Pildistame koos: teema nr. 1 – LÕNG 4-10 veebruar

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Pildistame koos: teema nr. 1 – LÕNG 4-10 veebruar

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 89 total)
  • Autor
    Postitused
  • #164837 Reply
    Member

aina lahedamaid pilte tuleb 😆

#164838 Reply
    LillySmuul
    Member

Vaga vinge Loora!! 😆
    sul mercar on rohkemgi koduloomi…. 😆 (need hamba tikud tunduvad niiiiii hiiglaslikud!! 😉 )
    See teema tundub aina huvitavamaks minema… 🙄 8)

#164839 Reply
    Susa
    Member

Väga lahe! Sandul on hea idee olnud ja Loora sõrmuselugu on kift ja Mercari kuduv konn :P
    Vahva!

#164840 Reply
    siret73
    Member

No kui siin juba kõik lõnga pildistavad, kus minagi siis saan selle tegemata jätta, kui see teema mulle juba kord ette juhtus. Meil siis lihtne lugu, paar kotti lõnga põrandale ja poeg lossi ehitama. Kahe mehega ei tulnud midagi välja, pärast poleks midagi, mida kotti tagasi toppida.:P Ja loodan, et seda mängu nüüd iga päev tahtma ei hakata… 😳

Ja laiali ta läks lõpuks, pole midagi nii kerge lõnga lossi ehitada.:)

#164841 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

#164842 Reply
    Member

Kuna lund pole, siis pidin ideed muutma. Lahja jäi nii, aga katsetamata ka ei saanud jätta.

“Sherwoodi lõngatokk Robin Hoodi katsejänesena” vms

#164843 Reply
    Member

Ma panen siia praegu üles ühe ammu tehtud pildi, mis mulle meeldib tabatud hetke poolest, kuigi miskit kompositsiooni või kvaliteeti ei maksa siit otsida.
    Lõngahooliku magus unenägu

Katsun jõuda nädala jooksul teha ka mõne värske pildi etteantud teemal, kui vaid valgel ajal kogu aeg jooksus ei peaks olema.

#164844 Reply
    Susa
    Member

:)
    Ma loodan, et homme on ilus ilm! Siis saaks oma mõtte ka pildiks realiseerida.

#164845 Reply
    Guest

Hästi toredad pildid : ja igaüks neist sisaldab mingit lugu ja informatsiooni…
    smile_led sunny

#164846 Reply
    Member

siin on üks klõps, mis tehtud teadmata, et seda kunagi niiviisi avalikult näidata saab.

pildil on võrdluseks hall lõng, mida kootakse 5mm varrastega ja valge lõng 0,9mm varraste jaoks. lambad kasvanud võrumaa mägismaadel ja lõngategija säältsamast, kõik kuni lõnga kokkukorrutamiseni väga hästi isetehtud.
    Ja koeproovis on 20 silma, lõnga kasutatakse kinda kudumiseks, millel on ei rohkem ega vähem kui 160 silma (e 40 silma vardal).

#164847 Reply
    Member

Ma olen sulle Siuu seda juba öelnud (vähemalt 2 korda), aga vot see on üks superluks vinks- vonks ülihea pilt. Tegelikult ka. Kohe hästi väga meeldib.

#164848 Reply
    Guest

@siuu wrote:

Ja koeproovis on 20 silma, lõnga kasutatakse kinda kudumiseks, millel on ei rohkem ega vähem kui 160 silma (e 40 silma vardal).

c555r4 ja c555r4 0o9

smile_led sunny

#164849 Reply
    stuart
    Member

@Bubbly wrote:

Kuna lund pole, siis pidin ideed muutma. Lahja jäi nii, aga katsetamata ka ei saanud jätta.
    “Sherwoodi lõngatokk Robin Hoodi katsejänesena” vms

Awwwwwwwwwwwww smile_flirty Nii nunnu!

Mulle kiiksuga ideed meeldivad ;)

#164850 Reply
    Member

sünge värk, eksole :)
    aga see-eest karvane

#164851 Reply
    Member

Minu l6ngapildid parinevad eelmise aasta l6ngategemise konkursist.
    Ja yhine nimetaja = taaskasutus 😉

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 89 total)
Reply To: Pildistame koos: teema nr. 1 – LÕNG 4-10 veebruar
Your information: