* Pärnu kokkusaamiste teemad

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav * Pärnu kokkusaamiste teemad

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 80 total)
  • Autor
    Postitused
  • #89572 Reply
    Member

Tunnen huvi, kas Pärnus oleks keegi huvitatud süstikpitsi õppimisest?

#89573 Reply
    Member

Käisin just Kunstnike majast läbi ja rääkisin sealse direktoriga, nende juures oleks võimalik ka edaspidi ruumi kasutada. Hind on ikka 50 krooni tunnis. Praegu on veel kõik aprilli nädalõpu ajad vabad. Mis te asjast arvate, ruumi seal ju on, kuigi kohvi on vähevõitu!

#89574 Reply
    Member

Mina lihtsalt pakkusin valja parnakatele võimaluse,kus saaks veel koos kaia.Pehmeid diivaneid seal ka istumiseks ei ole,kuid toolid,lauad küll ja kui kohvi soovi on,siis saaks vast isegi seda.

#89575 Reply
    Member

Ei tea mis aprillis õpitakse? Tahaks veidi siidimaali õppida. 😳

#89576 Reply
    Susa
    Member

Ma õpiks ka siidimaali – mul sallgi olemas ja värvid, aga maalida ei oska :)

#89577 Reply
    Member

Võiks ka nõeltehnikat õppida, tundub huvitav. Või see juba kõigil selge. bbt

#89578 Reply
    Susa
    Member

Ei ole selge – aga ma sain selleteemalise raamatu kui Rootsis käisime! Seal on head pildid sees kuidas teha tuleb :)

#89579 Reply
    Member

Ainuke mure- kes küll meid õpetaks……….. Vbl leidub mõni hää inimene……..

#89580 Reply
    Member

Mul on ka Hobidisainist siidimaaliks asjad tellitud. Mina saaks tulla 12 mai. 😆

#89581 Reply
    Member

Mina olen käinud Nooruse majas Kristel Sepa juures siidimaali õppimas, tahaksin veel. Äkki saaks isegi Kristeli nõusse rääkida? Kui huvi suurem, võin proovida.

#89582 Reply
    Member

siidimaali õpetab ka Eva-Lotta, kellega saab kontakti Blauhausi kunstiärist.

#89583 Reply
    Lynx
    Member

@TipTäp wrote:

siidimaali õpetab ka Eva-Lotta, kellega saab kontakti Blauhausi kunstiärist.

DeLange ikka äkki?

#89584 Reply
    Member

Delange jah! :)

#89585 Reply
    Member

Siidimaali asjus pole just väga kaugelt vaja otsida inimesi – siin meie hulgaski peaks päris mitu olema, kes saaks õpetada põhiasju.

#89586 Reply
    Member

zulu, kas mõtled Pärnu kandi inimesi? Kes siis?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 80 total)
Reply To: * Pärnu kokkusaamiste teemad
Your information: