Pildistame koos 13: Kivine ilu (30.03 – 05.04)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Pildistame koos 13: Kivine ilu (30.03 – 05.04)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 50 total)
  • Autor
    Postitused
  • #231562 Reply
    Kezzu
    Member

Ühed tegelased Norrast Arnøya saarelt.

Pildil vist leveleid sätitud ja kindlasti vähendatud ja lõpuks teravdatud.
    Ülesvõte on küll kvaliteedist kaugel, kuid need kivid olid nii vahvad.

Ja veel üks kivi. Kodumaine. Õhtupäikeses.

Ilmselt taas levelid ja vähendamine ja teravdamine.

#231563 Reply
    Member

Kezzu teine on võrratu 😯

#231564 Reply
    Member

Miuks…Namiiblastel on vedanud, neil on oma kanjon. Ja tõeline hiiglane. Kas punane kivikuhjatis on killud kanjonist? Kanjon kukkus kildudeks :)
    …
    Tigressi kiviklibu, kus iga kivike omanäoline. Killuke tsivilisatsiooni või siis värvilaik omapära lisamas.
    Aga et Pärispeal selline munakujuline kivi on… ringi kolanud olen, aga kohanud mitte. Kas päris rannas kohe? Igavene vahva :)
    …
    Drexi Ahvenamaa… see on koht, kuhu nii mõnegi reisumehe süda maha on jäänud. Minul on Ahvnemaalt lisaks üks omamoodi mäletamine… et ekskursioonil Källskäri saarele keelati rangelt kivide korjamine ja kaasa toomine. Et turistide hulk on liiga suur ja saare kivitagavara ei peaks kivide väljarändele vastu.
    See kivikülv on ka Ahvenamaalt?
    Igatahes on südantsoojendav neid fotosid vaadata.
    Fantastiline on ka see koduaia kivi. Temas on ajalugu. Silmaga kohe näha :)
    …
    Kiisuki mütsiga kivisse lausa armusin. Kohe kergitab kaabut… tundub selline soliidne olevat.
    Kivikunst… kas see on tänavasillutis? Igatahes väga kunstipärane, ja mitte ainult kujundid, ka taust on igavesti vahva.
    Kivimeri .. keda siis meri külmaks saab jätta, kividest rääkimata :)
    …
    Mallorca kivine maailm (punapääsu) tuletab meelde, et kodust kaugel on võõramaised kivid võõramaiselt salapärased, õnn sellel, kes neid avastamas on saanud käia. Ja pildile püüda… :)
    …
    Istumise kivi (pirr) on juba üsna ära istutud, usun, et see on heade mõtete kivi. Mitte kurbade. Sest meri oma loksumisega võib mõnikord kurvaks teha.
    Kivine müür kui kindlus annab kindlustunde.
    …
    Quenelle südamekivi on omale kauni kireva sõbranna leidnud, kokku hea kooslus. Mõlemad pääsevad esile.
    Paiseleht kiviklibus näitab elujõudu ja merekivikesed tuletavad meelde samades värvides samanimelisi komme.
    …
    kezzu kivised kunstiteosed… justkui kivistunud igatsus.
    Ja see, kui päike vett ja taevast värvib, see ei üllata. Aga kivi punasega kuldseks värvida… ja siis see ilu fotole saada… vahva!

#231565 Reply
    Drex
    Member

@mammi wrote:

… et ekskursioonil Källskäri saarele keelati rangelt kivide korjamine ja kaasa toomine. …

Ei lubatud jah, aga enne olin ma ühe kivi pihku võtnud, sellise ümara ja pisikese, mahtus kenasti pihku. Jube veider oleks seda kolksti eemale visata. ja nüüd on üks kivike mul kodus.
    Ja see kivikülv on ka ahvenamaalt. Getalt.

#231566 Reply
    Guest

Sai külastatud Euroopa lõppu, pildid pärinevad kohast nimega Gamvik. Väga meeldejääv maastik:)

Valik väikseid kohalikke kivikesi

Suured kivikesed

#231567 Reply
    Annyliis
    Member

Kivid on võrratud :)
    …kahjuks olen neid imetledes tummaks löödud ja palju pilte pole teinud.

Pilti on lõigatud

#231568 Reply
    kaisakas
    Member

Selline tore järveäärne pilt(järvest saab forelli püüda)

Ja siis veel selline kivike, lihvitud hoolega.

#231569 Reply
    exxe
    Member

Üks kivist vanamees…

Luigekivi…

#231570 Reply
    Annyliis
    Member

Teine pilt

#231571 Reply
    exxe
    Member

Minu kolmas. Mis rõngas see oli ei mäleta kahjuks enam.

#231572 Reply
    Member

Piltnik… Teravate kivide maailm … kadestamist vääriv vaatepilt.
    Kohalikud kivid (2. pilt) on on meri siledaks lihvinud, selles on jälle nende ilu.
    No ja see viimane pilt paneb lihtsalt ohkama. Kes see fotograaf oli, kes paljad inimkehad ritta kamandas ja siis maailmakuulsad pildiseeriad avaldas? Need kivikehad oma alasti ilus on võrreldamatult huvitavamad. Kordumatud oma kumeruste ja nõgusustega.
    …
    Annyliisi naeratav kivi tuletab mulle tänast naeruteraapia-juttu meelde. Et suruge või vägisi oma suunurgad üles, siis tuleb naer iseenesest, ja sellel on raviv mõju. Naerge kohe laginal :)
    Seda kivi vaadates lähevad suunurgad ise üles, pole vaja näpuga kaasa aidata :)
    Aga teine pilt… no need sussid võtaks ma küll jalast ära, paljaste varvastega tahaks sinna sobrama :)
    …
    Forellipüüdmiskivid… see on vist muinasjutt. Et kuldkalake ja kolm soovi! Igatahes pilt on küll muinasjutuhõnguline.
    Kaisakase teine pilt paneb muhelema… mul on ka, mul on ka… sõtse välisreisilt tõi. Küll neid lihvituid kivikesi on mõnus peos hoida. Kusjuures igal on veel oma keeruline nimi ka :)
    See lihvimine toob nende kivide sisemise ilu välja, nii mõnusasti jutiline!
    …
    Exxe kivist vanamees… et külm nagu kivi, aga igavesti ninakas tundub teine olevat. :) Ja kindlasti mitte kohalik.
    Siis luigekivi, turvaline koht, tundub, et isegi fotograafist pole neil sooja ega külma :)
    Kolmas pilt… kuskil olid kivikalmed… ehk see rõngaski on mingi erilise minevikuhõngulise tähendusega? Kiirgab energiat või koondab energiat? Ilus on ta nii või naa.

#231573 Reply
    Guest

Lisaks veel juurde, et minu kolmanda pildi ilmestamiseks on pildil ka inimene.mh7mh
    Teda ei pruugita kohe märgata, aga see natuke lisab sellele pildile mõõdet.

#231574 Reply
    kaisakas
    Member

Ei ole siin midagi, lisan kolmanda pildi kah 😆 Tegu siis pool-kükitavas asendis trolliga. Kahjuks oma originaalkohalt on ta eemaldatud ja seega ei ole ta hiiglaslike jalgu näha. Asub see hiiglane(u 4m kõrge) siis Norras Statoili rafineerimise tehase peakontori ees, nüüd.

Ekstra selle teema jaoks sai sõit sinna ette võetud täna:)

#231575 Reply
    Drex
    Member

@Piltnik wrote:

Lisaks veel juurde, et minu kolmanda pildi ilmestamiseks on pildil ka inimene.mh7mh
    Teda ei pruugita kohe märgata, aga see natuke lisab sellele pildile mõõdet.

Jaah, vaatasin nüüd uuesti, leides inimese. Tegelikult arvasin, et need kivid on pisemad

#231576 Reply
    Guest

Kividest on mul pilte terve rodu. Terve kaustatäis. Päris keeruline oli neist kolme välja valida. Kõik nad on ju mingil põhjusel pildile jäädvustatud, mõnel sügavam tähendus minu jaoks, mõni lihtsalt ilus. Praegu tegin sellise valiku:
    Minu varbad südamekujulisel kivil

Kunagine ohvrikivi ehk?

Jääglasuuris merekivid

http://s38.photobucket.com/albums/e105/Nupsik/kivid/

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 50 total)
Reply To: Reply #231569 in Pildistame koos 13: Kivine ilu (30.03 – 05.04)
Your information: