Pildistame koos 14-Väikese Muna pidupäev! (6.04-12.04)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Pildistame koos 14-Väikese Muna pidupäev! (6.04-12.04)

• This topic is empty.
Viewing 12 posts - 31 through 42 (of 42 total)
  • Autor
    Postitused
  • #232175 Reply
    kaisakas
    Member

Mulle meeldib Rohelise ”Väikeste vutimunade tähtis päev” See on kuidagi.. ilus ja kenade värvidega.

#232176 Reply
    Annyliis
    Member

Nimetan oma lemmikud ka ära 😉
    Susa kolmanda pildi piiluvad kellukesed on nii vahvad.
    Meete– ood munale.
    Talvetibu munad sulgedega pesas.
    mammi pildil olevad munad on väga vahvalt värvitud. Ja muidugi teine (muna looduses) on super c555r4
    Tintsu esimene pilt meeldib ka väga.
    Rohelise vutimunad (sinililled panevad i täpi :) )

8b66t vaatan ja imetlen kõigi kauneid mune. Veidi niru, et ise see aasta ei värvinud .

#232177 Reply
    Member

Tintsu värvilised munad… kaunid värvid ja ilusad pildid.

No ja need pehmed sulised pesad Exxe ja Talvetibu piltidel… iga Pisikese Muna suur unistus kindlasti :)

Pirri “kiiksuga” pilt on pühadelikult meeleolukas.

Miramisi väike kunstnik… just selliste pisikeste näpukeste jaoks on need pühad olulised ja erilised. Ja tulemus on ju kaunis oma värvilisuses!

Rohelise kimbuke sinililli ja rõõmsad erksad värvid teevad fotost tõelise pühadekaarti :)

Ja lõpuks… Väike Muna võib olla rõõmus, kui ta nii omanäolise näo on saanud nagu seda Punapääsu viimasel fotol või siis naerunäolise maalinguga :) Rohelise fotol.

ps… Santu.. tegelt käisin ise seiklemas, igaks juhuks pistsin selle muna mudeli tasku… et oleks ikka pühade tunnet :)

#232178 Reply
    Silpsolps
    Member

Jõuan ka veel paar pilti lisada.

1. Väike Muna suure sõbra kaisus

2. Pühaderüüs Väike Muna tunneb ennast üsna suure ja tähtsana

#232179 Reply
    Member

Kui munavärvimine pisikeste tüdrukute hooleks jätta, on tulemuseks kindlasti midagi sä-de-le-vat.

Aga koksimiseks valitakse siiski armsad sibulakoorelised. Ja lõbu on laialt, sest pisike ei saa sugugi aru, mis ta tegema peab, ning püüab muna koos koorega nahka panna.

Lõpuks, kui pereema on pool tundi fotokaga mässanud, lubab ta lastel mune sööma asuda :D

Vähendatud ja teravustatud ja keskmist lõigatud natukene ja levelid muidugi …
    (Pilte näeb suuremalt ka)

#232180 Reply
    Guest

Tundub, et Väike Muna on tõesti tähtis tegelane ja tal on taaskord teguderohked pidustused olnud.

Nende vahvate seast ühte lemmikut välja valida on väga keeruline.

Mulle endale meeldivad väga just sibulakoortega värvitud munad, nagu punapääsu ja Meete piltidel.
    Samas vahel on tuju millegi erksa ja rõõmsa ja värvikireva vastu nagu munad miramise pildil või nagu Tintsu ilusalongist tulnud kaunitarid ja prk’i kuldlaikudega muna.
    Kiitused Rohelisele, kes ka tibatillukestele vutimunadele pidulikuma rüü tegi ja nad nii ilusasti pildile sättis.
    Pirri foto on jah omamoodi kiiksuga ja originaalne.
    Rohelise 3a. lapse maalitud munalt tundub mulle vastu vaatavat Väikese Muna suur iidol Klaabu ;)
    prk’i pooliku muna foto on aga omaette fotokunstiteos.
    Mammi hämmingus tibud on hästi omamoodi (just “munade” osas) ja Väike Muna taolistel eluohtlikel seiklustel…loodetavasti lõppes kõik hästi ja nädala peakangelane sai turvaliselt koju tagasi :) Huvitav kohe mõelda, kus ta kõik ära käis, kellega kohtus ja mida uut õppis :D
    Mammi värske värviga munad aga…ohh…kuidas need küll värvitud on ?!
    Silpsolpsu suure sõbra embus Väikesele Munale on niiii nunnu! Ja kui ilusaks ta Väikese Muna teinud on! Paistaks pisut nagu marmorist, samas õrn.
    Talvetibu lõbusad munalapsed on väga vahvalt lapselikud.
    Meete ood munale on jube vahva. Just sellist vastuvõttu Väike Muna oma tähtsal päeval ootaski!

Tahaks ära märkida eraldi veel kolm väga meeldinud pilti:
    Susa – jänkud mõllavad
    Tintsik – Väikese Muna isiklik ihukaitsja
    prk – poolik muna

Minu eriline sümpaatia kuulub aga Susa pildile, kus on Väikest Muna valvav jänku ja lumevaiba alt piiluvad kellukesed! Selle pildi kuulutaksin võidutööks!

#232181 Reply
    Guest

Väga hea valik, palju õnne võitjale :) !

#232182 Reply
    Talvetibu
    Member

Palju õnne võitjale ka minu poolt! Kuigi nii paljude ilusate ja vahvate piltide seast ei ole ju üldsegi mitte kerge valida :))

#232183 Reply
    Roheline
    Member

Õnne võitjale! Tahan veel kiita prk’i, kelle pooliku muna pilt on huvitavalt teostatud ja uudne!

#232184 Reply
    Susa
    Member

Jõudsin just sõidust koju ja selline üllatus!
    Tänud!

Sel nädalal on nii palju imeilusaid pilte, et mina ei oleks küll nende hulgast võitjat valida suutnud.. Tundub, et sel aastal oli väga paljudel munadel tõeliselt lahe pidupäev! ;)

Ma nüüd mõtlen veidi (tegelikult palju!) ja panen siis uue teema ka üles..

#232185 Reply
    Member

Ma olen seda teemat ka mitmeid kordi lapanud – nii ilusad rõõmsad pildid ! Palju õnne Susa’le võidu puhul ! Mulle isiklikult ERITI meeldivad Susa 2-ne pilt möllavate jänkudega :wink:, see kompositsioon on seal nii mõnus ja prk kolmas pilt pooliku munaga – see on lihtsalt pööraselt ilus pilt (ja tegelikult meeldib mulle ka prk esimene pilt – ma lõikaksin alt selle klaasi osa ära – ja siis oleks mustal taustal poolik muna pooliku peegeldusega – perfektne pilt minu silmale).

#232186 Reply
    Member

Õnne võitjale… mu meelest ka väga vahva pilt….

Ja seal lõpus tuli kaks imelist värvi muna… Silsolpsu lillakas-sinine ja prk punane, mõlemad sellised omanäolised.

Ja siis see viimane poolik, idee eest 5+ ja teine 5+ teostus :)

Minu sibulakoortega värvitud munade juures sai paksult nõuka-aegset rulliniiti kasutatud, jämedat musta ja peenemat punast, sekka veidi rohelist. Tugesti vastu muna, annab hästi värvi. Sibulakoored toonitamiseks ümber lapatud.

Viewing 12 posts - 31 through 42 (of 42 total)
Reply To: Pildistame koos 14-Väikese Muna pidupäev! (6.04-12.04)
Your information: