* Pärnu kokkusaamiste teemad

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav * Pärnu kokkusaamiste teemad

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 80 total)
  • Autor
    Postitused
  • #89557 Reply
    LaanteLaps
    Member

lapid ühendatakse masinaga. ja siis algab tikanditeralli + pärlid.
    Nii palju, kui vaid fantaasiat on! Voodrit tahab see asjake kindlasti. Juba sellepärast, et ära peita igasugu kinnitused ja muu, mis selle suurepärase esipaneeli alla jääb.
    Keerulist pole seal miskit.
    Mu meelest oli selle käärihoidiku valmistamine üks romantiline tegevus. Nagu vanal ajal elaks. Palju pitsivahtu, satse, lilli, pärleid, häid mõtteid, jne.

Kodus võib erinevatest tükikestest kokku õmmelda küll selle aluse ja siis paeltikandite raamat nina alla ja hakkame koos kaunistama!!!

#89558 Reply
    Bell
    Member

Mina täitsa nõus veel sellist asja nikerdama.Eriti veel kui keegi õpetaks ka veits paeltikandit tegema.Oma käärihoidikus katsetasin esimest korda seda tehnikat ja ajasin näpuga piiblist järge :P Aga kui keegi näitab täpselt kuidas siis ikka lihtsam :)

#89559 Reply
    miokas
    Member

ma sellest CQ-st ei oska veel miskit arvata, aga paeltikandit tahaks küll proovida/õppida.

#89560 Reply
    Susa
    Member

Sattusin vaimustusse Rändlinnu blogis olevatest makramee ehetest! Kas pärnakatel selle tehnika õppimise huvi oleks? Ja huvi korral oskajat õpetajat ;)
    Peaksime aprillikuu plaane juba vaikselt mõtlema hakkama :)

#89561 Reply
    Roheline
    Member

Tundub huvitav küll, aga minu jaoks nagu hiina keel. Kui õpetaja leiaks, siis võiks uurida küll kuidas tehakse.

#89562 Reply
    shalla
    Member

Kui te hakkate makrameed õppima, siis mina tulen aprillikuist Pärnu linna uudistama 😉

#89563 Reply
    Roheline
    Member

Aga kus me edaspidi siis kokku hakkame saama?

#89564 Reply
    Lynx
    Member

Sinu juures :P 😈

#89565 Reply
    keson
    Member

@Susa wrote:

Sattusin vaimustusse Rändlinnu blogis olevatest makramee ehetest! Kas pärnakatel selle tehnika õppimise huvi oleks? Ja huvi korral oskajat õpetajat ;)

midagi makramee huvilistele,ise nokitsemiseks 😉

#89566 Reply
    Drex
    Member

mina makrameed tiba oskan, aga … pärnu kaugel….

hetkel näha selline vöö, mis tehtud

#89567 Reply
    Roheline
    Member

@Nyy wrote:

Sinu juures :P 😈

Ehh, suvel saaks, muidu on meil siin küll kitsavõitu, et nii suurt seltskonda mahutada. Kahjuks.

#89568 Reply
    Member

Edaspidi, kui vaja, siis oleks võimalik Pärnus kasutada Ranna raamatukogu
    ruume. Aga seda pühapaeviti, sest siis on raamatukogu kinni või siis laupaeval peale 16. Raamatukogu asub KINO MAIGA ühes majas. Muidugi kahju ainult, et ei asu kesklinnas.

#89569 Reply
    LaanteLaps
    Member

Alates kl.16. on igavene jama jah… :(
    Tahaks ikka pärnakate kokkusaamistele jõuda.
    😉

#89570 Reply
    Roheline
    Member

Aga pühapäeviti ongi parem minu arvates, igal juhul mulle sobib paremini. Ja Mai rajooni pole ka väga kaugele minna kui linnatransporti kasutada. Bussipeatus kohe maja ees.

#89571 Reply
    Member

Jaa, ühelt poolt tulles maja ees, teiselt poolt tulles on vaja pisut kõndida.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 80 total)
Reply To: * Pärnu kokkusaamiste teemad
Your information: