Pastamasin?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • Autor
    Postitused
  • #106992 Reply
    tintsik
    Member

Paraku jah, kui on cerniti masin, siis söögitegemiseks ikka ei kasuta. Pasta tuleb poest osta :D

#106993 Reply
    Member

Kas roostevabu pastamasinaid siis tõesti olemas ei ole? Kui ma sellega pastat teen, siis tahaks ju ka hiljem masinat puhastada. Kuidas see juhend, siis masina puhastamist ette näeb, kui veega ei tohi? Kas lasen taignajääkidel masina küljes ära kuivada ja siis imen tolmuimejaga masina praod puhtaks?

#106994 Reply
    Member
    #106995 Reply
    Epu
    Member

Siirikene, seda tainast ei jää sinna tükkidena külge. Jahu pühid ära (pastat pole teinud, aga masinat olen kordunvalt puhastanud :P).
    Ja roostevabast metallist on ka, aga need ongi need kallimad. Ja ikkagi ei tohi neid veega pesta… Ja puhastamise- ja muud instruktsioonid saab igas lugupidavas poes kaasa ;)

#106996 Reply
    Hayley
    Member

või siis pigem lasanjemasin :
    Hobbyhalli lasanjemasin

#106997 Reply
    Epu
    Member

cerniti jaoks piisaks lasanjemasinast küll ehk..?
    Aga korralikul pastamasinal on mitu funktsiooni.. teeb peenemat ja jämedamat pastat, seda paksust on võimalik reguleerida ning teeb neid plaate ka… Et kui tõesti pastategemise isu on, siis jääb tollest tiba väheseks, cerntiti jaoks ma kujutan ette, et täitsa kobe ( kujutan, sest ise pole cernitit ega muud sellist käeski hoidnud).

#106998 Reply
    Drex
    Member

Tallinna kaubamajas nägin sel nädalal pastamasinat ja ka lasanjemasinat (vist oli) nad nägid suht ühmoodi vändaga pesurulli sugulased välja. ühel oli nats rohkem mingeid vidinaid, maksid siis 599, ja 1099 krooni

#106999 Reply
    eria
    Member

Mina jälle oma pastamasinast! Kus täpsemalt võiks Tartust leida pastamasinad ja kas keegi on ka seal hinda vaadanud?

#107000 Reply
    tintsik
    Member

Tartu Kaubamajas on kindlasti. Kui mina ostsin, oli hind 599 krooni.

#107001 Reply
    eria
    Member

Aga ma sain pastamasina! loveshower Suured tänud muidugi õele kes võttis vaevaks seda Tallinnas otsida. icon_mersi Eks täna proovime ka kohe fimoga ära!

#107002 Reply
    Member

Palju maksis ja kust ostsid? Ja muidugi ootan juba põnevaid töid :)

#107003 Reply
    eria
    Member

Ostis ta selle Hobby halli kauplusest! Uued on seal 550.- kuid oli ka tagastatud asjade nurgas(mis on ka muidugi uued) ja seal oli nende hind 440.- , ega see odav lõpu ei ole kuid see raha on seda väär!
    Ja homme loodan näidata mis teinud olen! :D

#107004 Reply
    Member

Tore, kui viitsid tee tegemise protsessist ka pilte, huvitav oleks vaadata ja nii põnev. :)

#107005 Reply
    stuart
    Member

Vaatasin neid pasta- ja lasanjemasinat m6tliku pilguga hobby halli kataloogis (ma ise pole suurem fimotaja 🙄 ) ja tekkis kysimus, et mis siis see oluline vahe on? Et lasanje oma teeb ainult plaati ja pasta oma siis erinevaid ribasid ka? V6i on seal ka mingi paksuse reguleerimise v6imalus m6lemal?

#107006 Reply
    Member

viimane vastus aastast 2007… on keegi 2009-ndal aastal mõnes poes neid näinud. hiljuti käidud ka stockis, kus kuna oli olnud, aga nende sõnul hetkel lihtsalt kõik enne jõulu ära ostetud… kus veel müüakse

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
Reply To: Pastamasin?
Your information: