala lemmiku. Ja selleks on… Lõng otse Sherwoodi metsadest ehk Bubbly!

#164892 Reply
    AlleRaa
    Member

mjyt Bubbly! 8b66t 8b66t 8b66t

#164893 Reply
    mannu
    Member

ma loodan et tohin ka lisada ühe pildi noh nii konkursi väliselt 😉
    Värvisime lõnga ja laps arvas et miks peavad naised juukseid värvima-las värvivad parem lõnga , see palju põnevam 😉

#164894 Reply
    Member

Siuu ehmatas mind MSN-s ja soovis palju õnne! Ausalt, ma ei saanud kohe mitte midagi aru. Lugesin siinse teema esimese postituse mitu- mitu korda läbi ja siis hakkas koitma.
    Tänud Loora smile_lil

Ja siis seda, et…uus teema.
    See võiks olla selline vahva … MULL KÄSITÖÖS!?! 🙄

#164895 Reply
    Susa
    Member

Palju õnne Mull :)
    Te uus teema ka!

Viewing 14 posts - 76 through 89 (of 89 total)
Reply To: Pildistame koos: teema nr. 1 – LÕNG 4-10 veebruar
Your information: