Pildistame koos 48 LÕPP ON LÄHEDAL… (29.12 – 04.01)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Pildistame koos 48 LÕPP ON LÄHEDAL… (29.12 – 04.01)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Autor
    Postitused
  • #5606 Reply
    Member

Küll oli kiusatus panna lihtne ja lemmikteema “Lilled ja liblikad”, aga vaevalt siis keegi sel nädalal õue neid pildistama oleks läinud.

Kuna aasta lõppeb sel nädalal, siis sai ka teema selline LÕPP ON LÄHEDAL…, mis iganes kellelgi sellega assotsieerub. Oleks eriti tore, kui pildid oleks selle nädala jooksul pildistatud

Reeglid:
    Iga osaleja võib siia esitada kuni 3 pilti, nimesid registreerima ei pea. Lihtsalt lisa pilt.
    Nädala lõpus valin kõige enam meeldinud pildi ning võitnud pildi autor püstitab uue teema ja kõik saab jälle samamoodi uue alguse.
    Lemmikpilt ja võitja kuulutatakse välja hiljemalt pühapäeval südaööks.

Kommentaarid kõikidele piltidele VÄGA oodatud ka neilt, kes oma piltidega ei osale, sest see ongi tegelikult kogu ürituse peapõhimõte.

NB! Kõik protseduurid, mis on pildile tehtud fototöötlusprogrammis, palume kirja panna.

NB: Konkursil saad osaleda vaid ENDA PILDISTATUD FOTODEGA!

Mõned näited ka minu poolt (tehtud küll varem kui see nädal):

(Hiina) uue aasta ootus Melaka linnas Malaisias

#211514 Reply
    Member

minu nägemus lõpust

seal kuskil on töö lõpp, millest jäi sel aastal puudu ainult 1 päev ehk 210 meetrit raudtee ehitust

#211515 Reply
    Member

suure janu lõpp ( peale pikka jalutuskäiku jõi tegelikult terve seltskond sedasi)

Pärnus (vana päeva lõpp)

Viimasel pildil on väike jutt ka juures. Seoses nende esimeste lumetormidega sai auto peale ostetud lumelabidas (plaanisime vanaemale viia). Saigi siis sõidetud vanaemale külla ning tuli välja, et lumelabidat vaja kasutada, et majajuurde jõuda. Võeti siis autost labidas ja hakati kühveldama seda üüratut hulka lund. Lumekihi paksus oli sel hetkel kohati 50cm. Hoovi nurk paistab sealt kusagilt…niisis lõpp on lähedal :) (tegelikult päästeti meid ja suur traktor lükkas 3/4 teest lahti)

pilte vähendatud ja lõigatud.

#211516 Reply
    Member

Valdur1’e pilt on armsalt nukker – eriti praeguses majandussurutises, kus paljud töökohad kaovad. Ja millegi pärast tulevad Potsataja ning Gena meelde …

#211517 Reply
    Guest

Veeprotseduurid
    ja soengusättimised … kõik ikka selle nimel, et aastalõpuballil nett välja näha !
    (täna Tallinna Loomaaias)

#211518 Reply
    Member

Niiviisi ta lõppes.

Juhuslik huvitav tabamus ilutulestikku pildistades.
    Muu töötlus peale vähenduse puudub.

#211519 Reply
    Drex
    Member

Selle aasta alguse puhul tehtud ilutulestiku lõpupauk.
    Siis saigi otsa.

Tehtud pole mitte midagi, kuna Picasa programm jupsib.

#211520 Reply
    AlleRaa
    Member

Teel Shotimaa põhjatippu, vaade rongiaknast

Päeva lõpp on lähedal

Mäetipp on lähedal

#211521 Reply
    Guest

Minu pildikesed… Pilte on lõigatud ja resolutsiooni muudetud.

Ei ole just kõige meeldivamad lõpud :(

Mõni lõpp võib olla ka ilus – näiteks päeva lõpp :)

#211522 Reply
    Susa
    Member

Selle aasta 1.jaanuar lõppes sedamoodi:

Päevaloojangusse lõppev muul

#211523 Reply
    kaisakas
    Member

Kohe kohe saab see päev otsa.

Peale pikka pikka sõitu olime peaaegu seal kus vaja, veel oli 15 minutit umbes 48 tunnisest sõidust, vahepeal sai mõned tunnid magatud kah:)

#211524 Reply
    Roheline
    Member

See võib mõne jaoks olla karm, aga mis teha kui need elukad sul mööda maja ringi luusivad 😈

ühe elu lõpp:

#211525 Reply
    Member

Roheline
    Kaldun arvama, et see pilt on teemast täitsa mööda, siin on lõpp JUBA käes. Saan aru, et hiired on toredad ainult siis kui nad elavad kodus puuris (nagu koduloomad, mul endalgi olid liivahiired) või siis kuskil looduses-metsas vms, aga see pilt on kuidagi LIIGA karm ja tekitab negatiivseid emotsioone.
    See siis minu isiklik arvamus.

Mulle endale meeldivad kõik päikeseloojanguga pildid ja veel loora pilt tulestikust.

#211526 Reply
    Roheline
    Member

Minu arvamus on jälle, et pilt ei pea ainult positiivseid emotsioone looma, halb on siis kui ei teki mingeid emotsioone.

Võibolla on teemast mööda, aga minu arvates sobis. Minu jaoks on lõpp lähedal sellega mida need hiired minu majapidamises korraldavad. Ega see polnud esimene ohver ja kindlasti ei jää viimaseks.

#211527 Reply
    Guest

jube hea oleks kui see pilt ka hiirtele mõjuks – saaks riiulite alla panna jne :P

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
Reply To: Reply #211521 in Pildistame koos 48 LÕPP ON LÄHEDAL… (29.12 – 04.01)
Your information: