Pildialbumisse pildi lisamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Portaal ja foorum Pildialbumisse pildi lisamine

• This topic is empty.
Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Autor
    Postitused
    Urri
    Member

Kuulge aidake mind ka – püüdsin mina pilti panna lapiteki albumisse ja aru ei saa mis sinna Url lahtrisse käib? Mis aadress peab seal olema? Või ei saa ma pilti üldse otse arvutist laadida vaid pean enne tekitama endale isetegijasse albumi, siis pilt sinna ja alles seejärel ühisalbumisse? Ja mida trükkida sinna suurde lahtrisse, millise lahtri tekst jääb hiljem pildi all näha? No ikka igaks-juhuks vabandused ka kui mu küsimsutele vastused juba kuskil kirjas on, veerand-tunnise otsimisega ei leidnud.

Member

kui tahad otse arvutist panna, siis jääb see url lahter tühjaks ;) kui aga sul on kuskil netis pilt juba üleval, siis pannakse sinna lahtrisse pildiaadress.
    sinna suurde lahtrise võid ju mõne kirjeldava sõna panna oma töö kohta, aga kui ei ole midagi öelda, pane kasvõi ainult punkt, sest päris ilma ta vist ei lase pilti üles panna

Urri
    Member

Suur aitäh Muhv! Mind ajas segadusse esialgu tekkinud kiri et kõik lahtrid peavad täidetud olema, aga nojah – siis oli ka see suur lahter tühi. Nüüd sain hakkama.

Guest

! Viga !

Vabandust
    Fail ületab maksimaalse üleslaetava faili suuruse.

Ja seda näitab nii siis, kui ma üritan linkida nagi.ee’st kui ka siis, kui ma üritan seda enda arvutist üles laadida.

:?

EDIT: Probleem lahendatud.

kelly26
    Member

Osalen vahel ikka mõnes koostegemise projektis. Olen foorumis tegev olnud peaaegu 3 aastat ja mida aeg edasi, seda keerulisem on pildi lisamine õigesse koostegemise projekti kausta.
    Endiselt on võimalik lisada pilte näiteks 2007 aasta suve salliprojekti jne…
    Kas ei oleks mõistlik, kui korjaks “Lisa pilt – Vali teema” alt ära kõik aegunud või tähtaja ületanud projektid.
    Ehk et tähtajaks saabunud pildid võiksid küll nähtavad olla, aga järgmise teema ja järgmise projekti pilti üles laadides vanemad “valikud” jalgu ei jääks.

Member

Mina ei oska selle ettepaneku tehnilise teostamise võimaluse kohta midagi arvata, küll aga avastasin, et iga uus album liigub seal rippmenüüs kõige lõppu, nii et kui albumi valimiseks läheb, lähen kohe nimekirja lõppu ja hakkan sealt ülespoole õiget otsima ;) Muidugi oleks mugavam, kui uued eespool oleks, aga kas see võimalik on, ka ei tea. Ma kujutan ette, et kogu foorumi kood on nii kohutavalt keeruline, et kõiki neid võimalusi üles leida on päris suur tegemine.

kelly26
    Member

Eks ta vist nii on jah, Muhv.
    Alumisest otsast otsides on kerge tähtajalisi projekte üles leida, raskem on nendega, mis tähtajatud. Ja neid ei ole ka mitte vähe.
    Kogu portaal (foorum eriti) on väga suureks kasvanud.

Member

@Muhv wrote:

kui tahad otse arvutist panna, siis jääb see url lahter tühjaks ;) kui aga sul on kuskil netis pilt juba üleval, siis pannakse sinna lahtrisse pildiaadress.
    sinna suurde lahtrise võid ju mõne kirjeldava sõna panna oma töö kohta, aga kui ei ole midagi öelda, pane kasvõi ainult punkt, sest päris ilma ta vist ei lase pilti üles panna

Absoluutselt ei saa aru ka selle jutu järgi, kuidas pilti pildialbumisse üles panna!!!! Ma ju võin selle url tühjaks jätta aga ta tahab, et sa paneks pildi üles enda arvutis olevatest piltidest aga see on võimatu!! No ei lase pilti üles panna! Omastarust pole arvutis nii võhik aga isetegijas ei saa mitte midagi aru, mida tegema peab. Jutt on ainult ilus ja lihtne. :? :( :( :(

Member

Mis ta siis ütleb, kui tahad arvutist pilti üles panna, aga ei lase? Mis etapil tõrge tekib?
    Pildil on teatud piirangud küll, mille üles laseb panna: formaat ja faili suurus peavad sobivad olema.

PS. Jutt siin käib igasuguste projektide pildialbumitest, mitte blogide lehel olevast isiklikust pildialbumist.

Guest

Minul tekkis küsimus, palun, kust leida infot selle kohta kuidas lingitada albumisse pandud pilti teemasse?

Susa
    Member

Näiteks sinu kaelussalli aadress on selline: http://www.isetegija.net/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=21866

Teemasse kirjutad nii:
    Albumis

Mercar
    Member

Kui sa teemale vastad siis tekstikasti kohal on nupp URL. Kui selle peale hiirega minna (mitte klikkida) siis tekstikasti kohal näitab alati sellist vihjet nagu Susa näitas. Seda ei ole vaja üles kirjutadagi ega meelde jätta kui pole soovi. Iga kord see on seal näha.

Guest

Suur aitäh, sain nüüd aru, tegelikult ma midagi sellist juba proovisin, aga viimaseid numbrid panin valesti.. Järgmisel korral saan ilusti hakkama :D

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • The topic ‘Pildialbumisse pildi lisamine’ is closed to new replies.