Pärnu 23.november 13:00 – Vikikese albumid!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Pärnu 23.november 13:00 – Vikikese albumid!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 87 total)
  • Autor
    Postitused
  • #5251 Reply
    Susa
    Member

Novembrikuus tuleb Vikike meile oma albumite tegemist õpetama – võrratu Jõulukink! Omatehtud album :D

Vaadake SIIA, näete, milliseid imelisi asju meile õpetama tullakse!

Kuupäev on täpsustamisel (toimub kuu lõpupoole), koht ikka sama – Kuninga tänava põhikooli käsitööklass.

Hakake ideid koguma! ;)

Kaasa võtta
    :D Käärid
    :D Auguraud
    :D Paelad-nöörid millega tahad kinni köita
    :D Paber millest tahad köite teha, sinna alla käib paksemaid värvilisi, koopia jne…
    :D Papp, kui on soov teha kõvade kaantega raamatut
    :D PVA-liim, moment või mis meeldib (need kaks on asendamatud)
    :D ja viimaseks siis materjalid millest soovid kaaned teha (nahk, paber, riie, vilt jnejnejne)
    :D ja nõel või heegelnõel, millega õmmelda (sukanõel)

PS: 25.- õpetamise eest kaasa!

NB: Nimesildid rinda!

Tulijad:
    1. Lea1
    2. Susa
    3. liisi28
    4. Anne-Liia
    5. sessu
    6. Chz +1
    8. Roheline
    9. kaitsa
    10. Anne476
    11. Liisbet ?
    12. Kyy
    13. Sunray
    14. maali55
    15. virbi
    16. kägu
    17. kunksmoorike
    19. Rael
    20. minna
    21. Lapsekäsi
    22. Tõruke
    23. maies
    24. Dots
    25. Ally30

#203130 Reply
    liisi28
    Member

Olen kindel tulija. Hea, kui oleks väike nimekiri, mida peaks kaasa võtma. Saaks juba hakata varuma :D

#203131 Reply
    Member

Olen ka heameelega osavõtija, ootan kuni kuupäev kindlaks määratakse. ;)

#203132 Reply
    vikike
    Member

Kaasa võtta
    :D Käärid
    :D Auguraud
    :D Paelad-nöörid millega tahad kinni köita
    :D Paber millest tahad köite teha, sinna alla käib paksemaid värvilisi, koopia jne…
    :D Papp, kui on soov teha kõvade kaantega raamatut
    :D PVA-liim, moment või mis meeldib (need kaks on asendamatud)
    :D ja viimaseks siis materjalid millest soovid kaaned teha (nahk, paber, riie, vilt jnejnejne)
    :D ja nõel või heegelnõel, millega õmmelda (sukanõel)

kui on erisoove mida teete, siis palun teatage siia või privale mulle ja soovitan mida peate täpsemalt võtma :D

#203133 Reply
    Member

tuleb vist suurte kastide varudega kohale ronida… :D

#203134 Reply
    vikike
    Member

kusjuures mitte, ega üle ühe ei jõua ja konkreetselt see asi kaasa võttes tassib ka käekotis ära ;)
    sa ise tead ju kui suur on materjalikulu :D

#203135 Reply
    Member

aga ma olen selline, kes kodus valib ära materjalid ja asjad pakitud ning juba minek kui hakkan kahtlema ja võtan IGAKS JUHUKS selle ja siis selle ja noo tegelt võiks selle ka … no võtame siis juba kõik kui võtmiseks läheb :D

#203136 Reply
    Susa
    Member

Küsimus – kust saadakse paksu pappi, millest kaasi teha? Kirjatarvetes nägin ainult sellist, millest võiks lehed olla. Aga kujutan ette, et kaanepapp peaks olema mingi 3mm vms?

#203137 Reply
    liisi28
    Member

Tänud nimekirja eest :D

Loodan, et kokkusaamine ei toimu 30.11 Pean kahjuks sel päeval hoopis Tallinnas olema :(

#203138 Reply
    vikike
    Member

pappi võite varakult ka kokku kleepida õhematest, kui on seda saada aga kirjatarvetepoed ja kuntspoed müüvad sellist spets halli pappi mis on just see õige !
    sellest hallist papist on tehtud tihti enamus reklaamiplakatid jne

#203139 Reply
    stuart
    Member

Papi kokkukleepimiseks on PVA liim kõige parem, aga pange see kupatus siis pressi alla, et kaardu ei tõmbaks.
    Kui keegi enne töötuba Tallinnasse sattub, siis võib ju kohe Zelluloosi paberipoest Tatari tänava alguses suure lehe paksu pappi osta ja kulud hiljem jagada omavahel ;)

#203140 Reply
    Polkovnik
    Member

Tere,
    kui osutub vajalikuks kõva papp pealinnast importida, siis mina liigun Pärnu ja Tallinna vahel. Kas satun kokkusaamise ajal Pärnus olema, ei tea veel. Aga ma võin selle papi Zelluloosist ka muul ajal Pärnusse toimetada ja mõnele kindlale osalejale edastada.

Parimatega,
    P.

#203141 Reply
    Guest

ka mina oleks tulija need albumid on nii nunnud:Dpeab siis kuupäeva ootama jääma

#203142 Reply
    Member

Seekord oleksin mina küll käpp :D Kohe nii lahe oleks selline album kellegile jõuludeks kinkida! :)

#203143 Reply
    Roheline
    Member

Mina üritan ka iga hinna eest kohal olla:)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 87 total)
Reply To: Reply #203134 in Pärnu 23.november 13:00 – Vikikese albumid!
Your information: