Pärnakate pisikesed jõulud :) 17.detsember 12:00

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Pärnakate pisikesed jõulud :) 17.detsember 12:00

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • Autor
    Postitused
    LaanteLaps
    Member

@Susa wrote:

Pärnakad – juhul kui kellelgi see teema veel nägemata on jäänud, siis tuletan meelde, et homme kohtume ;)

Ikka – ikka!
    ;)

lea1
    Member

mina ja miokas ka kohal kindlasti. 😆

Susa
    Member

Väga suured tänud kõigile kes Pärnakate Jõulukal käisid! Meid oli seekord kohe erakordselt palju :) Jagus terve pika laua äärde ja mujalegi.
    Viltisime, sõime igasugu Jõuluasju, jagasime kinke ja isetegija kalendreid :) LaanteLapsel olid imeilusad ehted kaasas!

Pildid tulevad natuke hiljem ;)

LaanteLaps
    Member

Tänud Susa kokkutuleku korraldamise eest! Kõik tegelased olid vahvad, kes kohal olid. Kindlasti tahaks meie ridades näha ka neid, kes passiivsed on! Eriti seda roosiga heledapäist kassimeistrit ;) Kass tuli lõpuks ikka lahe välja!

Ootan juba järgmist kokkusaamist. Aeg lendab ju nii ruttu!

Roheline
    Member

Väga tore pidu oli!
    Väike pildivalik minu poolt: http://roheline.multiply.com/photos/album/1

Member

Nii palju alla 70 aastaseid käsitöötegijaid koos pole mina ikka hulk aega näinud. Keegi kuskil räägib küll ka hukka läinud noorusest, kuid kui Meistrimoor oma eakaaslastega veidi veel sirgub, on meie kodumaa tulvil isetegijaid- ja mõtlejaid.
    Mulle, unisele ja uimasele, meeldis täna kõik – alates Susa põrsast (elagu tulevane sea aasta) ja lõpetades Laantelapse ehetega, millest ühte võib suvehooajal ümber minu jala näha!
    Natuke veel ja siis jäävad ka kõik nimed-näod õiges vahekorras meelde. Palavad tervitused loomakaitsjatele, kes raudselt minust paremini nõelvildivad!
    Ja erilised tänud neile, kes päikese kohale tellisid!

Member

Täitsa tore oli :) Meid oli üllatavalt palju, kahju vaid, et kõiki kohe nime ja nägupidi kokku ei pannud.
    Aga mina sellistel kokkusaamistel ei suuda üldse näppe liigutada, mõte ei tööta käsitöövallas :) Ja seda enam oli vahva vaadata teiste notsusid, kasse, jäneseid ja muid loomi, mis nõela all kuju võtsid.

Member

mina ka rahul – proovisin elus esimest korda nõelaga viltimist!
    väike punane süda tuli päris kena! :)
    mul olid lapsed ka kaasas, neilgi oli väga huvitav.
    aitäh Susale ja kõigile teistele! :)
    parimat!

master
    Member

Tervitame kikukaga kõiki pärnakaid!

kassrosin
    Member

Ootan juba teie vilditud loomakeste pilte! Nii armas kuidagi, et meie siin nurgas ja teie seal nurgas sedasi üheaegselt surkisime pehmeid villatorte teravate nõeltega muutes neid pisikesteks naljakateks asjakesteks… Ja pläkutasime niisama mõnusas seltskonnas ka mõistagi :)

Lynx
    Member

Nüüd on ka minu pildid Teile vaatamiseks välja pandud.

Lääne-Eesti Isetegijate jõulukas

Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • The topic ‘Pärnakate pisikesed jõulud :) 17.detsember 12:00’ is closed to new replies.