Pastamasin?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2182 Reply
    eria
    Member

Kas keegi on kuskil näinud pastamasinad müügil ja kui kallis see olla võiks, küsisin Valgas kõik poed läbi kuid siin seda küll ei ole.

#106978 Reply
    Member

Mina lasin endale Soomest tuua ja maksis 36 EUR. Mina Eestist ei leidnud.

#106979 Reply
    Member

mina nägin kunagi Stockmannis, aga nüüd pole tolles hullumeelses kohas juba väga kaua käinud

#106980 Reply
    Drex
    Member

aga milline ta välja näeb?

#106981 Reply
    Member

no umbes nagu kombinatsioon hakklihamasinast ja pisikesest vändaga pesumasinast (no selline, kust pesu kuivemaks väänati kahe rulli vahelt)

#106982 Reply
    Sapsi
    Member

#106983 Reply
    Drex
    Member

miskit taolist nägin ma novaluxis , oma aasta tagasi. summagi ei saanud aru, miks peaks see masin nii palju maksma (kuskil 270-290.-)

#106984 Reply
    Member

Tartu Kaubamajas oli ka alles hiljuti pastamasinaid müügil. Võibolla on veel praegugi.

#106985 Reply
    Epu
    Member

Pastamasinaid on kaubamajas, stockmannis ja kiika köökis tallinnas üldjuhul. kui pole just ära ostetud. Ja neid tõesti ostetakse palju. Samas Kiikas on võimalik jätta oma kontaktandmed ja lasta endale helistada, kui on jälle kaup tulnud ja pastamasinad on müügil..
    Maksavad ca 1000 kanti, vähe odavam oli vist, kui mälu ei peta.

Ja isetehtud pasta on ikka superhea 8) Ja sellega nt soomlased teevad karjala piruka põhju jne.. :P

#106986 Reply
    tintsik
    Member

Mina ostsin endale pastamasina Tartu Kaubamajast, maksis üle 500 krooni.

#106987 Reply
    Epu
    Member

Selle novaluksi kohta nii palju, et sealt võib tõesti odavamalt saada ja kui ei kasuta tihti, ei tohiks ka midagi juhtuda… kuid olen puutunud oma töökohas kokku inimestega, kellel selline läks lihtsalt roostetama või lagunes ära ( kuidas, täpselt ei oska öelda)…

#106988 Reply
    Susa
    Member

Kas te seda masinat kasutategi cerniti puhul? Ma olen mõelnud, et selle jaoks on mingi spetsiaalne masin! 😆 (Totter küsimus muidugi kui teema on ikkagi pasta valmistamise jaoks püstitatud ;))

#106989 Reply
    eria
    Member

Tegelikult mina otsin teda cerniti jaoks :D olen siin neid väänanud juba mitu nädalad ja nüüd tahaks juba pastamasinaga proovida kuid kahjuks tundub et seda ei liigu kuskil vist, kuid kui keegi näeb seda odavamad variandi kuskil Novaluksis andke teada, olen kindlasti huvitatud. :D

#106990 Reply
    tintsik
    Member

Roostetama läheb vast siis kui teda veega pesta, juhend ütleb, et seda ei tohi teha.
    Mina käisin Tartu Kaubamajas pastamasinaid vaatamas üleelmisel nädalal ja ma nägin seal ühte, mis maksis alla 300 krooni. Reedel läksingi seda ostma ja olid alles ainult üle 500-sed.
    Mina ostsin ta ka cerniti jaoks, kuigi ise pastat teha võiks ka olla tore.

#106991 Reply
    Epu
    Member

seda nagunii, et veega pesta ei tohi.. samas on siis nii, et kaheks asjaks kasutada ei saa, kas cernit v pasta.. seda cernitit ju sisse süüa ei tahaks :P

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
Reply To: Reply #106978 in Pastamasin?
Your information: