Pildistame koos 13: Kivine ilu (30.03 – 05.04)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Pildistame koos 13: Kivine ilu (30.03 – 05.04)

• This topic is empty.
Viewing 5 posts - 46 through 50 (of 50 total)
  • Autor
    Postitused
  • #231592 Reply
    Guest

Edaspidisekski teravat silma ilu märkamiseks nii võitjale kui ka kõigile teistele !

@mammi wrote:

…Sant… kivist kunst, no kus küll selline kivine kaunitar oma aega veedab? Justkui suvalises metsaservas kevadist päikest püüdmas :)

See kivine kaunitar pikutab Tallinna Loomaaias üsna avalikult ja nähtaval kohal 😉

#231593 Reply
    Susa
    Member

Mina tahaks kiita!

Mammi – see oli lihtsalt suurepärane kuidas sa terve nädala pilte vaatasid ja kommenteerisid! Eeskujuks kõigile konkursivõitjaile – katsuge järele teha! Siis saab ka teie teema nädalast tõeliselt mõnus vaatamine-lugemine!

Super, Mammi!!!
    Aitäh :)

#231594 Reply
    Member

aitäh…

#231595 Reply
    Guest

Oi, mis tore üllatus. Tahtsin ka mainida, et suurepärased kommentaarid läbi nädala kõikide piltide kohta teemaalgatajalt!

#231596 Reply
    Member

@kaisakas wrote:

perenna: kui ma ei eksi on tegu jumalaema kirikuga ja igal kujul oli oma tähendus, (neid kujusid oli muidugi seal nii palju, et kiid seletas seal üle tunni aja ühte kaart ennem kui sisse saime :P )

Ei :D
    See uks on hoopis Gumiliau kiriku oma (asub Britannia poolsaarel). Panen siia ühe lingi Wikipeediale:
    http://de.wikipedia.org/wiki/Guimiliau
    Tegelikult on hoopis kirikuõuel olevad “calvary´d” need, mille üle prantslased väga uhked on kui kohaliku omapära üle. Kahjuks ei olnud mul arvutis ühtki pilti käepärast.

Palju õnne teema võitjale – tore pilt!

Viewing 5 posts - 46 through 50 (of 50 total)
Reply To: Pildistame koos 13: Kivine ilu (30.03 – 05.04)
Your information: