– Pärnumaa rahvas – saime kokku 11.02 kell 13:00 Vesiroosis

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa – Pärnumaa rahvas – saime kokku 11.02 kell 13:00 Vesiroosis

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 52 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Tänud, jälle õnnelik!

Member

suure tõenäosusega tulen. kaasavõetavate asjade kohta ei oska öelda, kas leian kõike vajalikku :(
    ja cernitit sooviks ka. kollast-punast-valget midagi sinna kanti toone

Member

Kollast-punast-valget ja paljusid teisi ilusaid toone on juurde tellitud ning loodetavasti jagub kõigile!
    Tervitades!

miokas
    Member

minul ilmselt jääb see üritus ära :(
    täna esimest päeva tööl ja juba tuleb hakata kompromisse tegema, et elukorraldus laabuks.

Member

😥 ma pean vahele jätma. Poisil tõbine. Ehk on liisbet nõus kunagi hiljem kordama.

Roheline
    Member

Paistab, et mul isegi õnnestub. loveshower
    Kuigi väga napilt, sest õhtu sõidan ära.

LaanteLaps
    Member

Meil ka Meistrimoor tõbine. V-o tuleme siis kolmekesi – mina, Bell ja Rael.

LaanteLaps
    Member

Kahjuks – kahjuks, me ei tulegi ( vähemasti mina ja Meistrimoor ), piiga on ikka kole tõbine.

Member

Mina tulen, kui koha üles leian ja kui midagi ekstreemset vahele ei tule.
    Aga… kui kaua see asi kesta võiks?

Susa
    Member

@LaanteLaps wrote:

Kahjuks – kahjuks, me ei tulegi ( vähemasti mina ja Meistrimoor ), piiga on ikka kole tõbine.

😥 😥 😥

Aga üldiselt on need üritused meil kestnud 3-4-5 tundi. Nii kuidas juhtub :)

liisbet
    Member

Ärge nüüd kõik alt ära hüpake .Ma olen nii pabistanud ja õudusunenägusi näinud,et kuidas ma juhendamisega hakkama saan.Mille nimel siis???? senz3

Susa
    Member

Mina olen küll tulemas – kui peaaegu olemasolev tõbi ülehomseks maha ei murra. Aga ta ei saa seda teha, sest ma nii väga-väga tahan seda va cernitit mätsida :D

Member

Mina proovisin eile kodus esimest korda cernitit. Kas tulen, sõltub samuti tervisest- praegu täiesti hääletu ja nöhas-nohus. Kuigi tahaks hirmsasti…

lea1
    Member

minul ka plaanis, kui miskit väga olulisemat ette ei tule aga ei näe seda

Member

mul ka plaanis kahekesi tulla :) kui võib ka isetegijavälise sõbranna kaasa haarata.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 52 total)
  • The topic ‘– Pärnumaa rahvas – saime kokku 11.02 kell 13:00 Vesiroosis’ is closed to new replies.