Pastamasin?

• This topic is empty.
Viewing 14 posts - 31 through 44 (of 44 total)
  • Autor
    Postitused
  • #107007 Reply
    Drex
    Member

Vana aasta lõpus nägin kaubamajas, seda mis vist kroon alla 300 maksis.
    Tallinna Kaubamajas

#107008 Reply
    Member

Tartu kaubamajas on ka aga maksab miski 700.- või umbes nii. Ma ka tahaks osta aga mul ikka see mure, et tahaks NII pastat kui Fimot rullida ühe masinaga. Kas see kellelgi õnnestub? No selles mõttes, et kas peale Fimo rullimise saab masina puhtaks pesta ja kulinaarsetel eesmärkidel kasutada?

#107009 Reply
    Member

Loe teemat!

Sest siin on juttu sellest, kuidas masinat ei tohi pesta.

#107010 Reply
    Member

No ma lugesin küll aga mõtlesin, et äkki on keegi nüüdseks välja mõelnud miski pesemisnipi, et saaks mõlemaks otstarbeks kasutada? Või et kas kuidagi nii saab, et lased Fimot kile sees või miski selline nipp? 😉

#107011 Reply
    stuart
    Member

Ma nagu mäletan kuskilt, et tegelikult oleks üldse soovitav fimot jms kile v siis küpsetuspaberi vahel rullida (küpsetuspaberi külge ei tohiks vast pehmemad sordid ka kinni jääda), kuna osa tumedavärvilisi kipub määrima ja siis on pärast heledate rullimisega häda. Niiet idees peaks saama küll, kui keemiat ainult millegi vahel seal rullid ja see masinaga otseselt kokku ei puutu.

#107012 Reply
    Member

Mina arvan, et pastamasinat veega pestes puhtaks ei saa. Ikkagi mingit lahustit või keemiat peab kasutama, et polümeersavi kõik jäägid (polümeersavi koosneb polüvinüülkloriidist ja värvipigmentidest) sealt rullide vahelt kätte saada.
    Ja sel põhjusel oleks hea kasutada polümeersavi jaoks täiesti eraldi masinat toidutegemise masinast.
    Kui Sa paned savi paberi või kile vahele, siis tõepoolest ei ole otsest kokkupuudet. Kuid nii ilmselt saab teha vaid paar korda. Mina usun, et siis hakkab nn töövahend piirama Sinu loomingulist tegevust. Või kuidas oleks õigem öelda, kui Sa paari korra järel avastad, et savi võiks rullida leheks ja siis veel teha ühtlast värviüleminekut (skinner blend – nt punane värv läheb sujuvalt valgeks). Jne. Võib vist öelda, et süües kasvab isu ehk mida rohkem Sa pastamasinat kasutad, seda rohkem hakkad mõistma, milliseid põnevaid asju teha saad.

#107013 Reply
    Rees
    Member

Selleks, et fimo ei nakkuks, olen mina kasutanud toidukilet. Küll mitte pastamasinas, vaid väikeste vormide puhul pitsiga mässates. Suure pinnaga vist läheb kiletamine-paberdamine raskeks…

#107014 Reply
    Member

täna käis mu ema ära “kiika kööki” poes, pole neilgi pastamasinat. stockmanis ka endiselt ei ole (käisime kuu algul küsimas). kaubamajas laupäeval nähtud raviooli tegemise masin, tänaseks juba otsas. seega endiselt ei ole pastamasinat :D kas nii popp kaup, et kuskil ei ole? …. emal 30ndal jaanuaril sünnipäev… ja no ei leia meie pastamasinat üles 😆

#107015 Reply
    helikene
    Member

Ostsin täna Novaluxist pastamasina 299eek. Tegemist siis Paidega. Müüja arvas, et kui nõudlus suur, siis tellivad juurde (pooled olid juba müüdud 😉 ).

#107016 Reply
    lauriina
    Member

Mõni päev tagasi tuli emilia käsitööpoodi http://emicraft.com/ müügile spets. pastamasin savi jaoks, hind 350,-EEK-i, 9 erinevat paksust, ootasin seda juba märtsist alates. Hakkasin täna siis tellima ja mida pole seda pole, kadunud. Olen täitsa segaduses, kas tõesti sai paari päevaga otsa ja võeti müügist maha. Kuidas see Novaluksi oma töötab?

#107017 Reply
    helikene
    Member

Ka sellel on 9 paksust (+2 lõikurit- nuudli ja lintnuudli jaoks 😉 ), aga töökindlust pole veel proovinud.

#107018 Reply
    Guest

Siin küll teema kaupluste kohta, kuid ma küsiks, kas äkki kellelgi ei ole kodus nn üleliigset pastamasinat, mida enam ei kasuta, kuid mis oleks nii palju töökorras, et saaks polümeersaviga kasutada? Kui on kellelgi, siis ma oleks arvatavasti huvitatud ära ostma.

#107019 Reply
    lauriina
    Member

Mul seisab siin üks kasutult, korra proovitud, töötas korralikult. Olen nõus müüma ainult ta ju päris raske, postikulu võib suur tulla. Kui oled huvitatud siis võta ühendust.

#107020 Reply
    Member

Novaluxi poodides on ka pastamasinad müügil

Viewing 14 posts - 31 through 44 (of 44 total)
Reply To: Pastamasin?
Your information: